90 درصد آسیایی های نیویورک در سنین 13 تا 17 سال واکسینه شده اند


به گفته وزارت بهداشت ، حدود 90 درصد از کودکان آسیایی 13 تا 17 ساله در شهرها به طور کامل در برابر کووید -19 واکسینه شده اند.

آنها در حال حاضر 38٪ اسپانیایی زبان ، 32٪ سفیدپوست و 24٪ آمریکایی آفریقایی تبار دارند که از همه گروه های دیگر برای واکسیناسیون جوانان COVID-19 بسیار جلوتر هستند.

نرخ آسمان شلیک جوانان آسیایی بسیار بیشتر از آسیایی های مسن تر است که دچار ضربه می شوند. داده ها نشان می دهد که 80 درصد جمعیت شهر بالای 65 سال سن دارند.

بر اساس داده های شهر ، نرخ واکسیناسیون جوانان آسیایی در منهتن بیشتر بود ، جایی که به 100٪ شگفت انگیز رسید.

DOH خاطرنشان کرد که این ارقام نادرست است زیرا درصدها بر اساس اطلاعات ثبت شده واکسن شهر در مقایسه با برآورد کل جمعیت است. واکسن COVID-19 هنوز برای کودکان زیر 12 سال در دسترس نیست.

داده ها نشان می دهد که میزان ایمن سازی برای نوجوانان در آسیا 93 درصد در بروکلین ، 91 درصد در کوئینز ، 76 درصد در استاتن آیلند و 57 درصد در برانکس است.

زن جوان واکسن کروناویروس AstraZeneca Covid-19 را در کلینیک موقت واکسن فله در دنپاسار ، بالی ، اندونزی ، 6 ژوئیه 2021 دریافت می کند.
نرخ واکسیناسیون در میان جوانان آسیایی به طور قابل توجهی بیشتر از آسیایی های مسن تر است که واکسن COVID-19 را دریافت می کنند.
SONNY TUMBLAKA/AFP از طریق گتی ایماژ

کمترین درصد جوانان در نژاد و منطقه تنها 20 درصد از نوجوانان سفید پوست در بروکلین بودند.

به طور کلی ، نوجوانان آسیایی با 74 درصد بالاترین میزان ایمن سازی کامل را در شهر داشتند.

سفیدپوستان با 47 درصد ، اسپانیایی ها با 46 درصد و سیاه پوستان با 34 درصد در رتبه دوم قرار گرفتند.

وی واکسیناسیون را برای کودکان واجد شرایط شهر اجباری نکرد ، اما شهردار بیل دو بلاسیو والدین را تحت فشار قرار داد تا آنها را واکسینه کنند. وی همچنین هفته گذشته از دولت فدرال خواست تا توسعه و تأیید واکسن برای کودکان زیر 12 سال را در اولویت قرار دهد.

نرخ ایمن سازی جوانان تأثیر مستقیمی بر فراوانی انزوای دانش آموزان در برخی از شهرها دارد.

کودکان واکسینه شده بدون علامت نیازی به قرنطینه ندارند حتی اگر نتیجه آزمایش همکلاسی آنها ویروس مثبت باشد. و کودکان زیر 13 سال از این معافیت برخوردار نیستند زیرا واجد شرایط تزریق نیستند.

همه معلمان شهرها باید اولین واکسیناسیون خود را تا ماه آینده انجام دهند در غیر این صورت آنها متوقف می شوند.

طبق گزارش DOE هفته گذشته ، 72 teachers از معلمان و 63 of از کل کارکنان مدرسه تأیید کردند که حداقل اولین تزریق خود را انجام داده اند.

میشا راس-پورتر ، مدیر مدرسه گفت که مطمئن است با نزدیک شدن به سال تحصیلی ، رعایت اوضاع سرسام آور خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید