کارکنان Ex-OnlyFans می توانند به اطلاعات شخصی کاربران و مدل ها دسترسی داشته باشند


بر اساس یک گزارش ، کارکنان سابق OnlyFans توانستند مدتها پس از خروج از شرکت به اطلاعات شخصی کاربران و مدلهای سایت ، از جمله کارت اعتباری ، حساب بانکی و اطلاعات گذرنامه دسترسی پیدا کنند.

معاون پنجشنبه گزارش داد که کارمندان سابق می توانند از طریق نرم افزار خدمات مشتری به نام Zendesk به اطلاعاتی دسترسی داشته باشند – که شامل گواهینامه رانندگی ، نام کامل و اطلاعات مربوط به میزان پولی است که مردم در این پلت فرم خرج کرده یا به دست آورده اند.

یکی از کارکنان سابق عصبانی در فروشگاه گفت: “همه افراد در آن پلتفرم ، به ویژه روسپی ها ، به اطلاعات خود نیاز دارند تا این اطلاعات محفوظ باشد.”

در حالی که سایر شرکت ها معمولاً هنگام خروج کارکنان دسترسی به Zendesk را مسدود می کنند ، برخی از کارکنان سابق OnlyFans هنوز قادر به دسترسی به نرم افزار هستند زیرا OnlyFans آنها را مسدود نکرده است.

نمایندگان OnlyFans فوراً به درخواست نظر از The Post پاسخ ندادند و با Vice صحبت نکردند. هنوز مشخص نیست که چند کارمند سابق می توانند به چنین داده هایی دسترسی پیدا کنند یا هنوز هم قادر به دسترسی به آنها هستند.

یکی از کارکنان سابق خشمگین گفت: “همه افراد در آن بستر ، به ویژه کارگران جنسی ، به اطلاعات خود برای ایمن بودن نیاز دارند و اینطور نیست.”
تصاویر SOPA / LightRocket از طریق Gett

در توییتر ، برخی از مدل ها و کاربران OnlyFans خشمگین شدند.

“الان مسخره ام می کنی؟” او نوشت آلانا ایوانز ، بازیگر پورن با حساب OnlyFans. او گفت که از اینکه اسنادی را تأیید می کند که سن او را به آدرس ایمیل گروهی ارسال کرده است ، بسیار عصبانی است.

گزارش پنجشنبه نشان دهنده یک شکست در تلاش سایت ناپسند برای جلب اعتماد سازندگان است ، بسیاری از آنها مبهوت ماندند پس از آنکه OnlyFans در ماه اوت اعلام کرد که قصد دارد همه محتواهای جنسی را ممنوع کند ، اما یک هفته بعد به طور ناگهانی این ممنوعیت را لغو کرد.

کورتنی تلیا ، خالق محتوای OnlyFans ، کمی بعد از پورنو تلنگر فاش شد به The Post گفت که اعتقاد خود را به این پلتفرم از دست داده است و در نظر دارد حساب خود را در این سایت ببندد ، جایی که او ادعا می کند بین 20000 تا 100000 دلار در ماه سود می برد.

تیلیا می گوید: “من یکی از 1 درصد سازندگان برتر هستم و با بسیاری دیگر دوست هستم – و بسیاری از ما قبلاً شروع به تغییر روی سیستم عامل های دیگر کرده ایم.” من می خواهم بخشی از پلتفرمی باشم که روسپی ها را جشن می گیرد و نه تنها آنها را تحمل نمی کند. ”

لوگوی OnlyFans
گزارش پنجشنبه نشان دهنده یک شکست در جستجوی سایت smut برای جلب اعتماد سازندگان است.
تصاویر SOPA / LightRocket از طریق Gettدیدگاهتان را بنویسید