مرد نیویورکی با قید وثیقه با وجود اتهامات اسلحه آزاد شد ، به تیراندازی مرگبار اعتراف کردپلیس و منابع گفتند مرد بروکلین که ماشه را کشید اعتراف کرد که به ضرب و شتم دو نفر را شلیک کرده و یکی را به قید وثیقه به قتل رساند.

تایرک ویلیامز ، 20 ساله ، ابتدا در ماه سپتامبر به دلیل داشتن یک تپانچه لود شده دستگیر شد ، اما پلیس اعلام کرد که وی در 29 آوریل ، هفت ماه پس از سپردن قرار وثیقه در پرونده ، به مرد 26 ساله ای در برانکس تیراندازی کرد. به

حدود سه ماه بعد ، در 18 آگوست ، پلیس گفت ویلیامز D’Andre Johnson ، 24 ساله را در نزدیکی خیابان 149 شرقی و خیابان کنکورد شلیک کرد.

به گفته منابع پلیس ، وقتی پلیس به محل رسید ، جانسون روی زمین دراز کشیده بود و از زخم های گلوله در ناحیه کمر و بازوهایش خونریزی می کرد. او بعداً در مرکز پزشکی لینکلن به اعدام محکوم شد.

منابع پلیس گفتند ویلیامز حدود ساعت 5 بعد از ظهر شنبه دستگیر شد و به هر دو تیراندازی اعتراف کرد.

به گفته منابع پلیس ، وی عامل تیراندازی دوم ، یک مرد 17 ساله نیز بوده است ، اما هنوز مشخص نیست که آیا او بازداشت شده است یا خیر.

ویلیامز همچنین از تیراندازی 29 آوریل شکایت کرد و به پلیس گفت که به سمت مقتول شلیک کرده است.

به گفته پلیس ، وی متهم به مرگ جانسون در آوریل ، اقدام به قتل ، قتل در ارتباط با جرم مرتبط با اسلحه ، قتل غیرمجاز و استفاده از سلاح گرم است.

وکیل وی ، ادوارد دادلی ، گفت ویلیامز آزاد است که برانکس را ترور کند ، زیرا خانواده وی سپرده امنیتی 10 هزار دلاری در تیراندازی ماه سپتامبر اعمال کردند.

وکلا گفتند که ویلیامز یکی از چندین نفر دیگر بود که هنگام اسلحه بارگیری شده در ماشین پیدا شد ، اما هنوز مشخص نیست اسلحه متعلق به چه کسی بوده است.

وی ادامه داد: پرونده همچنان ادامه دارد زیرا هیچ اسلحه ای در هیچ شخص خاصی پیدا نشده است. دادلی دستگیری اخیر ویلیامز را “وضعیت غم انگیز” تلفنی خواند و هنوز حل نشده است و هیچ کس به گناه خود اعتراف نکرده است.

کمیته پلیس درموت شی از کارآگاهان NYPD برای “ردیابی افرادی که در نیویورک رانندگی می کنند” تقدیر کرد. در توییت روز دوشنبه درباره بازداشت ویلیامز.

“@NYPD40Pct یک مظنون زیر 19 سال را در تیراندازی آوریل دستگیر کرد. آنها اکنون او را به جرم و قتل اخیر یک مرد برانکس متهم کرده اند. هر دو متعهد شدند در حالی که او در تیراندازی های عمومی بود. ”شی در توییت خود سن ویلیامز را اشتباه اعلام کرد.

ویلیامز به عنوان مدافع عمومی برای تیراندازی تعیین شد ، اما به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

دادستانی منطقه برانکس به درخواست اطلاعات بیشتر پاسخ نداد.دیدگاهتان را بنویسید