قانونگذاران به دنبال تسریع دسترسی به صندوق کارگران مستثنی نیویورک هستند.


قانونگذاران فدرال و ایالتی محدودیت های متقاضیان را برای بودجه کارگران مستثنی کاهش دادند ، که برنامه بهار 2.1 میلیارد دلاری را در بودجه ایالت نیویورک در بهار گذشته برای کمک به افرادی که واجد شرایط دیگر برنامه ها نیستند ، تنظیم کردند ، از جمله: تسکین بیکاری یا همه گیری به دلیل وضعیت مهاجرت.

تا کنون ، متقاضیان برنامه باید مجموعه ای از اسناد را ارائه می کردند که ثابت می کرد واجد شرایط زندگی و کار در ایالت نیویورک هستند. از جمله اسنادی که می تواند به متقاضیان در دستیابی به حداکثر میزان کمک کمک کند ، شماره شناسایی مالیات دهندگان فردی آنها (ITIN) است. با این حال ، به دلیل عقب افتادگی سرویس درآمد داخلی ، متقاضیان نمی توانند در حالی که منتظر آژانس های فدرال برای رسیدگی به درخواست های ITIN خود هستند ، از کارگران مستثنی درخواست کنند.

رهبر اکثریت چاک شومر روز سه شنبه اعلام کرد که با موفقیت از IRS برای ارائه راه حلی که به مردم کمک می کند سریعتر از این حمایت استفاده کنند ، لابی کرده است. متقاضیان می توانند تا زمانی که مدرکی مبنی بر درخواست ITIN ارائه داده باشند ، درخواست وجه کنند.

شومر در گفتگو با سناتور ایالتی جسیکا راموس و نماینده کنگره کارمن دلا در Diversity Plaza در جکسون هایتز ، کوئینز گفت: “آنها در حال ساختن یک سیستم جایگزین هستند ، بنابراین ما از یک تعادل بزرگ در یک روز کمک بزرگی خواهیم کرد.” .گفت. رزا ، حامی صندوق کارگران مستثنی ، که اولین بار این ناتوانی را در اوایل سال جاری شناسایی کرد.

این سه نفر در ماه آوریل نامه ای به کمیسر IRS چارلز رتتیگ نوشتند و از آژانس فدرال خواستند تا روند درخواست ITIN را تسریع کند و شومر مستقیماً با IRS تماس گرفت تا تغییرات را تأیید کند.

“IRS از نیویورکی های واجد شرایط که به این وجوه دسترسی دارند درخواست می کند که W-7 آنها مهر شود. پیچیده به نظر می رسد. این یک داستان دیوانه کننده در مورد برنامه های معلق است. ” شومر همچنین خاطرنشان کرد که IRS هفت مرکز جدید کمک مالیاتی به مالیات دهندگان ، در مجموع 14 مرکز در سراسر شهر ایجاد کرده است ، و ممکن است به نظر برسد که مردم گواهی نامه ITIN خود را دریافت می کنند.

متقاضیان واجد شرایط می توانند تا 15،600 دلار کمک مستقیم برای پوشش دستمزد از دست رفته در اثر همه گیری دریافت کنند. موسسه سیاست های مالی تخمین می زند که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این وجوه استفاده کنند ، از جمله 213،000 در شهر نیویورک.

برای واجد شرایط بودن برای درخواست ، افراد باید ثابت کنند که قبل از مارس 2020 ساکن نیویورک بوده اند (و هستند) و بیکار نبوده و یا به هر نحوی واجد شرایط کمک نیستند. شما در سال قبل از آوریل 2021 کمتر از 26،208 دلار درآمد داشته اید. آنها حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست دادند.

