مردی که به دلیل برخورد با خبرنگار NBC از طرف آیدا دستگیر شد


یک مرد از ایالت اوهایو پس از برخورد شدید با یک خبرنگار در می سی سی پی در جریان پخش زنده طوفان ایدا توسط پلیس فدرال دستگیر شد.

بنیامین یوجین داگلی ، 54 ساله ، سه روز پس از نامزدی شاکیل بروستر ، گزارشگر شبکه NBC ، همانطور که در Gulfport گزارش شد ، توسط گروه ویژه فراریان خشونت بار اوهایو دستگیر شد.

وزارت پلیس ایالات متحده در بیانیه ای اعلام کرد که وگستر داگلی پس از خروج از یک مرکز خرید در دیتون بازداشت شد.

مقامات گفتند: “به اعضای گروه کاری اطلاع داده شد که داگلی هنوز در حال رانندگی یک کامیون سفید با پلاک اوهایو است.”

روز سه شنبه حکم بازداشت برای داگلی به دو دلیل صادر شد: نقض مقررات منع رفت و آمد اضطراری در می سی سی پی در زمان ایدا ، برهم زدن آرامش و حمله ساده. پلیس گلف پورت گفت که دیگر اعتقاد بر این نیست که او در این ایالت است اما هنوز فکر می کند که با کامیون خود در حال سفر است.

کلانتر ایالات متحده گفت: “این فراری خشن سعی کرد از اتهامات خود در گلفپورت فرار کند ، اما به دلیل اقدامات سریع اعضای گروه ویژه ما به موقع دستگیر شد.”

بنیامین یوجین داگلی متهم است که در جریان پخش مستقیم در می سی سی پی ، به شکیل بروستر ، خبرنگار MSNBC حمله کرده است.
بنیامین یوجین داگلی متهم است که در پخش مستقیم از می سی سی پی به شاکیل بروستر از شبکه MSNBC حمله کرده است.
MSNBC

به گفته مقامات ، داگلی به دلیل نقض مشروط در اوهایو تحت تعقیب کلانتری شهرستان کویاهوگا بود.

وی در سال 2018 به دلیل ورود به یک شرکت آبکاری و مالک سوراخ کردن مخزن شیمیایی و اعزام کارمندی به بیمارستان کلیولند به 30 روز زندان و 5 سال حبس محکوم شد و به او دستور داد تا عصبانیت خود را کنترل کند. com گزارش داد

جلسه ای در دادگاه عمومی تقاضای شهرستان Cuyahoga در 15 سپتامبر برگزار شد تا مشخص شود آیا داگلی مشروط را نقض کرده است. به گفته این وب سایت ، در صورت اثبات مجرمیت وی ، تا سه سال زندان روبرو است.

در صحنه ای عجیب از رویارویی ، داگلی نشان داده می شود که قبل از پریدن از فورد F-150 و حرکت به سمت بروستر به سمت محل حادثه رانندگی می کند.

“شما این را درست گزارش می کنید ، اینطور نیست؟” داگلی می پرسد.

این وقفه بروستر را مجبور کرد که “فرد تصادفی” را که به سراغش آمده بود تصدیق کند و گفت: “ما گاهی با برخی افراد تجارت می کنیم.”

بروستر برای ادامه گزارش خود رفت و نمایش فیلم به داگلی ناامید کننده – چهره خبرنگار رسید و فریاد زد “گزارش درست!”

بروستر گفت “بدیهی است که این سخت ترین لحظه بود” که تا به حال روی آنتن تجربه کرده است.

بروستر در اینستاگرام خود نوشت: “تیم ما بعداً در مورد آن شوخی کرد ، اما برای ما ترسناک بود زیرا همه شما تماشا می کردید.” “در حالی که یک گزارش قطع می شود ، ما دفعه بعد پشتیبان گیری می کنیم و گزارش هایی را که باید در اینجا انجام شود ادامه می دهیم.”دیدگاهتان را بنویسید