لوئیس روخاس “yatoo” پس از آخرین شکست متس


اکنون؟

چه کار می کنی؟

چه کار می کنی؟ بیا دیگه.

این احتمالاً خلاصه ای است از آنچه تایخوان واکر به لوئیس روخاس گفت ، پس از آنکه یک پارچ متس دست خود را در راند هفتم پرتاب کرد و مدیرش به سمت تپه حرکت کرد. متس با غولها 2-1 برتری داشت. واکر فقط 74 زمین پرتاب کرد ، او کاملاً در حال غلت زدن بود و دو غول که به پایه رسیدند این کار را روی یک توپ ضعیف انجام دادند که باید با موفقیت دفاع کرد.

با این حال ، روخاس می خواست آرون لوپ ، چپ دست برجسته خود ، با براندون کرافورد چپ دست مواجه شود. مدیر به کتاب نگاه کرد و ضربان قلب بازی (و واکر) را نادیده گرفت. لوپ در 12 بازی اخیر خود اجازه یک ضربه را داده است و او اجازه نداده است که یک ضربه اضافی به چپ در این فصل وارد شود. در اولین زمین بازی لوپ ، کاتر ، کرافورد بازی را با یک دبل به دوبل رساند و واکر عصبانی برگشت و بطری آب را به داخل حفره پرتاب کرد.

بازیکن اصلی که قبل از خروج از تپه شبیه یک طرفدار فوق العاده متس به نظر می رسید ، اکنون با دو ضربه و یک شب محکوم به مانند یک طرفدار باور نکردنی متس رفتار می کند. مردم در جمعیت شروع به فریاد “آتش روجاس” کردند ، و سقوط آزاد زشت کمی زشت تر شد (طبق استانداردهای متس نیز).

بله ، غولها سعی کردند این هدیه را در تیم نهم به تیم میزبان بازگردانند که دو بازیکن خارج از زمین به گلوله براندون دروری برخورد کردند. نه ، تیم میزبان علاقه زیادی به دریافت آن نداشت. فرانسیسکو لیندور ، از جایی که قبل از مصدومیت شروع کرده بود ، از ابتدا شروع کرد و به اولین زمین بازی جیک مک گی برخورد کرد و توسط جمعیت هواداران او را هو کردند. سپس ، با بارگیری پایه ها و دو بازی خارج ، قهرمان خانگی پیت آلونسو کاری نکرد جز اینکه توپ را در پایه دوم به ثمر رساند و دهمین شکست متس را در 12 بازی مقابل غولها و داجرز مهر کرد.

تایخوان واکر به لوئیس روخاس می آید که او را در مسابقه نجات می دهد.
تایخوان واکر به لوئیس روخاس می آید که او را از بازی نجات می دهد.
بیل کاسترون/نیویورک پست

این بازگشت به سیتی فیلد قرار بود هر فرصتی را برای متس ایجاد کند تا از تپه های NL East استفاده کند. در عوض ، لوپ گفت که تیمش “اساساً در زمین هو می شود”.

روخاس در کوئینز و تمام رسانه های اجتماعی به طور مستقیم به آن حمله کرد. او در توییتر محبوبیت زیادی کسب کرد ، این برای مدیری که در 1 آگوست برتری چهار تیمی را حفظ می کند و در 26 اوت با کسری هفت بخش مواجه است ، خوب نیست. روخاس دو دونده خود ، خاویر بائز و مایکل کانفورتو را در درایوهای دوبل مشاهده کرد ، دید که لوپ در اولین زمین چارچوب کرده است و صدای برخی از طرفداران برای کار او را شنید.

روژاس گفت: “آنها می توانند هر چیزی بگویند.” “ما طرفداران پرشوری داریم.”

در اواخر تمرین روز چهارشنبه ، سرمربی با خبرنگاران حاضر در زمین صحبت کرد که چقدر مأیوس است که می خواهد دائماً یک فرهنگ برنده را ایجاد کند و نظرات رسانه ها و طرفداران را درباره ذهنیت Same Old Mets حذف کند. روخاس تا هفته آینده 40 ساله نمی شود و این شانس را دارد که در دراز مدت مدیر بسیار خوبی شود. اما اگر او می خواهد آینده در نیویورک باشد ، شکست و بیس بال بد باید خیلی زودتر متوقف شود. و نمی توان روزی مانند چهارشنبه را با انفجار انرژی منفی در اطراف ساختمان ادامه داد ، با شروع گرفتن توپ در خارج از زمین توسط Jacob deGrom و سپس قرار دادن موقعیت قدیمی کالج خود ، در فاصله کوتاه ، هنگام تمرین باتوم.

متس چهار بازی از لیگ ملی شرق با رکورد 45-37 جلوتر است. این پس از آن بود که deGrom اخیراً در 7 ژوئیه به زمین نشست. متس با 16 برد و 28 باخت در هفت هفته آینده به رده سوم سقوط کرد. بعد از آتلانتا

پس از اعلام آنچه روخاس گفت “خبر خوبی برای ما” – اسکن MRI که نشان می داد التهاب آرنج دگروم به اندازه کافی بهبود یافته است و می تواند بیس بال را پرتاب کند – از او در مورد خسارتی که غیاب آس به تیم وارد کرده بود ، سال شد. نه تنها در زمینه فیزیکی ، بلکه در زمینه روانی نیز وجود دارد.

روخاس گفت: “ما در این فصل مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان بهترین راه ممکن را در پیش گرفته اند.” “آنها هر روز با همان نگرش بازی می کنند. … فکر نمی کنم مردان به خودشان رحم کردند. … از نظر ذهنی فکر نکنید [deGrom’s absence] به بچه ها صدمه بزنید آنها ظاهر شدند تا هر روز به یک شیوه بازی کنند. “

این حتی نیمی از کارآمد نیست.

روخاس باید از بازیکنان خود محافظت کند و نمی تواند دلیلی برای شکست در پاسخ به یک کنفرانس مطبوعاتی ارائه دهد. اما با افزایش شانس بازگشت دگروم ، متس او همچنان یک تیم در حال سقوط است. آنها 14 بازی پیش از ملی پوشان و مارلینز دارند که از این تعداد باید 10 یا 11 برد کسب کنند.

روخاس با فشردن تمام دکمه های راست تیم را به مدت سه ماه در جایگاه اول نگه داشت. او باید آن دکمه ها را در اسرع وقت دوباره کشف کند.

دیدگاهتان را بنویسید