فرماندار هوچول واکسن و ماسک مورد نیاز را برای مدارس نیویورک در آدرس افتتاحیه انجام می دهد


فرماندار کتی هوچول گفت که در حال ایجاد شرایط لازم برای واکسن COVID-19 برای همه کارکنان مدرسه در نیویورک است و از معلمان و سایر کارکنان می خواهد واکسینه شوند یا با آزمایش هفتگی موافقت کنند. تیم او همچنین وظیفه ماسک جهانی را دنبال می کند و همه را ملزم به پوشاندن صورت در داخل ساختمان های مدرسه می کند.

این پیشنهاد در اولین سخنرانی تلویزیونی هوچول به عنوان فرماندار مطرح شد ، وی همچنین گفت ماه ها قبل از تصمیم گیری در مورد ایمن سازی کلیه کارکنان مدرسه تصمیم صحیح با قانون گذاران ، معلمان ، هیئت مدیره مدارس و ناظران صحبت کرد. هوچول گفت دادستان ها “حداقل فعلا” جایگزینی برای کارکنان مدرسه خواهند بود. او گفت که اواخر این هفته اعلامیه های بیشتری در مورد سیاست های مدرسه منتشر خواهد شد ، اما او حتی نگفت که آیا دانش آموزان واجد شرایط باید واکسینه شوند.

این ایالت همچنین دو برنامه مدرسه باز راه اندازی می کند تا دریافت آزمایشات منظم برای COVID-19 برای دانش آموزان و کارکنان آسان تر شود. دولت هوچول از 335 میلیون دلار بودجه فدرال برای حمایت از یک طرح با مشارکت دولتهای محلی و هیئتهای خدمات آموزشی تعاونی استفاده خواهد کرد. برنامه آزمایش دوم شامل همکاری با وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، داروسازی Rite Aid و آزمایشگاه های BioReference مستقر در نیوجرسی است.

هوچول گفت که یکی از اولین دستورات او افزایش تلاش ها برای مبارزه با ویروس کرونا بود ، در حالی که فشار دلتا به ضررهای نیویورک ضربه می زند. با این حال ، فرماندار جدید جزئیات کمی ارائه کرده است ، به ویژه در مورد زمان اجباری شدن واکسن.

در بهار امسال ، قانونگذار ایالتی توانایی Cuomo را برای اقدام یک جانبه در طول همه گیری محدود کرد. در نتیجه ، فرماندار هوچول ممکن است برای سیاست های جدید در سراسر ایالت نیاز به تصویب قانون داشته باشد یا در دولت ادعا کند. تعهد او توسط سلف خود ، اندرو کومو ، کمیسر بهداشت نیویورک ، دکتر انجام شد. این امر یک هفته پس از دستور مبهم بخش 16 هوارد زاکر در دستورالعمل واکسیناسیون تمام کارکنان بهداشت و درمان ایالتی انجام می شود.

در خلاصه خط مشی منتشر شده توسط دفتر هوچول آمده است که تعهدات پوشش جهانی از طریق “اقدامات نظارتی ارائه شده توسط کمیسیون برنامه ریزی بهداشت و سلامت عمومی” انجام می شود. ایالت نیویورک همچنین اعلام کرده است که 4.3 میلیون ماسک کودک ، 10 میلیون ماسک بزرگسالان و 55 میلیون ماسک غیر جراحی را در اختیار دانش آموزان و معلمان قرار داده است.

اعلامیه وی یک روز پس از آن است که شهردار بیل دی بلاسیو به معلمان مدارس دولتی دستور داد تا حداقل 27 دوز واکسن را تا 27 سپتامبر دریافت کنند و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19 را به طور کامل تأیید کرد. استثنائات پزشکی و مذهبی طبق سیاست شهر اعمال می شود. هوچول همچنین با تأیید کامل واکسن به دستورات گسترده واکسیناسیون در سراسر ایالت اشاره کرد.

هوچئول در یک مراسم خصوصی ساعت 12:01 صبح سه شنبه روی کار آمد. بعد ، حدود ساعت 10 صبح ، نماینده مجمع هو چئول مراسم تحلیف را در کنار رهبران قوه مقننه برگزار کرد. هوچول ساعاتی قبل از اعلام خود ، در اولین ملاقات خود به عنوان فرماندار ، با رهبر اقلیت سنای ایالت آندریا استوارت کازینز و رئیس مجلس نمایندگان کارل هیستی دیدار کرد.دیدگاهتان را بنویسید