کتی هوچول اولین فرماندار زن نیویورک شد و قول داد “دوران جدیدی از شفافیت”


کتی هوچول بعد از نیمه شب صبح سه شنبه به عنوان 57مین فرماندار نیویورک روی کار آمد و او را به اولین فرماندار زن در تاریخ ایالت تبدیل کرد.

هوچول اولویت های اصلی خود را در اولین سخنرانی خود بعد از ظهر سه شنبه در نیویورک توضیح داد. بازگشایی مدارس ، مبارزه با فشارهای دلتا ، تسریع در تأمین بودجه فدرال برای نیویورک های واجد شرایط و افزایش شفافیت ایالتی به طور اساسی.

“دوره جدیدی از شفافیت ، [will be] یکی از [the] این یک ویژگی بارز دولت ما است. “” او افزود که به همه سازمان های دولتی دستور می دهد تا هرچه سریعتر تمام آزادی های درخواست اطلاعات را تکمیل کنند. دولت Cuomo به ندرت اطلاعات را به این شیوه در اختیار عموم قرار می دهد. ” برای من خیلی ساده است. ما بر حکومت اخلاقی باز تمرکز خواهیم کرد که نیویورکی ها می توانند به آن اعتماد کنند. “

هوچول گفت: همه مدارس به معلم و واکسن COVID-19 برای معلمان نیاز دارند و این امکان وجود دارد که هر هفته آزمایش شوند تا مدارس بتوانند با خیال راحت بازگشایی شوند. همچنین یک طرح آزمایش کووید “بازگشت به مدرسه” نیز ذکر شد ، و جزئیات بیشتر مربوط به مدرسه در اواخر این هفته وعده داده شد.

هوچول گفت که ایالت نیویورک سایتهای واکسیناسیون بزرگ را بازگشایی می کند تا به تعداد بیشتری از مردم نیویورک امکان دریافت عکسهای اضافی برای مهار عود COVID-19 و انواع دلتا آن را بدهند.

او همچنین در ماه آوریل وعده داد که روند تأیید بودجه فدرال برای مستاجران معوقه و کارگران مستثنی را تسریع می کند. سه ماه پس از تخصیص بودجه ، درخواست های صندوق کارگران مستثنی در ماه اوت آغاز شد. بر اساس گزارش اخیر دفتر کنترل دولت ، نیویورک تنها ایالتی بود که بودجه فدرال اختصاص داده شده خود را تا ماه ژوئن فاش نکرد. بر اساس این گزارش ، تا 9 آگوست ، تنها 7،072 خانوار کمک های اجاره ای دریافت کرده اند که بیش از 100،000 نیویورکی درخواست کرده بودند.

هوچول گفت: “ما می خواهیم این کار را اکنون بدون هیچ بهانه یا تاخیری به اتمام برسانیم.”

هوچول از سال 2015 به عنوان ستوان فرماندار ایالت ، در درجه اول در یک نقش تشریفاتی خدمت کرده است. او جانشین فرماندار بدنام اندرو کوئومو می شود ، که دوشنبه شب در پی گزارش دلخراش دادستان کل ایالات متحده در تأیید ادعاهای آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار در 11 سالگی غایب بود. زن

کوئومو گفت هوچول در پیام خداحافظی خود بعدازظهر دوشنبه “باهوش و توانا” بود ، و افزود: “من معتقدم که او یک قدم به چالش نزدیکتر خواهد شد. برای او آرزوی موفقیت می کنم.”

صبح زود سه شنبه ، هوچول برای یادآوری فعالان حق رأی آمریکایی در هنگام سوگند جانت دی فایور ، رئیس جمهور ، لباس سفید پوشید. پس از پایان مراسم ، هوچول یک سخنرانی کوتاه و سوالات خبرنگاران دریافت کرد.

وی گفت: “اختصار ویژگی بارز دولت من است.” او همچنین گفت: “تغییری در فرهنگ آلبانی ایجاد خواهد شد ، [and] راهی تازه برای همکاری من می خواهم مردم دوباره به فرماندار خود اعتماد کنند. “

فرماندار هوچول با لباس سفید به همراه خانواده اش-دختر و عروس او نیز لباس های سفید بر تن دارند

فرماندار کتی هوچول ، شوهرانش بیل هوچول ، کتی هوچول و مت گلادمن ، ویل و کریستینا هوچول.

فلش

فرماندار کتی هوچول ، شوهرانش بیل هوچول ، کتی هوچول و مت گلادمن ، ویل و کریستینا هوچول.

مایک گرول/دفتر فرماندار هوچول

هوچول در بوفالو مستقر است و بیشتر کار خود را در دولت محلی به عنوان منشی شهرستان ایری پس از 10 سال در هیئت مدیره شهر هامبورگ گذرانده است. او در انتخابات مجلس نمایندگان 2011 باخت و یک دوره دو ساله را سپری کرد و پس از آنکه کرسی خود را پس از محدودیت مجدد از دست داد ، دو سال خدمت کرد.

بیشتر بخوانید: فرماندار جدید نیویورک ، کتی هوچول ، به عنوان یک کارمند عمومی “منطقی” و “فداکار” مورد استقبال قرار گرفته است.

شوهرش ، ویلیام هوچول ، معاون ارشد و مشاور عمومی در دلاور نورث ، یک شرکت مهمان نوازی و بازی است که مناقشه احتمالی منافع را مطرح کرد. تیم هوچول در مورد تضاد منافع گفت که “ما در حال حاضر روند لغو را در دستور کار داریم.”

بوفالو نیوز بعداً گزارش داد که شوهر فرماندار پست خود را حفظ می کند ، اما این شرکت گفت که این زوج را در مسائل بالقوه مبهم از نظر اخلاقی دور می کند.

پس از اعلام استعفای فرماندار کوئومو ، هوچول در دو هفته گذشته به گردش در شهرها و شهرک های مختلف پرداخته و خود را برای تصرف ناگهانی و دیدار با رهبران محلی صرف کرده است. او توسط رهبران ملی به عنوان یک کارمند عمومی فداکار و منطقی مورد تحسین قرار گرفت و وعده سبک رهبری متفاوت از پیشینیان خود را داد.

بعد از ظهر دوشنبه ، هوچول از انتصاب دو زن به نقش های کلیدی رهبری در دولت خبر داد.

در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود در حالی که هیلاری کلینتون سناتور ایالات متحده بود ، کارن پرشیشیلی کیوگ به عنوان منشی فرماندار ، بالاترین مقام تعیین شده ایالت ، انتخاب شد. بر اساس گزارش دادستان کل ایالات متحده ، این موقعیت توسط ملیسا دِروزا خالی است ، که در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر ادعاهای آزار و اذیت جنسی علیه کوئومو نقش اساسی ایفا کرد.

الیزابت فاین ، وکیل توسعه امپایر استیت ، به عنوان مشاور عمومی هوچول خدمت خواهد کرد. فاین سابقه طولانی در سیاست در تمام سطوح حکومتی دارد. او به عنوان مشاور ویژه رئیس جمهور بیل کلینتون ، سپس زیر نظر وی در وزارت دادگستری خدمت می کرد و قبل از پیوستن به دولت ایالت ، مشاور عمومی شورای شهر نیویورک بود.

و او شاغل است. می توانید نامه و رزومه خود را در اینجا ارسال کنید.

این یک داستان در حال تحول است. دوباره بروزرسانی ها را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید