محل فیلمبرداری “قتل در ساختمان” کجاست؟ همه چیز درباره Real Arconiaبخش مهمی از نمایش جدید Hulu فقط قتل در ساختمان کارآگاهان جدید چارلز (استیو مارتین) ، الیور (مارتین شورت) و مابل (سلنا گومز) هیچ چیزی جز قتل در “ساختمان” حل نمی کنند. چه ساختمانی؟ آنچه هر سه خانه می نامند ، آرکونیا.

بخش کلیدی از فقط قتل در ساختمانجذابیت نمایش با Upper West Side نیویورک این است که چقدر سر آن را خراش می دهند. از معماری تأثیرگذار آرکونیا گرفته تا ساکنان دمدمی مزاج ، همه چیز در مورد این سریال فریاد می زند “شات در UWS”. در رویکرد نمایش به سیب بزرگ اصالت عاشقانه عجیبی وجود دارد. بنابراین ، آیا Arconia یک ساختمان واقعی در شهر نیویورک است یا فقط فقط قتل در ساختمانبه بعلاوه… هزینه زندگی در آرکونیا چقدر است ؟؟؟

هر آنچه که باید در مورد Arconia واقعی که در Hulu’s می بینید بدانید. فقط قتل در ساختمان، از آدرس ها تا لیست املاک و مستغلات…

کجا بودی فقط قتل در ساختمان فیلمبرداری؟

فقط قتل در ساختمان در شهر نیویورک فیلمبرداری شده است ، به ویژه در بالاترین وست ساید منهتن. نمای ساختمان ، که در نمایش به آن Arconia گفته می شود ، در خارج و اطراف بلنورد ، واقع در خیابان 225 غربی 865 ، فیلمبرداری شده است.

آیا آرکونیا یک ساختمان واقعی در شهر نیویورک است؟

اوه ، همانطور که گفتیم ، نه. آرکونیا یک آپارتمان خیالی است که برای هولو اختراع شده است. فقط قتل در داخل ساختمان مجاز است.

به عبارت دیگر ، نمای بیرونی ساختمان ، حیاط و درب ورودی همه بخشی از ساختمان بسیار واقعی ، بلنورد هستند. (ساختمانی که من بعد از فیلمبرداری در پایان سریال متوجه شدم این بود که منطقه خرید خیابان 86 در مقابل خیابان قابل مشاهده بود.)

اگر به سایت رسمی بلنورد نگاه کنید ، می بینید که فضای داخلی ساختمان کمی متفاوت از الکونیا است. این به این دلیل است که آپارتمان و فضای داخلی در صحنه فیلمبرداری شده است. جادوی تلویزیون!

هزینه زندگی در آرکونیا چقدر است؟ فقط قتل در ساختمان؟

هزینه زندگی در آرکونیا نقطه اصلی طرح فیلم است. فقط قتل در داخل ساختمان مجاز است. ما متوجه می شویم که تیم کونو با مشکلات مالی روبرو است ، وضعیت مالی ناچیز الیور ، مکان او را در ساختمان به خطر می اندازد و مابل می تواند در آنجا زندگی کند.

بنابراین ، هزینه زندگی در Arconia چقدر است؟ فقط قتل در ساختمان؟ خوب ، بیایید ببینیم ساختمان واقعی بلنورد چند واحد دارد. در StreetEasy ، لیستهای Belnord از آپارتمانهای پنج خوابه با قیمت بیش از 14 میلیون دلار تا آپارتمانهای دو خوابه با قیمت فقط 2 میلیون و 450 هزار دلار متغیر است.

به نظر می رسد بسیار شیب دار است ، اما اگر هنوز هم می خواهید ساختمان را ببینید ، می توانید آن را فقط با 735،000 دلار از خیابان دریافت کنید.

بله ، به راحتی می توان فهمید که چگونه الیور می تواند در پرداخت عقب افتاده باشد.

کجا پخش شود فقط قتل در ساختماندیدگاهتان را بنویسید