یک سوم نیروی کار نیویورک با وجود دستورات “Vax-Or-Test” واکسینه نشده اند


تنها چند روز باقی مانده است تا دستورات بهداشتی مورد نیاز برای اثبات ایمن سازی یا آزمایش هفتگی کروناویروس را رعایت کنند ، بیش از یک سوم کارکنان شهر نیویورک هنوز در دریافت واکسن تردید دارند.

بر اساس داده های ارائه شده توسط دفتر شهردار ، تا روز سه شنبه ، حدود 239،000 نفر یا 65٪ از کارگران شهری حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند. این میزان از پوشش کلی شهر برای بزرگسالان کمتر است (78 for برای حداقل یک دوز) ، اما برای همه گروه های سنی برابر 66 است. مقامات شهری گفتند که نیروی کار که با استخدام فصلی کارکنان در حال افزایش است ، در اواسط آگوست حدود 367000 نفر بود.

با این حال ، از زمانی که دستور واکسیناسیون در پایان ماه ژوئیه اعلام شد ، نرخ واکسیناسیون در بین کارگران شهری به آرامی در حال بهبود است. سه هفته پیش 58 درصد بود. این سرعت آهسته می تواند مورد قوی تری را برای حرکت به سمت دستورات واکسیناسیون سخت تر فراهم کند زیرا جهش های دلتا تقریباً به طور کامل در بین افراد واکسینه نشده ادامه دارد.

دنیس نش ، استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه سیتی نیویورک ، گفت: “من فکر می کنم این واقعیت که کارگران شهر بسیار از بقیه شهر عقب هستند نشان می دهد که کارگران شهر در برابر واکسن ها بسیار مقاوم هستند.” به “من ممکن است اشتباه کنم ، اما فکر نمی کنم به دلیل موانع شغلی واکسیناسیون باشد ، زیرا ما در تلاش هستیم موانع موجود در شهر را برطرف کنیم.”

شهردار بیل دی بلاسیو ، که از بخش خصوصی خواسته است تا واکسیناسیون را به عنوان راهی برای بازگشت کارمندان به دفتر مورد نیاز قرار دهد ، بارها گفته است که مایل است چنین گزینه ای را در نظر بگیرد.

وی هفته گذشته به خبرنگاران گفت که “ما تا کنون قدرتهایی را که فکر می کنیم کاملاً ضروری هستند منتقل کرده ایم ، اما هنوز در حال بررسی آنها هستیم.” “و همانطور که گفتم ، ما از نردبان بالا رفتیم.”

برخی کارشناسان پیش بینی کردند که پس از تأیید واکسن Pfizer-BioNtech توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در ماه گذشته ، کارفرمایان بیشتری ، از جمله سازمان های دولتی ، دستورات کامل واکسن را صادر خواهند کرد. دی بلاسیو همچنین متقاعد شده بود که با نزدیک شدن به مهلت مقرر برای دستور “واکس یا تست” ، نرخ واکسیناسیون افزایش می یابد.

با اجرایی شدن کامل این سیاست از روز دوشنبه ، به نظر می رسد که بسیاری از کارگران شهر ، از پاسخ دهندگان اولیه تا کارگران مسکن عمومی ، مایلند به جای آزمایش واکسیناسیون ، آزمایش هفتگی را انتخاب کنند. شهردار همه کارکنان خود را فراخوانده و برنامه های رو در رو قبل از همه گیری را از همان روز از سر گرفته است و دفاتر با تعداد زیادی کارمند واکسینه نشده احتمال شیوع بیماری را افزایش می دهند.

نیویورک تایمز در 1 سپتامبر در ایمیلی به کارمندان خود گفته است “کار از راه دور به جز در شرایط بسیار محدود متوقف می شود.” در این پیام آمده است که کارکنان از “امکانات مناسب” برای معلولیت ها و شرایط پزشکی برخوردار هستند. تایمز گزارش داد که این دستور در مورد حدود 80،000 مقامات شهری اعمال می شود.

برای اجتناب از واکسیناسیون نمی توان همه کارکنان شهرداری را آزمایش کرد. کارکنان وزارت آموزش و پرورش ، از جمله معلمان و سرپرستان ، باید حداقل یک دوز تا 27 سپتامبر دریافت کنند. و طبق دستور بهداشتی فرماندار سابق اندرو کومو ، همه کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالت ، از جمله کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان ، نیز باید در همان تاریخ واکسینه شوند.

