نحوه کاهش و حفظ 45 پوند


چگونه 45 پوند کم کردم

هفته گذشته من و رایان در حالی که مشغول صحبت بودیم به من ضربه زدند. 10 سال است که زندگی ام را کاملاً تغییر داده ام. من در ژوئیه 2010 سفر را شروع کردم و تا ژوئیه 2011 من 45 پوند از نظر جسمی و حدود 1000 پوند از نظر احساسی سبک تر بودم.

بعد از همه رژیم های دیوانه وار و چیزهای ناسالم ، هرگز تصور نمی کردم که این یک شیوه زندگی است. اما اینجاست! در 10 سال ، نه تنها به کاهش وزن کمک می کند ، بلکه از تمام انرژی خود برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کند! ببخشید!؟!؟ به عنوان مثال ، زندگی واقعی چطور؟

کاهش وزن برای زنان ، چگونه به کاهش 45 کیلوگرم ادامه می دهم ، چگونه 45 کیلوگرم وزن کم می کنم ، چگونه وزن کم کنم ، چگونه وزن خود را کاهش دهم

به همین دلیل تصمیم گرفتم که تمرینات بدنسازی گروهی را در سال 2012 شروع کنم. من عاشق شدم و مدرک شخصی و تخصص تغذیه ورزشی خود را دریافت کردم و در نهایت تصمیم گرفتم خودم را در رسانه های اجتماعی نشان دهم. من متولد 2014 هستم ، من عاشق Sweat Fitness هستم و هرگز به عقب نگاه نکردم.

تناسب اندام Love Sweat مکانی برای ارتباط با سایر زنانی بود که از همان روشی که من گذرانده اند می گذرد و به آنها نشان می دهد که راه بهتری وجود دارد! وقتی اولین پست خود را در سال 2014 در IG به اشتراک گذاشتم ، هرگز تصور نمی کردم که این جامعه شگفت انگیز شکوفا شود!

بسیار از شما متشکرم! از این که مرا در زندگی و سفر من قرار دادید و به من اعتماد کردید و به من کمک می کنید.

نحوه کاهش و حفظ 45 پوند

بنابراین ، برای جشن گرفتن این لحظه و به اشتراک گذاشتن کمی بیشتر در مورد سفرم ، می خواستم یک داستان کاهش وزن به روز شده در YouTube ایجاد کنم. اما مهمتر از همه ، من می خواستم در مورد چگونگی کاهش و حفظ 45 کیلوگرم صحبت کنم و این یک تصویر واقعاً واضح از نحوه انجام این کار به شما می دهد! همیشه حرفهای زیادی برای گفتن وجود دارد و خیلی سخت است که همه چیز را در یک ویدیو جا دهید. اما امیدوارم این امر شما را در سفر انگیزه دهد!

https://www.youtube.com/watch؟v=Xnxe6QsYi2A

اگر سوالی دارید ، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید. ما به همه آنها پاسخ خواهیم داد!دیدگاهتان را بنویسید