پاتریک گراهام از غول ها تمام تلاش خود را برای Broncos WR انجام می دهد.


برونکو می آید و پاتریک گراهام ریش روی چانه اش دارد.

اتفاقی؟ نه

هماهنگ کننده دفاعی غول ها نگران بسیاری است و تمرکز او در این هفته اساساً همه کسانی هستند که برونکو برای حمله از میدان خارج می شود. گراهام خسته به نظر می رسید وقتی مدافع کهنه کار Teddy Bridgewater گیرنده وسیع را برای زمین یکشنبه تجزیه و تحلیل کرد.

“بله ، سخت است.” گراهام گفت. “به همین دلیل من اصلاح نکردم.”

هماهنگ کننده دفاع غول ها پاتریک گراهام
هماهنگ کننده دفاع غول ها پاتریک گراهام
بیل کاسترون/نیویورک پست

Bronco شهرت بدی به عنوان یک بازی با سیم بالا دارد ، اما به گراهام نگویید. او کورتلند ساتن ، کی جی هملر ، جری جودی و تیم پاتریک را چهار قطعه ترسناک می داند و به دنبال خوردن قدرت دفاع ثانویه غول ها است.

گراهام گفت: “افرادی هستند که می توانند فرار کنند.” “ابتدا از هماهنگ کننده ، سرمربی ، مربی DB بپرسید. “چه کسی را می توانید فرار کنید؟” تعداد کمی از آنها وجود دارد. آنها می توانند توسط شما اداره شوند. اگر مسابقه پیاده روی است ، آنها می توانند توسط شما اجرا شوند. “سپس ما باید در مورد یک پایان سخت صحبت کنیم. [Noah Fant]به دیگران هستند که می توانند بدوند.

وقتی توپ به عمق پرتاب می شود ، با هر پاس عمقی دوباره شروع می شود. پاس های متفاوتی در فوتبال وجود دارد ، اما من با هر پاس عمقی شروع می کنم. زیرا در این صورت می توانید فوراً گلزنی کنید. آنها فقط دو نفر دارند که می توانند بپرند و توپ را با هر کسی بگیرند. بنابراین ، چند نکته وجود دارد که باید از آنها دفاع کنید. بنابراین ، آیا چیزی در فضای داخلی وجود دارد؟ بله ، چیزهایی در داخل وجود دارد.

کورتلند ساتن
کورتلند ساتن
AP

“دو پسر سریع داخل بازی می کنند ، بنابراین اکنون یک درز عمودی در داخل وجود دارد. آنها با چه کسی جفت شدند؟ ”


تازه کار کادریوس تونی می تواند اولین بازیکن غول ها باشد که در فصل عادی توپ را لمس می کند ، اگر غولها وظیفه بازگشت به مرحله اول را به او بدهند. این نقش نیاز به امنیت توپ نسبت به توانایی نفوذ دارد.

توماس مک گاوی ، هماهنگ کننده تیم ویژه ، گفت: “Kadaius اعتماد همه را جلب کرده است. “او اینجا کار می کند. او تازه کار است و می خواهد راه و رهبری خود را پیدا کند. او سعی می کند طاقچه خود را پیدا کند و کار خوبی را انجام می دهد. او یک ورزشکار متفاوت و خاص است. ”

بازیکنان دیگری نیز وجود دارند که غول ها می توانند برای برگشت بازی از آنها استفاده کنند. CJ Board در صدر جدول عمق غیر رسمی قرار داشت ، اما در حال حاضر در گروه تمرین قرار دارد. جابریل پپرز دوم و تونی سوم هستند. Peppers به ​​عنوان اولین بازیکن برگشت پانت در لیست قرار گرفت.

مک گاخی گفت: “ما در آن زمان گزینه های زیادی داریم ، که چیز خوبی است.” “ما به کار با این افراد ادامه می دهیم. ما به آنها ادامه می دهیم و خواهیم دید که چه کسی دوباره در بازی حضور دارد. ”


به نظر می رسد ناتی ابنر ، که این هفته قرارداد امضا کرده است ، در سال 2020 ادامه خواهد داد و تقریباً برای همه واحدهای تیم ویژه به عنوان دزدگیر اصلی عمل می کرد. ابنر به دلیل مصدومیت تابستان امسال فرصتی برای تشکیل تیم راگبی آمریکا در المپیک توکیو نداشته است.

مک گاخی گفت: “او مانند هر چیز دیگری باید از فوتبال استفاده کند و به حجم بازی عادت کند.” “او در برنامه ریزی و سایر موارد عالی است.”

دیدگاهتان را بنویسید