کارلوس آلکاراز به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد آمریکا صعود کرد


کارلوس آلکاراز درست در مقابل چشمان ما در مسابقات آزاد آمریکا از آینده تنیس تا امروز در حال رشد است. این بازیکن 18 ساله اسپانیایی در دوره باز به فینال میدوز در مرحله باز به مرحله یک چهارم نهایی جوانترین مردان راه پیدا کرد و سخت کار کرد.

او در روز یکشنبه 4 دور 5-7 ، 6-1 ، 5-7 ، 6-2 و 6-0 به پیروزی رسید و در ست پنجم و پایانی پیتر گوجوچیک را شکست داد تا عنوان قهرمانی را به دست آورد.

“این یک رویای محقق شده است ، اینطور نیست؟” الکراز بلاغت پرسید. بازی در این نوع بازی و انجام پنج ست واقعا سخت است. امیدوارم در هفته دوم بازی های بیشتری انجام دهم و به مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم برسیم. نمی دانستم اینجا یک چهارم نهایی برگزار می شود. بنابراین این بازی عملکرد بسیار خوبی را به من نشان می دهد. “

این نوجوان پس از پیروزی 5 ست بر استفانوس چچیپاس سه بار در بازی قبلی ، با پیروزی در اوپن فرانسه 1990 حمایت کرد و او را به جوانترین بازیکن مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم از مایکل چانگ 18 ساله تبدیل کرد. به ال پالمار از مورسیا از 58 سال پیش از توماس کوچ جوانترین جوان در اینجا است.

“او البته آینده آینده است. او بسیار با استعداد است. “گوجوچیک 32 ساله به آلکاراز گفت. “من او را خوب نمی شناسم ، اما کمی صحبت کردیم. به نظر می رسد در ست چهارم سختی زیادی کشیدید ، اما در نهایت تسلیم شدید. سپس او به دنبال آن می رود. و البته شما 18 ساله هستید ، جوان.

“بازیکن فوق العاده ، ضربه خوب از ابتدا ، اولین سرویس. او آینده ای عالی دارد. ”

تنیس
تصویر مکان یابی کارلوس آلکاراز
EPA

اسپانیایی های زودهنگام آن زمان در حال پیشرفت هستند.

البته این تنبل سه ساعت و نیم همیشه آسان نبود. و حداقل در انتهای گوجووچیک ، به سختی تمیز بود. آلمانی 84 خطای فوری و 15 اشتباه تنها در ست آخر انجام داد.

Gojowczyk فقط در 3 آس 12 بار خطای دوگانه داشت. در مقایسه با یکی از استعدادهای درخشان جوان در این تورنمنت ، این مرحله مقدماتی شلخته ای است که مقدماتی 141 نمی تواند از عهده آن برآید.

بعد از انداختن ست اول ، آلکاراز خفاش را شکست و ست دوم را تنها در 30 دقیقه تنظیم کرد.

بعد از اینکه آلکاراز در بازی چهارم 4-1 صعود کرد ، هر دو بازیکن نیاز به درمان روی پای چپ خود داشتند. با این حال ، اسپانیایی ست را 6-2 برد و بر بازی نهایی 6-0 غالب شد. او سه شنبه شماره است 12 من قرار است فلیکس اوگر علیاسیم را بازی کنم.

“در مجموعه اول ، من [had] من از نظر جسمی و روحی به حد خود رسیده ام. آلکاراز گفت ، جمعیت واقعاً بسیار مهم بود. “من احساس می کردم که انرژی جمعیت مرا دور می کند. بدون جمعیت ، ما نمی توانستیم به اینجا برسیم. “

دیدگاهتان را بنویسید