NYCFC بهترین انقلاب نیوانگلند لیگ را نابود می کندوالنتین کاستلانوس شنبه شب در ورزشگاه یانکی شنبه شب در ورزشگاه یانکی دو پیروزی 2 بر 0 را در جریان انقلاب داغ نیو انگلند به ثمر رساند و میزبان نیویورک سیتی را شکست داد.

ماکسیمیلیانو مورالس با هر دو گل کمک کرد تا NYCFC (10-6-4 ، 34 امتیاز) در خانه به 8-2-1 برسد. NYCFC در 8 بازی کلی خود 5-1-2 است.

کاستلانوس ، 22 ساله ، 10 گل به ثمر رسانده است ، یک گل کمتر از بالاترین سطح حرفه ای خود در سال 2019.

این شکست باعث شکست بازی های شکست خورده نیو انگلند در چهار بازی و 9 بازی بدون شکست (8-0-1) شد. بهترین انقلاب لیگ (15-4-4 ، 49 امتیاز) برای اولین بار پس از شکست 3-2 مقابل تیم تورنتو در 7 ژوئیه شکست خورد.

نیو انگلند در بازی با نتیجه 6-3-3 سقوط کرد.

شان جانسون ، دروازه بان NYCFC ششمین تعطیلی خود را در این فصل داشت اما نتوانست یک سیو دفع کند.

مت ترنر ، دروازه بان تمام ستاره تیم نیو انگلند سه سیو ثبت کرد.

NYCFC در ضربات 19-12 برتری داشت و 5 گل به ثمر رساند. انقلاب در دقیقه 76 تلاش جان آدام بوکسا از راه دور برای پای چپ توسط جانسون را مسدود کرد.

گوستاوو بو از نیو انگلند در دقیقه سوم ضربه پای راست را زد.

مورالس و کاستلانوس در دقیقه 31 نیمه اول گلزنی کردند. مورالز از جمعیت عبور کرد و به کاستلانوس رفت ، که آزادی عبور از ترنر را داشت.

داور در ابتدا با بیان اینکه کاستلانوس آفساید بود ، گل را لغو کرد ، اما بررسی ویدئویی نشان داد که این گل معتبر است.

این دو در دقیقه 55 دوباره گلزنی کردند. این بار ، مورالس از جناح راست یک سانتر خیره کننده را پرتاب کرد. کاستلانوس با سرعت به سمت دروازه رفت و ترنر را شکست داد تا نتیجه 2-0 شود.

بهترین موقعیت گلزنی نیمه اول نیو انگلند در دقیقه 24 با ضربه سر بوکسا از فاصله نزدیک به دست آمد. اما عیسی مدینه ، بازیکن NYCFC ، بلافاصله ضربه را با سرش مهار کرد و توپ مستقیماً وارد دروازه شد.

دیدگاهتان را بنویسید