انتظار می رود این تغییرات در سیاست فدرال باعث کاهش بار متقاضیان شود ، اما سناتور ایالتی جسیکا راموس گفت که ایالت ها و شهرها هنوز می توانند کارهای بیشتری انجام دهند تا مردم بتوانند پول خود را آسان تر کنند. افرادی که کمتر از 50 درصد درآمد خود را از دست داده اند در حال حاضر واجد شرایط نیستند. وی خاطرنشان کرد: این در تضاد کامل با بیمه بیکاری است که برای هر شهروندی که برای مدتی بیکار بوده است ، وجود دارد.

راموس گفت: “این قانونی است که توسط فرماندار سابق کوئومو وضع شده است و ما امیدواریم فرماندار هوچول این مشکل را در اسرع وقت حل کند تا محله های بیشتری واجد شرایط دریافت بودجه شوند.”

نماینده کنگره د لا رزا گفت که او همچنین با دولت هوچول در مورد چگونگی اطمینان از این که افرادی که پول نقد دریافت می کنند از برنامه های جاری کنار گذاشته نشوند ، بحث می کرد.

د لا رزا می گوید: “ما از DOL ها می خواهیم که به دریافت کنندگان پول نقد که باید درآمد خود را به تنهایی ثابت کنند ، توجه کنند.”

فرماندار هو چئول در اولین سخنرانی عمومی خود پس از روی کار آمدن یک هفته پیش از صندوق کارگران محروم اشاره کرد. سخنگوی دفتر وی هنوز به درخواست اظهارنظر درباره تغییرات احتمالی دولتش که در حال حاضر در حال بررسی است ، پاسخ نداده است.

قانونگذاران ایالتی همچنین از شهردار بیل دی بلاسیو خواسته اند تا تعداد قرارهای ملاقات برای درخواست یا تمدید شناسه شهرداری ، که به عنوان شناسه NYC شناخته می شود را افزایش دهد. این سند دیگری است که می توانید به عنوان بخشی از برنامه خود برای صندوق کارگران مستثنی استفاده کنید.

دی بلاسیو روز چهارشنبه گفت که این شهر تمام تلاش خود را برای تسریع رویه کارگران محروم انجام می دهد. او هیچ وعده خاصی برای گسترش قرار ملاقات با ID نیویورک نداد.

با این وجود ، این تغییر در فرایند درخواست برای طرفداران مهاجران و کارگرانی که برای این اعلامیه به کنگره پیوسته اند ، خبر خوشایندی بوده است.

آنتا سیکاران ، مدیرعامل شرکت توسعه جامعه چایا و مدیر بلند مدت ائتلاف مهاجرت نیویورک ، می گوید: “این تغییر رویه تغییرات بزرگی ایجاد خواهد کرد.” او گفت بسیاری از کارگرانی که به آنها خدمت می کنند تعطیل شدند “زیرا آنها بوروکراسی شده اند و نمی توانند این بودجه را که برای زندگی روزمره ما بسیار حیاتی است به دست آورند.”

یکی از آنها فرانسیسکو پالاسیوس ، کارگر ساختمانی است که پنج ماه پیش به دلیل اپیدمی شغل خود را از دست داد. پالاسیوس از طریق مترجمی که اشک در چشمانش حلقه زده بود گفت که این پول برای گاتهامیست/WNYC کمک قابل توجهی خواهد کرد و به پرداخت ملاقات های پزشکی ضروری ، خرید مواد غذایی و اجاره معوق کمک می کند.


برای اطلاع از این موضوع به وزارت کار مراجعه کنید چه چیزی میخواهید بدانید نحوه درخواست صندوق حذف کارگران

• برنامه باید به صورت آنلاین تکمیل شود.

• پاسخ به سوالات متداول به 13 زبان موجود است.

• ایالت با سازمانهای مبتنی بر اجتماع همکاری می کند تا به افرادی که برای صندوق کارگران مستثنی متقاضی هستند کمک کند.

• در زیر یک نقشه تعاملی وجود دارد که در آن می توانید سازمانهای نزدیک خود را جستجو کنید.

• 39 آژانس در شهر نیویورک وجود دارد که می توانند به شما در درخواست کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید