پروفسور می خواهد در مورد رسانه های آزاد و کالج “عدالت اجتماعی” صحبت کند


این کلاس در حال برگزاری است برای بعضی هاست

یک استاد سابق پورتلند که در نامه استعفای شدید به کارفرمای سابق خود توهین کرد و دانشگاه ایالتی پورتلند را “کارخانه عدالت اجتماعی” خواند ، از رسانه های اصلی مانند MSNBC و NPR خواست تا صحبت کنند.

پیتر بوغوسیان قبل از اعلام استعفای خود در روز چهارشنبه به مدت 10 سال به عنوان استادیار فلسفه در PSU تدریس کرد.

“دانش آموزان در ایالت پورتلند تفکر را یاد نمی گیرند. بلکه آنها آموزش دیده اند تا از یقین اخلاقی ایدئولوژی خود تقلید کنند. “اعضای هیات علمی و مأموریت حقیقت یابی دانشگاه را رها کرده و در عوض عدم تحمل اعتقادات و عقاید مختلف را ترویج می کنند. این یک فرهنگ تهاجمی ایجاد کرده است که در آن دانش آموزان اکنون از صحبت کردن صریح و صادقانه می ترسند. “

وضعیت بوگوسیان از آن زمان توجه جوامع محافظه کار و راست را به خود جلب کرده است. اما بوگوسیان خاطرنشان کرد که اعضای “مطبوعات آزاد” نتوانستند با او گفت وگو کنند.

یک استاد دانشگاه ایالتی پورتلند در نامه ای سرگشاده از سمت خود کناره گیری کرد.
پیتر بوغوسیان دانشگاه ایالتی پورتلند را “کارخانه عدالت اجتماعی” نامید.
دانشگاه ایالتی پورتلند

“از من خواسته شد در مورد استعفای PSU در مطبوعات محافظه کار ظاهر شوم. با این حال ، من خودم را محافظه کار نمی دانم. ” او در توییتر پست گذاشت. “هرگز از من خواسته نشده است که با رسانه های آزاد مصاحبه کنم. maddownpr از صحبت کردن باmsnbc لذت می برم. ”

درخواست برای بحث منعکس کننده ادعای بوگوسیان است که سیاست هویت چپ PSU “تحقیقات فکری را از کار انداخته و در نهایت منجر به استعفای وی شد.

NPR و MSNBC بلافاصله به درخواست پست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

بوگوسیان در نامه استعفای خود مدعی شد که وقتی علیه “غیر لیبرالیسم” مضر صحبت کرد ، با انتقام شدید روبرو شد.

پروفسور فلسفه می نویسد: “هرچه بیشتر در این مورد صحبت کردم ، انتقام بیشتری گرفتم.”

پیتر بوگوسیان
پیتر بوغوسیان مدعی شد که سالها مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.
پیتر بوگوسیان

وی ادعا کرد که در طول این سالها مورد آزار و اذیت و اتهامات دروغین قرار گرفته است ، از جمله یافتن یک سواستیکا با نام او در حمام ، تحویل یک کیسه مدفوع به درب دفتر خود و تف کردن و تهدید هنگام ورود به کلاس درس.

در همین حال ، بوگوسیان گفت که دانشگاه سکوت می کند.

بوغوسیان قبل از استعفا ، PSU را در یک مصاحبه پادکست با دکتر دبرا سوه محکوم کرد و “ویروس ذهنی بسیار قدرتمند” را با ایدئولوژی و اعتقاد خود مبنی بر “وجود آن برای نابودی تمدن غرب” برجسته کرد.

“نهاد ما فقط می تواند تا این حد دوام بیاورد و از سطوح متعددی از داخل مورد حمله قرار می گیرد. من نمی توانم مودبانه بگویم. آنها در داخل آکادمی شستشوی مغزی شده اند و به باورهایی شسته شده اند که کاملاً به واقعیت وابسته نیستند.”

لیبرال ترین جامعه جهان ، متنوع ترین و تحمل کننده ترین نهاد جهان ، در محاصره و حمله دیوانه ها قرار دارد. ”

وی از تعهد تنوع مدرن انتقاد کرد و گفت کسانی که به دنبال تنوع و فراگیری هستند این کار را به دلیل اطمینان از رسانه های اجتماعی و دانشگاهی انجام نمی دهند.

اکنون آنچه مردم فکر می کنند این است که به دانشگاه ها به عنوان کارخانه های ایدئولوژیک نگاه می شود. این یک شروع بسیار عجیب برای نحوه فکر مردم در مورد دانشگاه است. “

در بیانیه ای برای دیلی میل ، PSU از اظهارنظر در مورد استعفای بوگوسیان خودداری کرد.

پورتلند همیشه محلی بوده است و خواهد بود که از آزادی بیان و آزادی دانشگاه استقبال می کند. ما معتقدیم که این شیوه ها با ارزش نهادی اصلی موفقیت دانش آموزان منافات ندارد. عدالت و برابری نژادی ؛ و تعامل فعال با جامعه ما ، “دانشگاه نوشت.دیدگاهتان را بنویسید