رهبر منطقه هارلم از فرماندار فعلی برای انتخابات خالی مجلس سنا انتخاب ویژه می گیرد


Cordell Cleare نامزد دموکرات ها برای حضور در رای گیری ویژه برای کرسی منطقه 30 مجلس سنا ، که اخیرا توسط برایان بنیامین پس از تبدیل شدن به معاون فرمانداری ، کنار گذاشته شد ، برنده شد. انتصاب وی تقریباً تضمین می کند که او سناتور ایالتی بعدی خواهد بود که نماینده محله های بسیار دموکراتیک هارلم ، بخشهایی از وست وست ساید و بالا غربی است.

حزب دموکرات منهتن شنبه در جریان یک کنوانسیون چهار ساعته در داخل یک سالن اجتماعات در پارک ایالتی دنی فرل در سمت غربی هارلم ، کلیر را از بین سه نامزد انتخاب کرد. طبق قوانین ایالتی ، احزاب سیاسی می توانند به صورت دستی نامزد خود را برای هر انتخابات ویژه از طریق یک فرآیند رای گیری پیچیده و وزنه دار انتخاب کنند.

برای اطلاع بیشتر: برایان بنجامین ، معاون فرماندار آینده ، یک میز روی میز خواهد داشت

کلیر در اظهار نظری کوتاه مدت پس از برنده شدن نامزدی ، از خانواده اش ، از جمله پسر فقیدش که به او می گفت “مامان ، از سر راه برو” تشکر کرد.

کلیر گفت: “و او می گوید:” هر بار که می پرید برنده می شوید. ” “بنابراین ، من به پریدن ادامه می دهم زیرا او به من آموخت. او به من پرش آموخت. ‘

بلیامین به Cleare ملحق شد ، که Cleare را به عنوان حامی سرسخت Harlemites معرفی کرد.

“بسیاری از مردم بیرون می روند و می گویند که مبارز هستند. بنیامین گفت ، ما می دانیم یک جنگنده واقعی کیست: کوردل کلییر ، من به شما افتخار می کنم ، تبریک می گویم.

نامزدهای دیگر عبارت بودند از آتنا مور ، شانا هارمونگف و مونتاژمن تیلور. تیلور در دور دوم حذف شد و از حامیان خواست تا از Cleare ، یکی از رهبران ناحیه 70 مجلس ، که مانند مور ، ناموفق برای کرسی شورای منطقه نهم نامزد شده بود و عضو مرکز قدرت در هارلم است ، حمایت کنند. با پیروزی بیشتر دموکرات ها در جمهوریخواهان در منطقه ، پیروزی کلییر تقریباً قطعی است.

Cleare بیش از یک دهه است که در سیاست هارلم فعالیت می کند و به عنوان عضو شورای جامعه محلی و باشگاه دموکراتیک میشل اوباما فعالیت می کند. در مصاحبه ای با WNYC / Gothamist ، کلیرر می گوید که کیفیت ، مشاغل کوچک پررونق و حقوق دانشجویان را در اولویت قرار می دهد. منطقه شما

“مدارس ما و آنچه در دوران COVID دیدیم فقط بازتابی از آنچه همیشه وجود داشته است. همیشه ناهماهنگی وجود داشت. وقتی ما فرزندان خود را دیدیم که مدت ها بدون دستگاه و فناوری از راه دور بوده اند ، “Cleare گفت.” این نشان دهنده چیزهای دیگری بود که آنها مدتها بدون آن بودند و اکنون که COVID مبتلا شده است ، باید دوباره به همان دانش آموزان و آنها مراجعه کنیم. از آنجا که این کودکان ، بسیاری از آنها حتی بیشتر عقب افتاده اند “.

فرماندار کتی هوچول ، یک هفته پس از سوگند رسمی بنیامین به عنوان معاون فرماندار ، در 17 سپتامبر انتخابات ویژه برگزار کرد. زمان برگزاری انتخابات ویژه با انتخابات عمومی 2 نوامبر هماهنگ شد تا از دو مسابقه جدا خودداری شود.

حتی اگر Cleare در نقش جدید متناسب باشد ، انتظار می رود که او مجدداً در انتخابات مقدماتی ژوئن شرکت کند ، که برای ورود به رای گیری نیاز به جمع آوری امضا دارد. Clearer با علی دیینی ، سازمان دهنده جامعه که به عنوان مدیر میدانی کریستین ریچاردسون جردن ، نامزد و برنده احتمالی ناحیه شورای نهم فعالیت می کرد ، با چالش اولیه روبرو خواهد شد. اردن پس از بازشماری دستی که پس از تساوی این دو صورت گرفت ، بیل پرکینز ، قانونگذار قدیمی هارلم را شکست داد.

دیینی در مصاحبه ای در اوایل این هفته گفت: “ما از صندلی های موسیقی که چندین دهه است در اینجا اتفاق می افتد خسته شده ایم. بنابراین زمان تغییر فرا رسیده است ، و من قطعاً احساس می کنم که من همان تغییر خواهم بود.”

دیینی ، سوسیالیست دموکرات که خود را توصیف می کند ، در پی ملاقات روز پنجشنبه با بخش منهتن این گروه ، پیش از این توصیه ای برای تأیید از حزب خانواده های کارگر دریافت کرده است. در صورت انتخاب ، دیینی اولین زن مسلمان سیاهپوست خواهد بود که کرسی را پر می کند. در صورت برنده شدن در ماه ژوئن ، اولویت های وی اعطای حق به نیویورک برای تنظیم اجاره بهای ایالت ، بهبود مسکن و مراقبت های بهداشتی است.

اما با احساس شانس کمی برای پیروزی ، دینی تصمیم نگرفت که در انتخابات ویژه شرکت کند و در عوض تصمیم گرفت تلاش خود را بر ایجاد پایگاه برای مقدماتی ژوئن متمرکز کند.

رایت در حالی که به صراحت به پیروزی اردن اشاره ای نکرده بود ، از نتایج مقدماتی ژوئن انتقاد کرد و گفت که این نباید دوباره تکرار شود.

رایت در مورد اعضای حزب می گوید: “ما نیروهای بیشتری داریم و همه با هم خواهیم بود.” “و ما همه با هم خواهیم بود.”

بنیامین همچنین از اعضای کمیته درباره اهمیت پیوستن به Cleare در مرحله اولیه در ژوئن سال آینده خواست.

نوامبر مهم است ، اما در ماه ژوئن ما باید برنده شویم و آنها در ماه ژوئن می رسند. و ما می دانیم آنها چه کسانی هستند. “بنیامین گفت.

دیدگاهتان را بنویسید