مربوط به سلامت و چشم: نقاط مارما


سلام،

با گذشت زمان ، علم پزشکی بسیاری از درمانهای جایگزین م effectiveثر برای درمان بیماران را کشف کرده است.

شاید شما نام آن را شنیده باشید طب فشاری ، طب سوزنی ، سوجوک درمانی ، نوروتراپی ، رفلکسولوژی پا ، آگوتراپی ، و غیره.

نقاط مارما نقاط ماشه ای بدن یا اعصاب را نشان می دهندبه

بسیاری از تمرینات ، فیزیوتراپی وجود دارد که به حفظ سلامت و تناسب اندام شما کمک می کند.

با این حال ، انسان قطعاً مخلوق هوشمند طبیعت است. او راهها را کشف کرد و اگر در نقاط درد واقعی یا انتهای عصبی جزئی یا انتهای عصب جزئی یا نقاط حساسیت ، درد ، بهبودی ایجاد شود ، ممکن است م moreثرتر باشد.

اصول اساسی هرگونه مارما تراپی یا درمانهایی که بر روی نقاط ماشه ای بدن کار می کنند عبارتند از:

# دست و پا دارای نقاط عمده و فرعی زیادی هستند که بر بسیاری از قسمتهای بدن تأثیر می گذارد. هنگامی که آن نقاط را پیدا کرده و آنها را فعال می کنید ، درد را در قسمت مربوطه بدن احساس کنید.

# بدن دارای مایعات ، اعصاب ، انتهای آن است. هنگامی که نقطه مارما را در قسمتی از بدن که رنج می برد قرار دهید ، مایع متعادل می شود و درد شروع به التیام می کند.

# درمان مctiveثر می تواند محقق شود ، اگر درمانگر متخصص آناتومی و فیزیولوژی است از بدن انسان

# از آنجا که بدن انسان همچنین دارای پنج اندام حسی است ، درک آنها به طور کامل مهم است. بسیاری از درمانهای لمسی شفابخش در ناحیه درد ، حتی در شعله ساده شمع ، فعال شدن نقطه گوش دیده می شود همچنین ، آنها به مکان مارماس یا نقاط مهم ، که به درمان و درمان کمک می کند ، کمک می کنند.

# مارما معانی زیادی دارد ، حتی از وجود ، جوهر یا سوکشما. از این رو ، شناسایی نکات مهم سوکشما به درمان سریعتر این بیماری کمک می کند نسبت به قبل ، زیرا بر روی نقطه ظریف درد در آن قسمت خاص بدن عمل می کند.

بنابراین ، یک درمانگر خوب مارما یا یک درمانگر تحصیل کرده خوب پیدا کنید که از بدن شما آگاه است و به شما در بهبودی کمک می کند …

این تجربه شخصی من است ، مارما ترپی و همچنین فرم جدید Neuro-therpay در تسکین درد بسیار موفق بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید