نیویورک صندلی های گاراژ را برای برق رسانی خودروهای برقی ذخیره می کنداپل بزرگ در حال ساخت یک ایستگاه توربوشارژ جدید برای خودروهای برقی در پارکینگ شهرداری منهتن به عنوان بخشی از تلاش جدید برای کاهش زمان شارژ به کمتر از یک ساعت در حالی که مقامات خودروها را به آرامی از بنزین دور می کنند.

چهار خروجی جدید “سریع شارژ” در گاراژ شهرداری Delancey-Essex در Lower East Side می توانند باتری اکثر وسایل نقلیه برقی را در کمتر از یک ساعت تا 80 charge شارژ کنند و از زمان طولانی شارژ شدن باتری ها جلوگیری می کند. پذیرش خودروهای برقی

این پلاگین خودروی برقی را تا 30 درصد تا یک ساعت تا 80 درصد با هزینه 35 سنت در هر کیلووات ساعت شارژ می کند. و به گفته وزارت حمل و نقل ، فضاهای پارک برای شارژرها مخصوص خودروهای برقی است.

مقامات همچنین برنامه های خود را برای نصب 24 توربوشارژر دیگر در سایر گاراژهای متعلق به شهر در سال آینده اعلام خواهند کرد. این شهر قصد دارد تا پایان سال 2025 بیش از 80 پورت شارژ سریع در تاسیسات اطراف پنج منطقه نصب کند.

نیویورکی هایی که در حال حاضر سوار بر خودروهای برقی هستند باید به شبکه قدیمی تر “سطح 2” متشکل از 1400 ایستگاه شارژ متکی باشند که شارژ باتری خودرو تا 80 درصد بیش از چهار ساعت طول می کشد.

طبق گزارش DOT ، خودروهای برقی با 5000 مورد از 16000 موردی که در حال حاضر در شهری که سال گذشته خریداری شده بودند ، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. این تنها بخشی از بیش از 2 میلیون خودرو در کل شهر است.

اما مقامات انتظار دارند تقاضا برای شارژرها افزایش یابد ، زیرا خودروسازان اصلی آمریکایی مانند جنرال موتورز (GM) و فورد در حال افزایش چشمگیر محصولات برقی خود برای رقابت بهتر با تسلا هستند.

برای مقابله بهتر با موج آینده ، DOT برنامه های خود را برای افزایش شبکه ایستگاه های شارژ کنار جاده ای از 24 ایستگاه فعلی (با هر دو دوشاخه) به 10.000 تا سال 2030 اعلام می کند. با این حال ، این شارژرها “سطح 2” کندتر خواهند بود. تنوع

24 ایستگاه اولیه بخشی از یک برنامه آزمایشی است که قبلاً اعلام شده بود تا ماه آینده 100 شارژر کنار جاده نصب کند ، به عنوان بخشی از “تظاهرات” چهار ساله که طبق برنامه باقی می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید