Ghee: فایده یا خطری برای سلامتی؟ !!!


سلام دوستان،

Ghee یک نسخه شفاف از کره است که پس از بررسی از خامه شیر تخمیر شده پردازش می شود.

امروزه Ghee در انواع مختلف در بازار موجود است. اصالت روغن گیاهی این است که چقدر شفاف است و وقتی در حالت نیمه جامد کمی دانه دار می شود و عطر خاص خود را دارد.

طبق روال سنتی علم آشپزی هندی ، روغن و قیمه اهمیت خود را دارد و هرچه قیمه قدیمی تر حفظ شود ، به عنوان دارو عمل می کند. برای جوانسازی بدن

مصرف بیش از حد قیمه در غذا بدون هیچ گونه ورزش و فعالیت بدنی و همچنین نوشیدن آب سرد می تواند مشکلاتی را برای بدن ایجاد کند.

علاوه بر این ، اگر گیاهی در شرایط ضعف یا هضم ضعیف یا متابولیسم ، بدون حمایت از داروهای حلزونی مصرف شود ، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

روغن شیر گاو برای مصرف بهتر است.

روغن شیر بز برای بیماری های چشم مفید است.

Ghee on Chapatis یک راه خوب برای چرب کردن بدن است. با این حال ، کره شفاف روی چاپاتی برای سرماخوردگی و سرفه نیز می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

اجداد ما روغن کافی ، روغن گیاهی مصرف می کردند و تا 100 سال سالم و قابل توجه بودند. بنابراین ، چرا ما امروز در مورد نه به روغن ها و کره شفاف صحبت می کنیم ؟؟؟ !!!

خوب ، شیر بوفالو ، شیر گاو جرسی ، دارای مقدار زیادی چربی های ناخواسته است که باعث خواب زمستانی و چاقی بدن ما می شود (همانطور که در این حیوانات در بالا یافت می شود)

اهمیت گاوهای دسی بسیار زیاد است و در کتاب مقدس باستان نشان می دهد …

اکنون این سال مطرح می شود که آیا غذاهای گیاهی امروز خوب هستند؟ چگونه می توان این نظریه را توجیه کرد؟!

مطمئناً ، اگر ما فرآیند درست کردن گیاهی معتبر را درک نکنیم و بدانیم که چه نوع گیاهی خوب است (یعنی اگر از گاو ، بوفالو ، چه نوع گاو و غیره تهیه شود)

ساختار بدن به ما کمک می کند تا بدانیم چه میزان مصرف گیاهی مناسب است و چه موقع آن را مصرف نکنیم.

قیمه دارویی پس از یک فرآیند مناسب با افزودن بسیاری از گیاهان دارویی در حین آماده سازی قیمه در دسترس است و آماده می شود و این بسته به نوع مشکلات بدن در بسیاری از درمان های Panchkarma و Ayurvedic استفاده می شود …

امیدوارم بتوانم چند نکته کوتاه را لمس کنم که به شما انگیزه می دهد در این مورد بیشتر تحقیق کنید …

(فقط فکر کنید اگر قیمه ما و شیر گاو هندی آنقدر خوب نبود ، چرا مهاجمان نژاد گاو ما را به آنجا می بردند؟)

دیدگاهتان را بنویسید