رابرت صالح با مربیان کهنه کار در بحث استفاده از پیش فصل


در اینجا یک قانون کلی از روبرت صالح ، مربی ارشد سال اول Jets است. هیچگاه ایده بدی نیست که در گروه بیل بیلیچیک ، اندی رید و مایک تاملین قرار بگیرید.

صالح برای بازی با زک ویلسون “تکیه” می زند ، یک حمله ابتدایی به اندازه دو کوارتر اول مقابل ایگلز در روز جمعه و زاک ویلسون مدافع وسط بیشتر دفاع اصلی را به عهده گرفت. اگر صالح به این برنامه پایبند باشد ، جت ها کمترین تعداد تار عنکبوت را در بین تیم های NFL خواهند داشت که پیش فصل را ترک می کنند ، زیرا بسیاری از تیم های دیگر پس از شروع در دو بازی اول پیش فصل ، سه بازی را به طور کامل کنار می گذارند.

“نیمی از لیگ با هیچ کس بازی نمی کند و نیمی دیگر [starters]”و مربیان جوانی هستند که هیچ بازی نمی کنند ، اما مربیان باسابقه ای مانند بیلیچیک ، تاملین و اندی رید در حال بازی بازیکنان هستند. مثل این است که” خوب ، چه چیزی درست است؟ ” این یک مطالعه موردی عالی خواهد بود تا ببینیم این موارد در پنج سال آینده چگونه پیش می رود. “

بليکيک ، ريد و تاملين سه تن از چهار مدير فعال فعال هستند و 8 بار برنده سوپر جام بوده اند.

روبرت صالح
روبرت صالح
AP

چیزی که در اطراف NFL در حال رشد است این است که تمرینات متداول مانند Jets هفته گذشته همین کار را با Packers انجام دادند و سپس چهارشنبه مقابل Eagles به پایان رسیدند که یک دوره آزمایشی ارزشمندتر از یک بازی پیش فصل است. صالح و مدیر کل جو داگلاس روز سه شنبه در مورد چگونگی مدیریت اوضاع بحث کردند ، زیرا تیم های بیشتر و بیشتر در شروع بازی های خود فقط در یک بازی پیش فصل تغییر کردند.

صالح گفت: “به هر حال ، با اجرای همه کارکنان نمایش ، من مطمئن هستم که با ظهور علم ، فرمولهای بسیار جالبی برای نحوه برخورد با این سه بازی در پیش فصل وجود خواهد داشت.” “ما به راهی که در پیش داریم اعتماد داریم. ما یک تیم فوق العاده جوان داریم و آنها در حال رشد و یادگیری هستند و همه این تجربیات برای آنها بسیار مهم است. آنها از روز اول اردو بسیار بهتر شده اند و من فکر می کنم که کناره گیری در حال حاضر با ما اشتباه می کند. “


انتظار نمی رود دو بازیکن تازه کار ، G Alijah Vera-Tucker و WR Elijah Moore ، که به دلیل مصدومیت در اردوگاه دچار کندی شده اند ، در بازی روز جمعه بازی کنند. جت ها OT Conor McDermott و LB Jarrad Davis را در یک مسابقه پیش فصل به دلیل مصدومیت از دست دادند.

صالح گفت: “من هنوز فکر می کنم که جراحات بخشی از شانس است.”

با افزایش آسیب های جت ها از جمله LT Mekhi Becton در پروتکل ضربه مغزی ، زمانی که OG Greg Van Roten تمرین نمی کرد ، زمان خفگی بود. بازدم کردن

“این روز مرخصی جانبازان است.” صالح گفت. “ابتدا در اردوگاه.”

استیون نلسون جانباز هفت ساله ایگلز CB پس از دو جلسه تمرین مشترک از ویلسون حمایت کرد.

نلسون گفت: “او چند توپ خوب پرتاب کرد و به نظر می رسید که خیلی خوب پیش می رود.” “من فکر می کنم او آینده روشنی خواهد داشت.”


همانطور که در بهار بود ، WR Braxton Berrios به هدف مورد علاقه خود بازگشت ، اعم از گرفتن پاس تاچ داون در منطقه قرمز یا گرفتن یک پنجره تنگ در تمرین 1: 1. WR Keelan Cole هنگامی که به طور غیر منتظره ای به زمین برخورد کرد ، به یک گیر سخت چسبید.


حملات تیم اول و دوم عقاب ها در پایان تمرین تاچ داون هایی را از ارتباط بین جیلن هورتس-دی وونتا اسمیت و جو فلاکو-جک استول در یک جلسه تمرین دو دقیقه ای بسیار رقابتی ثبت کردند. تیم های اول و دوم جتز موفق به گلزنی نشدند و نوبت 1 ویلسون با 4 گونی به پایان رسید.


ورا تاکر در تمرین دوم پس از بازگشت از آسیب قفسه سینه با پوشیدن پد کامل در تمرینات تیم شرکت کرد. با این حال ، انتخاب دور تازه کار در حال افزایش بود زیرا او بین تیم های اول و دوم حرکت می کرد.


ویلسون رکورد 15 ضربه و 8 ضربه را در طول فصل تیم ثبت کرد که شامل 2 و 2 ضربه در دو دقیقه تمرین بود. او پاس های تاچ تاون را در طول منطقه قرمز به بریوس و WR جف اسمیت انداخت. او تعویض مرکز مدافع را دنبال کرد. پاس پشت TE Tyler Kroft در پوشش سه گانه و پاس Kroft دور از دسترس در منطقه انتهایی دو ناقص به حساب می آید.


CB Brandin Echols (لگن) روز سه شنبه با آسیب از ناحیه لگن بازگشت. RB La’Mical Perine از ناحیه پا از دست می رود.

دیدگاهتان را بنویسید