ما در حال انجام عدالت در مورد عنصر اساسی :: آب هستیم


با سلام خدمت خوانندگان عزیز

خوشحالم که حتی کوچکترین اطلاعات و تجربه واقعی زندگی را با شما به اشتراک می گذارم.

هوا بخش مهمی یا حتی بخش اساسی زندگی برای زنده ماندن است … به زودی منتظر یک پست باشید …

اما ، امروز من در مورد دومین بخش اساسی زندگی ما ، یعنی آب صحبت خواهم کرد

اطلاعات زیادی در مورد مولکول ها ، اتم ها ، خواص آب خواهید یافت. من شما را با این کار خسته نمی کنم … من واقعیت جالب آب را از اول خواندم ، آموختم و تجربه کردم. لطفاً به خود کمک کنید تا از این حقایق واقعی به شرح زیر استفاده کنید و لذت ببرید: –

# حفظ قلیائیت آب برای جلوگیری از اسیدی شدن در اثر آلودگی یا اسید باران بسیار مهم است

# مهم است که ابتدا pH آب را حفظ و یا تعیین و متعادل کنیم.

# سخت تر شدن آب به معنای pH بیشتر و اسید و قلیائیت بیشتر است. بنابراین تصفیه آب برای تعادل قلیایی و حفظ سطح pH خوب بسیار مهم است.

# نظریه خنده دار آب من: دانستن نکات با جزئیات بعد از این نقطه

W = آب برای زنده ماندن چیست؟

الف = آیا از pH و قلیائیت آب موجود خود مطلع هستید؟

T = با حفظ شکل خالص آن ، آب را با بهترین روش طبیعی درمان کنید.

E = از آب طبیعی و خالص کوه ها ، باران ها ، رودخانه ها ، نهرها ، دریاچه ها لذت ببرید

R = بپرسید ، بنابراین فقط بنوشید

# پاسخ W اول در 3 نقطه قبلی.

# طبق A ، سطوح pH را در صورت هرگونه تغییر در مزه بررسی کنید ، حلالیت ها قلیائیت آب را نه با استفاده از HCL ، بلکه از طریق طبیعی خاکستر ، ماسه و ذرات سنگ آهک حفظ می کنند.

# سوم – تصفیه آب ….. امروزه RO راه حل تصفیه آب است. اما نشاط آب در واقع یکسان نیست. البته اگر سطوح TDS آب سخت تر است ، بهتر است منبع آب با روشهای امروزی آزمایش و تصفیه شود.

با این حال ، آیورود اشاره کرد که منابع آب باید چگونه باشد ، درختان و گیاهان در کنار آن باید چه گیاهانی باشند ، به طوری که آب حفظ شده ، تصفیه می شود.

Ayurved همچنین راه حل هایی برای ذخیره آب در ظروف مسی به مدت بیش از 6-8 ساعت ارائه کرده است ، سپس ناخالصی ها ته نشین شده و آب به طور طبیعی خالص می شود و خواص پزشکی خوب است. روشهای مختلفی برای تغییر طعم یا سنگینی مولکولهای آب با قرار دادن برخی گیاهان دارویی در ظرف آب بر اساس فصل ، مکان وجود دارد.

# بهترین آب از منابع کوه ، رودخانه ها ، آب باران به دست می آید. قلیائیت نیز حفظ شده و سرشار از مواد معدنی ضروری است که برای بدن ما مفید است. با این حال ، گاهی اوقات ، بر اساس ساختار بدن ما ، می توانیم آب را تصفیه کرده و مواد معدنی سخت غیر ضروری را حذف کنیم و غیره.

# آب تشنگی را برطرف می کند ، به سیستم های مختلف بدن کمک می کند. اما درک این حقیقت که بدن ما 70 درصد عنصر آب دارد ، به همان اندازه مهم است. بنابراین ، بر اساس ساختار بدن ، محل اقامت ، فصول ، سن ، ما باید برچسب آب صحیح داشته باشیم و قوانین مناسب برای نوشیدن آب را رعایت کنیم ، فقط در صورت لزوم …

دیدگاهتان را بنویسید