Clemson vs Georgia Prediction ، خط: Bulldogs Pick


واقعاً برگشتن خوب است.

خوب است که انتظار داشته باشید رویاهای 15 تا 15 هفته ای ، 10-5 رضایت مندی ، و 5 تا 10 انگیزه ناامیدی داشته باشید. خوب است هر شنبه شب و یکشنبه صبح در غرب به پایان برسانم ، به دانشجویان روی نیمکتم نفرین کنم و برای بچه سود توضیح دهم که چرا “مرد فوتبال” او را در آغوش می گیرد.

من انتظار دارم که نخبگان بار دیگر بازی های پلی آف را بر عهده بگیرند و همچنان برای گسترش میدان پس از فصل تلاش کنند. من معتقدم که این فصل با کسب مقام اول SEC به پایان می رسد. فکر نمی کنم تیم مورد انتظارترین تیم باشد.

دو سال پیش ، برنامه SEC (LSU) ، با گرسنگی برای قهرمانی های ابدی و ستاره در هر موقعیتی ، سرانجام مدافع مرکزی میانی (جو بارو) را پیدا کرد تا شیطان را بکشد و در کنفرانسی گردن آلاباما را بکوبد. JT Daniels می تواند همین کار را در گرجستان انجام دهد. انتقال به USC که در اولین فصل حضورش در آتن به چهار بازی محدود شد ، سقف بازی های مورد علاقه سالانه SEC East او را حذف کرد و نشان داد که مدافعان نیازی به حمل بولداگ ندارند.

او به اندازه دی جی Uiagalelei Clemson با استعداد نیست ، اما دنیلز در یکی از مورد انتظارترین بازی های افتتاحیه فصل کمک بیشتری خواهد کرد. هفت بهترین در کالج خط حمله ناپایدار Clemson را با مشکل مواجه خواهند کرد. جورجیا Backfield بارگذاری شده ، خاطرات نیک چاب و سونی میشل را زنده خواهد کرد. سپس دنیلز از سلاح طولانی استفاده نشده از زرادخانه کربی اسمارت برای ایجاد زخم های عمیق بر ببرها استفاده خواهد کرد.

Clemson هنوز ACC را هدایت می کند و به مرحله پلی آف می رسد ، اما گرجستان (+3) پس از پیروزی مهیج در فصل اول ، مسیر پس فصل بسیار ساده تری خواهد داشت.

جی تی دنیلز
جی تی دنیلز
AP

اوکلاهما (-31.5) ، بالای تولان

بعد از اینکه طوفان ایدا بازی را از نیواورلئان به نورمن منتقل کرد ، این خط چهار امتیاز افزایش یافت. اگر بازی در ابتدا برای اوکلاهما برنامه ریزی شده بود ، گسترش بسیار بیشتر می شد.

پنسیلوانیا (+5.5) ویسکانسین

اول از همه ، یک بازیکن دفاعی (شان کلیفورد) را انتخاب کنید که در دفاع با تجربه و همه کاره است. در سه بازی فصل گذشته مقابل قهرمانان ، گراهام مرتز بازیکن ویسکانسین کمتر از 56 درصد از یک تاچ داون و پنج پاس توپ را به پایان رساند.

کارمند بالای RUTGERS (+14.5)

می دانم که دوران جدیدی به رهبری گرگ شیانو است ، اما شوالیه های اسکارلت هنوز نتوانسته اند این احترام را به دست آورند ، به خصوص پس از شکست 0-5 در خانه فصل گذشته.

فرسنو بر فراز اورگان (+20.5)

جیک هنر ، مدافع سابق واشنگتن هدایت یک حمله قوی Bulldogs را بر عهده داشت که هفته گذشته UConn 45-0 را نابود کرد. مبارزه هفته ای داک ها با دانشگاه ایالتی اوهایو در هفته آینده به تمرکز بازیکن مورد علاقه او کمک می کند.

میامی بر آلاباما (+20)

فقط آلاباما توانست بازسازی قهرمانی خود را بازسازی کند ، به تیم برتر داخلی بازگردد و در مقابل تیم پانزدهم 20 امتیاز کسب کند. تاید با وجود اینکه بهترین تیم کره است ، هنوز عشق زیادی دریافت می کند. نیک سابان هرگز یک بازی افتتاحیه را از دست نداده است و تعداد کمی از آن بازی های بی طرف سایت بسیار رقابتی بوده اند ، اما با ورود به ششمین سال خود ، QB D’Eriq King با تهدید دوگانه میامی ، پاشنه آشیل سابق نفوذ ناپذیر دفاع نشان می دهد. برایس یانگ ، مدافع آلاباما اولین شروع خود را در پشت خط حمله بازسازی شده و هماهنگ کننده حمله جدید انجام می دهد. مدتی طول می کشد تا قهرمانان مانند ماه ژانویه به نظر برسند.