واکسیناسیون شهرداری ها با کندی روبرو می شود زیرا بازار موفقیت اقدامات گسترده ایمن سازی شهر را شامل مشوق های نقدی و دستورات برای فعالیت های داخل خانه مانند غذا ، تمرینات بدنسازی و کنسرت ها اعلام می کند. تقاضای جدید در اوایل ماه جولای به زیر 8300 روز رسید و یک ماه بعد به حدود 17000 رسید. در حال حاضر دوباره کمی افت کرده است و روزانه 14000 شرکت کننده در آزمون جدید معلق است.

سخنگوی دفتر شهردار گفت که این رقم برآوردی “محافظه کارانه” است زیرا داده های شهر در مورد ایمن سازی برای کارکنان شهر شامل کارگران واکسینه شده در خارج از شهر نمی شود.

تجزیه و تحلیل میزان ایمن سازی توسط لیستی از 47 آژانس شهری نشان داد که دامنه وسیعی از بالاترین سطح (92 درصد برای شورای تضاد منافع) تا پایین ترین سطح (44 درصد برای اداره بهداشت شهر) وجود دارد. روند نگران کننده پوشش دهی در میان اولین پاسخ دهندگان شهر بود که تماسی مکرر با مردم داشتند. 57 درصد از کارکنان سازمان آتش نشانی یک دوز واحد دریافت کردند ، در حالی که 54 درصد از کارکنان مدیریت اورژانس. نرخ واکسیناسیون در اداره پلیس شهر نیویورک هنوز پایین بود. تقریباً 52000 غیرنظامی و اعضای لباس این م institutionسسه 53٪ را تشکیل می دهند.

میزان واکسیناسیون اداره مسکن شهر نیویورک 46 درصد از تقریباً 12000 کارگر آن بود. دپارتمان اصلاحات ، که شامل تقریباً 11000 افسر غیرنظامی متحدالشکل بود ، میزان تلقیح آن تنها 45 درصد بود.

از نظر “بیش از 2 برابر نوسانات از پایین ترین موسسه تا بالاترین موسسه وجود دارد. [the] “نش” CUNY گفت: “واکسیناسیون اولیه نشان می دهد که این یک سیاست موثر در سطح شهر نیست.”

وی افزود که از اینکه متوجه شد میزان واکسیناسیون در بین کارکنان بهداشت و درمان شهر (78 درصد برای کارکنان وزارت بهداشت و 77 درصد برای کارکنان بیمارستان های شهر) با توجه به سهولت دسترسی به تزریقات و ماهیت کار آنها بیشتر نیست. در مقابل ، میزان واکسیناسیون وزارت آموزش و پرورش که برای واکسیناسیون به 143000 کارمند نیاز دارد ، 72 درصد است. (بر خلاف سایر موسسات شهری ، میزان واکسیناسیون دفتر آموزش توسط پورتال گزارش خود که توسط دفتر آموزش استفاده می شود تعیین می شود)

مارک لوین ، مشاور شهر منهتن ، رئیس کمیته بهداشت ، حدس زد که کارکنان غیر بالینی می توانند واکسیناسیون را به تعویق بیندازند ، اما اشاره کرد که حتی پرستاران در واکسیناسیون مردد هستند.

لوین گفت: “آنها تفاوت چندانی با نیروی کار شهری گسترده تر ندارند.” “این بخشی از یک چالش گسترده تر است که در آن مردم بر اساس سابقه نژادپرستی در زمینه پزشکی ترسهای نادرست و قابل درک را درک کرده اند.”

اما قانون واکس یا تست نیز با مخالفت اتحادیه ها مواجه شده است ، آنها اصرار دارند که بازار باید ابتدا با آنها مشورت کند. هنری گاریدو ، رئیس اتحادیه DC37 نماینده کارکنان رستوران ها و دستیاران مدرسه ، می گوید: “در حالی که ما همه را تشویق به واکسیناسیون می کنیم و اقدامات لازم را برای اطمینان از سلامت و رفاه اعضای خود انجام می دهیم ، آزمایش هفتگی به وضوح منوط به چانه زنی است.” ،” او گفت. جولای گذشته اعلام شد.

لوین گفت: “این از نظر سیاسی چالش برانگیز است.” او گفت که اکنون از توانمندسازی کامل کارگران شهر ، همراه با حکاکی برای معافیت های پزشکی و مذهبی حمایت می کند.

وی استدلال کرد که واکسیناسیون “مهمترین مورد برای مقامات دولتی است که با مردم تماس دارند”.

دیدگاهتان را بنویسید