شاهزاده ویلیام ، پایه و اساس کیت برای تمرکز بیشتر بر تنوع


بنیاد سلطنتی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون تنوع بیشتری را دنبال می کند.

بر اساس گزارش اخیر هیئت مدیره موسسه خیریه در سال 2020 ، “هیچ هدف رسمی برای تنوع هیئت مدیره قبلاً تعیین نشده بود” ، اما آنها می خواهند مشارکت در آینده به “تمرکز ویژه” تبدیل شود.

در این گزارش آمده است: “بنیاد سلطنتی متعهد به حفظ برابری و تنوع برای اطمینان از یک محیط مثبت ، امن و محترمانه است که رفاه و عزت کارکنان ، متقاضیان ، شرکا ، تأمین کنندگان و نمایندگان منافع آنها را ارتقا می بخشد.” گفت.

این سند 44 صفحه ای در حال بررسی بنیاد و امور مالی از ژانویه تا دسامبر 2020 است ، در این مدت هری 36 ساله و مارکل 40 ساله از خانواده سلطنتی عالی رتبه خود کناره گیری کردند.

مارکل ، یک نژادپرست ، بعداً در مصاحبه ای بمب گذاری شده با اپرا وینفری مدعی شد که خانواده سلطنتی درباره رنگ او و پسر هری ، آرچی ابراز نگرانی کرده اند.

این زوج در مورد مواردی که خانواده سلطنتی ذکر کرده بودند ، اشتراک نداشتند ، اما هری تأیید کرد که این ملکه الیزابت دوم یا شاهزاده فیلیپ فقید او نیست.

“من هرگز آن گفتگو را انجام نمی دادم ، اما در آن زمان ناخوشایند بود. من کمی شوکه شده بودم ، ”شاهزاده در ماه مارس گفت.

شاهزاده ویلیام ، کیت میدلتون ، شاهزاده هری ، مگان مارکل.
این اقدام پس از آن صورت گرفت که شاهزاده هری و مگان مارکل علیه اظهارات نژادپرستانه خانواده سلطنتی صحبت کردند.
ساعت شنی

گزارش معتمد بیان می کند که بنیاد ویلیام و میدلتون متعهد به یک “محل کار از نظر روانی سالم” است و “ابتکارات زیادی در زمینه سلامتی” برای کارکنان خود دارد.

تعهد موسسه خیریه به ابتکارات بیشتر در زمینه سلامت روان پس از آن مطرح می شود که مارکل در همان مصاحبه با وینفری 67 ساله فاش کرد که پس از ازدواج با خانواده سلطنتی افکار خودکشی را تجربه کرده است.

فارغ التحصیل “Suits” ، که یک دختر لیلیبت با دوک ساسکس دارد ، در ادامه ادعا کرد که وقتی از آژانس سلطنتی درخواست کمک حرفه ای کرد ، وی رد شد.

دوک و دوشس کمبریج (هر دو 39 ساله) رابطه بدی با هری و مارکل ، به ویژه در Megxit داشتند ، و از آن زمان رابطه خوبی با هم نداشتند.

دیدگاهتان را بنویسید