دریک کینگ
دریک کینگ
AP

میامی (اوهایو) (+22.5) سینسیناتی

این درست نیست که Bearcats قبلاً از مسابقه پلی آف حذف شده باشد. رتبه هشتم پیش فصل آنها به اندازه ادعای کمیسر مایک آرسکو به AAC به عنوان ششمین کنفرانس قدرت آنها قابل توجه است. حداقل اگر اوکلاهما و تگزاس به SEC بپیوندند ، او می تواند پنجم را هدف قرار دهد.

ایندیانا (3.5+) آیووا

پس از گذراندن بهترین فصل خود در 30 سال گذشته ، هوسییرها برای اولین بار از سال 1969 جدول پیش فصل خود را حفظ کردند. فصل گذشته ، بهترین نمایش های ایندیانا در سخت ترین بازی هایشان به نمایش درآمد و بازگشت یک هسته اصلی تهاجمی به شروع مشابه این فصل اشاره می کند.

UL Lafayette over Texas (+8)

چرا استیو ساکسیان متفاوت است؟ لین کیففین ، هماهنگ کننده سابق حمله آلاباما ، کشور را در توسکالوسا سوزاند ، اما در اولین فصل حضور خود در All-Miss 5-5 رفت. مایک لاکسلی به عنوان بهترین دستیار مهاجم کشور در آلاباما انتخاب شد ، اما در دو فصل در مریلند با نتیجه 5 بر 12 به پیروزی رسید. سرکیسیان قبلاً در واشنگتن و USC غرق شده بود و اکنون دارای یک مدافع اصلی است که هرگز پاس کالج را پرتاب نکرده است. پس از شکست دادن دانشگاه ایالتی آیووا با 17 امتیاز فصل گذشته با رکورد 10-1 ، کاخون ها بیشتر از هر تیم دیگری در ایالات متحده تولید خود را برمی گردانند.

سان خوزه بر فراز USC (+14)

تروجان ها فقط چهار بازی از 16 سپتامبر خود را به رهبری کلی هلتون انجام داده اند و مدافع عنوان قهرمان کوهستان وست در حال حاضر در حال افزایش است. نیک استارکل ، مدافع شش ساله ارشد ، که در تیم های تگزاس ای اند ام و آرکانزاس بازی می کرد ، هفته گذشته در پیروزی 31 امتیازی مقابل یوتای جنوبی ، 394 یارد و 4 تاچ تاون کرد.

Lsu (-3) نسبت به UCLA

شرط جالب تر این است: کدام مربی اول اخراج می شود؟ ببرها را با حال و هوای پاسادنا که همه بازدیدکنندگان عاشق آن هستند و اکثر طرفداران خانه به آنجا سفر نمی کنند ، می بینم زیرا من آن را سرو نمی کنم. یکی دیگر از فهرست های با استعداد LSU از خماری قهرمانی سال گذشته بازیابی می کند و دوریان تامپسون-رابینسون ، مدافع برینز ، به اندازه کافی خوش شانس است که 55 درصد پاس های خود را به پایان برساند.

ایالت فلوریدا (+7.5) در نوتردام

حتی برایان کلی نیز مطمئن نیست یکشنبه شب چه چیزی را ببیند. یان بوک ، پیروزترین بازیکن در تاریخ برنامه ، به همراه 13 بازیکن دیگر شروع کننده ، سال گذشته با هماهنگ کننده دفاعی تیم پلی آف ناپدید شدند. سمینولز فصل گذشته زمان زیادی را در ساوت بند گذراند و در کارولینای شمالی در خانه خود را نشان داد و در فصل دوم مایک نورول امتیازات بیشتری کسب کرد.

لوئیزویل (+10.5) نسبت به اوله میس

حداقل شورشیان از بین نمی روند. لوازم جانبی برای کفین که به خانم اوله کمک کرد اولین تیمی باشد که با وجود زندگی در پایین ترین ایالت واکسیناسیون در ایالات متحده ، 100٪ ایمن سازی انجام داد.

بهترین انتخاب: UL Lafayette ، Fresno ، اوکلاهما

سوابق 2014-20: 904-866-15

دیدگاهتان را بنویسید