کلانتر نیویورک ده ها خودرو را که پلاک های غیرقانونی کاغذ در آنها نمایش داده شد توقیف کرد


در یک حمله شبانه در کوئینز ، کلانتری شهر نیویورک 53 خودرو را که مظنون به نمایش پلاک های کاغذی غیرقانونی یا جعلی تولید شده در ایالت های تا تگزاس بودند ، توقیف کرد. تشنج ها بخشی از تحقیقات گسترده در مورد گسترش پلاک های کاغذی در طول همه گیری است.

به گفته کلانتری ، تصرف یک ساعته از نیمه شب جمعه در مناطقی از کوئینز آغاز شد و بیشتر سرکوب ها در قسمت شرقی منطقه انجام شد. نمایندگان برای شناسایی پلاک های تقلبی ، مشروع اما منقضی شده یا پلاک های کاغذی که به طور قانونی به خودرو اختصاص داده نشده اند ، به خوانندگان پلاک متکی بودند. پلاک های کاغذی معتبر توسط نمایندگی های خودرو صادر می شوند و به مدت 30 روز قانونی تلقی می شوند.

به گفته کلانتر جوزف فوسیتو ، مقوای غیرقانونی پیدا کردن صاحب واقعی یک وسیله نقلیه را برای مقامات دشوار می کند ، بنابراین صدور بلیط برای پارک غیرقانونی ، علامت تخلف و تخطی از سرعت غیرممکن است. وی افزود: هنگامی که صاحب واقعی خودرو را شناسایی کردند ، هرگونه احضاریه ای که به آن پاسخ داده نشده است دریافت می کنند.

این توقیف بخشی از “عملیات: موقت” است که در ماه های اخیر در مورد استفاده از صفحات کاغذی جعلی در سراسر شهر نیویورک تحقیق کرده است. اولین حمله در بروکلین در ژوئیه رخ داد ، زمانی که پلیس 43 خودرو را توقیف کرد. دیگری در ماه آگوست در برانکس رخ داد ، جایی که 76 وسیله نقلیه توقیف شد. یک عملیات ضبط کوچک شامل یک تریلر تراکتور نیز انجام شد و در نتیجه 238 خودرو توقیف شد. از آن زمان تاکنون 21 نفر در چارچوب تحقیقات دستگیر و به جرایم مختلف متهم شده اند.

کلانتری به چندین آژانس دولتی مراجعه کرد تا به شناسایی مالک وسیله نقلیه کمک کنند زیرا برخی از پلاک های غیرقانونی از نیوجرسی ، فیلادلفیا یا تگزاس آمده بودند. هدف کلانتری شناسایی 1000 خودرو برای ایجاد الگویی برای این امر است.

روبرت هولدن ، عضو شورای شهر کوئینز از قانونگذاران خواست در مورد پلاک های کاغذی در منطقه خود تحقیق کنند و گفت پلاک های جعلی یا نامرئی “می تواند منجر به افراد طعنه آمیز رانندگی بی پروا و خطرناک و ارتکاب جرایم دیگر شود.”

انتظار می رود در ماه های آینده سرکوب های بیشتری انجام شود.دیدگاهتان را بنویسید