کول بیسلی ، ایسایا مک کنزی در قلب درام کوئز بیلز


“آنها مرا گرفتند!” ایسایا مک کنزی روز پنجشنبه پس از آنکه لیگ مردم را به دلیل عدم استفاده از ماسک و عدم واکسیناسیون تنبیه کرد ، نوشت.

اگر از لباس هایی استفاده می کنید که صورت شما را می پوشاند تا هویت شما از دوربین های فیلمبرداری پنهان شود.

دو گیرنده Buffalo Bills ، McKenzie و Cole Beasley ، پروتکل NFL COVID-19 را با قرار دادن ماسک در اطراف امکانات تیم در حالی که واکسن ها را رد می کنند ، نقض کردند.

مک کنزی 14650 دلار جریمه شد یادداشت ها را در NFL به اشتراک بگذارید او روز چهارشنبه در توییتر اشاره کرد که چندین بار از ماسک استفاده نکرده است. بر اساس این یادداشت ، او ماسک نمی زد و “سالن سرپوشیده را وارد اتاق تمرین کرد” و دوباره به اتاق وزنه رفت “در حالی که پس از جلسه حمله با بازیکنان دیگر جمع شده بود”.

ایسایا مک کنزی در بازی پیش فصل بیلز با خرس ها.
ایسایا مک کنزی در بازی پیش فصل بیلز با خرس ها.
گتی ایماژ

بیسلی مبلغ جریمه را فاش نکرد ، اما NFL پاسخ داد ، “من نیز آن را دریافت کردم.” او در توییتی نوشت: “از درب تا رختکن … این به معنای واقعی کلمه پنج مرحله است. ”

گیرنده 10 ساله روز سه شنبه پس از تماس نزدیک با مربی ایمن سازی که آزمایش او مثبت بود به خانه فرستاده شد. تست بیسلی منفی است اما باید پنج روز از تیم دور باشد. این نتیجه ای است که در صورت واکسیناسیون می توان از آن جلوگیری کرد.

کول بیسلی در کمپ آموزشی بیلز.
کول بیسلی در کمپ آموزشی بیلز.
گتی ایماژ

بیسلی ، که آشکارا از پروتکل لیگ انتقاد می کرد ، گفت: “آزمایش من مثبت بود اما وقتی در تماس نزدیک با مربی کاملاً واکسین شده بودم که به خانه فرستاده شد ، همچنان ماسک می پوشیدم. “پس منظور ماسک چیست؟ در ضمن من هنوز آزمایشم اینجا منفی بود و نمی توانم برگردم. آن را به یک کلمه تبدیل کنید. ”

ورزشکارانی که واکسینه نشده اند باید در تمام امکانات تیم از ماسک استفاده کنند. در یادداشتی که برای مک کنزی ارسال شد ، لیگ در مورد “امتناع از پوشیدن ماسک” در 27 ژوئیه هشدار داد و تصریح کرد که نقض بیشتر منجر به انضباط می شود.

علاوه بر بیسلی ، بیلز باید پنج بازیکن دیگر را پس از آزمایش مثبت روز سه شنبه به خانه بفرستد.دیدگاهتان را بنویسید