پودینگ دانه چیا ماتچا – Blogger Travel and Wellness


خدا حافظ! دوشنبه مبارک به همه 🙂 من بسیار هیجان زده هستم که این دستور العمل پودینگ ماتچا چیا را واقعاً سریع و آسان با شما به اشتراک بگذارم ، مناسب برای صبحانه های در حال حرکت (وگان!).

با افتخار می گویم که در حال حاضر با Alpro همکاری می کنم تا چند دستور العمل ساده و جالب گیاهی ایجاد کنم که در صفحاتم با شما به اشتراک بگذارم. ایده این است که زندگی گیاهی را دست یافتنی و خوشمزه کنید! در حالی که من کاملاً گیاهخوار نیستم ، سعی می کنم تا آنجا که ممکن است غذاهای گیاهی بخورم و این برای من این است که هر روز تغییرات کوچکی را ایجاد کنم که به سیاره و سلامت ما کمک می کند.

اگر این اولین معرفی برند آلپرو برای شما باشد ، آنها یک شرکت غذایی و آشامیدنی گیاهی هستند که همه چیز را از آجیل ، سویا و نوشیدنی های غلات ، تا بستنی بدون لبنیات ، ماست و موارد دیگر ایجاد می کند. من از طیف وسیعی از نوشیدنی های گیاهی آنها در دستور العمل های خود استفاده خواهم کرد ، اما اگر تصادفاً بین سلیقه ها ترجیح قوی داشته باشید ، بسیاری از آنها قابل تعویض هستند!

پودینگ دانه چیا تقریباً برای من و جک یک صبحانه ضروری است. شما آن را شب قبل مخلوط کرده و سپس در یخچال می گذارید تا آماده شود ، علاوه بر این فوق العاده همه کاره است ، بنابراین افزودن ماچا غنی از مواد مغذی کاملاً کار می کند. استفاده از نوشیدنی آجیل به جای آب باعث می شود که پودینگ دانه چیا بسیار خامه ای تر شود و من شخصاً طعم نارگیل را با این دستور غذا دوست دارم. قبل از سرو با انواع توت ها ، پودر نارگیل و هر چیز دیگری که دوست دارید تزئین کنید … سایر موارد را می توانید از قبل آماده کنید.

به علاوه ، شیشه شیشه ای فقط برای تصویر نیست! من ساده ترین راه را برای حمل صبحانه بدون خطر ریختن دانه های چیا در همه جا پیدا کردم (که به قول من یک کابوس است!) ، بنابراین اگر می توانید آن را تهیه کنید.

پودینگ دانه ماتچا چیا

کل زمان

پودینگ دانه ماتچا چیا

نویسنده:

خدمت: به 1 سرویس می دهد

مواد تشکیل دهنده

  • فنجان دانه های چیا
  • 1 فنجان نوشیدنی نارگیل آلپرو
  • 2 قاشق چایخوری پودر ماچا
  • 1 قاشق چایخوری عسل
  • ½ قاشق چایخوری عصاره وانیل

دستورالعمل ها

  1. همه مواد را با همزن دستی یا چنگال مخلوط کنید
  2. یک شب (یا حداقل 2 ساعت) در یخچال قرار دهید
  3. با توت تازه و پودر نارگیل سرو کنید!

3.5.3226

امیدوارم از دستور غذا خوشتون بیاد!

نظر خود را با کامنت زیر به من اطلاع دهید 🙂

کارلی xدیدگاهتان را بنویسید