“کارن ضد ماسک” به دلیل فیلم سرفه در فروشگاه مواد غذایی ویروسی شلیک شد


یک زن نبراسکا در یک ویدئوی ویروسی گرفتار شد که عمداً در مغازه خواربار فروشی سر مادر و فرزند خود را سرفه می کرد. در حال حاضر او کار خود را با یک ترفند دوربین از دست داد.

به گزارش نیوزویک ، ژانن هوسکوف 54 ساله ، معروف به “کارن ضد ماسک” ، به شرکت نرم افزاری آلمانی SAP که باعث وقوع حادثه 3 سپتامبر در فروشگاه Super Saver در لینکلن شد گفت. او اخراج شد.

این ویدئو که توسط مادرش فیلمبرداری شده و هوسکوف شاهد آن بوده است ، ابتدا در Reddit منتشر شد و به سرعت در سایر پلتفرم ها پخش شد.

در حال حاضر رسانه ها گزارش داده اند که بیش از 4 میلیون بازدید آنلاین داشته است.

در Reddit ، مادر که با نام مستعار Jessabird شناخته می شود ، می گوید که در حال خرید بود که Hoskovec به او نزدیک شد و از او پرسید که چرا ماسک زده است.

او در این پست نوشت: “او درباره نحوه به دنیا آمدن و بزرگ شدنش در نبراسکا صحبت کرد ،” بسیار ناراحت کننده است که برخی از نبراسکاها به گوسفند تبدیل شده اند. ”

او نوشت: “او از واکسن من پرسید و گفت که من و فرزندم نیازی به ماسک نداریم زیرا جوان و سالم به نظر می رسیم.” “چند نفر دیگر ماسک می زدند اما او به دلایلی من و فرزندم را انتخاب کرد.”

در این ویدئو نشان داده می شود که هوسکوف به سمت مادر می رود و بارها سر او و فرزندش سرفه می کند و لبخند می زند و می گوید “ببخشید من خوب می شوم”.

ژانن هوسکوف ، 54 ، دوبله شده "کارن ضد ماسک ،" کارفرمای او پس از رابطه در 3 سپتامبر 2021 اخراج شد.
ژانن هوسکوف 54 ساله ، که “کارن ضد ماسک” نامیده می شود ، پس از این که کارفرمایش در 3 سپتامبر 2021 شروع به رابطه کرد ، اخراج شد.
توییتر

“ببین ، خیلی نازه من می ترسم!” او گفت.

هنگامی که با کارمند فروشگاه روبرو شد ، او ادعا کرد که آلرژی او است.

هوسکوف گفت: “من آلرژی دارم و او کاملاً مبهوت بود.” “من مجبور نیستم ماسک بزنم … من نه مریض هستم و نه شما. “

کارفرمای او گفت که او تحت تأثیر این بدلکاری قرار نگرفته است و در مورد آن تحقیق می کند.

“سلامت و ایمنی کارکنان و جوامعی که در آن زندگی و کار می کنیم نگرانی اصلی ما است.” SAP در توییتر اعلام کرد. “ما موضوع حوادث کارکنان SAP را بسیار جدی می گیریم و در حال بررسی وضعیت هستیم.”

روز چهارشنبه ، این شرکت توییت کرد که Hoskovec شغل خود را از دست داده است.

“ما پرونده را بررسی کرده ایم و می توانیم تأیید کنیم که فرد مورد نظر دیگر برای SAP کار نمی کند.” پست گفتبهدیدگاهتان را بنویسید