“تلنگر بازی” درک جتر نمونه ای از مکان مناسب ، زمان مناسب است.


او را در گوشه چشمم دیدم.

تمایل طبیعی این بود که رانندگی ترنس لانگ را در گوشه راست زمین دنبال کنید ، شین اسپنسر آن را بیرون کشید و سپس توپ را به دو طرف آلفونسو سورینو و تینو مارتینز منتقل کرد.

اما نشسته در جعبه مطبوعات پشت بشقاب در اوکلند ، کالیفرنیا در 13 اکتبر 2001 – وای ، 20 سال پیش – من فقط می خواستم به طور خلاصه ببینم جرمی گیامبی از کجا در سفر خود از پایگاه اول بود. در آن زمان بود که دیدم درک جتر از جایگاه دوم فاصله گرفته و انتظار داشتم کیف را برای یک دوبل طولانی بپوشانم. جتر حالا از خانه به ابتدا به سمت نقطه میانی خط می دوید.

جتر متعاقباً گفت (از جمله ملاقات با خبرنگاران هفته گذشته) که یانکی ها سناریو را در تمرینات بهاری تمرین کردند “من جایی بودم که قرار بود باشم.” اما آن زمان و اکنون: واقعاً ، سومین مرد قطع کننده؟

اما اگر چیزی وجود داشت که شغل جتر را به عنوان یانکی تعریف کرد ، آن “بازی تلنگر” بود.

از آنجایی که یانکی ها جتر را در سال 1992 انتخاب کردند ، تنها چهار بار آنها با ششمین انتخاب برتر در تاریخ مشترک پیش نویس خود پایان داده اند. سه تیم هوستون ، مونترال و سینسیناتی مجبور شدند در سال 1992 بهترین بازیکن هیئت مدیره را نادیده بگیرند و باعث شد جتر به رتبه ششم سقوط کند. به تیم او به معلم کلاس 4 خود گفت که روزی بازی خواهد کرد. تنها تیمی که می خواست با او ارتباط داشته باشد.

جورج پوسادا (راست) در طول بازی 3 از سری لیگ های لیگ آمریکا در اوکلند ، کالیفرنیا ، گیرنده یانکیس ، در حالی که Jeremy Giambi از Oakland Athletics (در مرکز) بعد از اینکه درک جتر یک گل را نشان می دهد ، تماشا می کند. "تلنگر بازی"
درک جتر جرمی گیامبی را با “بازی تلنگر” به خانه می آورد
AP

مکان مناسب ، زمان مناسب.

آیا تردیدی ندارید که یک مدعی نیویورکی باید با ورزشکار تازه کار 21 ساله راه بیفتد؟ جتر در اولین بازی در خفاش فصل 1996 به بازی خانگی می پردازد و بازی را دفاعی انجام می دهد.

مت ها اولین بازی خود را در استادیوم سار در بازی 3 سری جهانی 2000 برنده می شوند؟ جتر هومر در اولین زمین بازی 4.

ساعت به نیمه شب اولین بازی لیگ بزرگ پس از اکتبر کاهش می یابد؟ جتر در 10 نوبت به بازی خانگی رسید و آقای ملقب به نوامبر.

درک جتر با زدن دهمین مسابقه خانگی خود در حالی که اولین بازی را در بازی 4 از سری مسابقات جهانی در مقابل آریزونا دایموندبکس در ورزشگاه یانکی در 1 نوامبر 2001 انجام می داد ، جشن می گیرد.
درک جیتر برای آقای Mr. نوامبر خواهد بود.
AP

جتر ضربه ای است که جفری مایر به دست آورد. مردی که مقابل رد ساکس به سکوها پرید. مردی که تیمو پرز را روی بشقاب انداخت. بازیکنی که هدفش قهرمانی با زدن 3000 راندهی خانگی و زدن 5 ضربه در 5 ضربه خفاشی آن روز بود. مردی که در آخرین چرخش در ورزشگاه یانکی قهرمان شد.

جتر بازیکن فوق العاده ای بود. ششمین مورد در تاریخ بیشتر مهم نیست. اما وقتی به jitter فکر می کنم ، به بزرگی فکر نمی کنم. به ثبات فکر کنید. با اطمینان فکر کنید. من عمدتا به جدول زمانی فکر می کنم. او به موقع ترین بازیکنی بود که دیدم. او به معنای واقعی کلمه “تلنگر” ، “آقای نوامبر” بود – زیرا او مکان مناسب ، زمان مناسب ، فرد مناسب بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ApoJk9X7Vto

البته او در همه موارد نیامد. با این حال ، از ابتدا مشخص بود که هیچ لحظه ای مهمتر از بازیکن هنگام استفاده از Jeter نیست. او در یک بحران یا در یک مکان بزرگ پلک نخواهد زد. این همان چیزی است که او در بازیهای حذفی فصل (158 بازی) در برابر بهترین رقبا (.308/.374/.465 .308/0.308/0.465) در بیشترین ساعات کاری خود با آنچه در 20 فصل معمولی جمع کرده مقایسه می کند. به همین دلیل تقریباً کپی شد 2،747 بازی (.310/.377/.440). او مترونوم بود که می توانست نیویورک را در اکتبر در آغوش بگیرد ، نه اینکه شهرتش را از دست بدهد.

جتر ، به عنوان یک بازیکن ، از موج جزر و مدی تجزیه و تحلیل متنفر بود ، تا حدی به این دلیل که دفاع او را بسیار تحقیر کرد. به همین دلیل است که حرفه جتر برای او مناسب است. بله ، او آمار فوق العاده ای دارد. اما آنچه به خاطر می آورید رویدادها است نه اعداد. به موقع بودن

من معتقدم که تجزیه و تحلیل ارقام کلان فوق العاده ای را ارائه می دهد ، به ویژه برای کمک به توصیف بهتر یک بازی یا تعریف بهتر نقاط ضعف و قوت بازیکن. با این حال ، یکی از چیزهایی که می توانید با پیشرفت بازی از دست بدهید این است که باید در بازی های فردی برنده شوید. جتر در این زمینه برتری داشت. برای او پیچیده نبود برای برنده شدن در این بازی آنچه را که نیاز دارید انجام دهید. فکر می کنم سادگی به او کمک کرد تا در زمان های خاصی ناراحت نشود. هر چند بار که برای برنده شدن نیاز دارید این بازی های فردی را انجام دهید.


گزارش پست در مورد استقبال تالار مشاهیر درک جتر را دنبال کنید.


این ، در میان چیزهای دیگر ، باعث می شود من دوباره فکر کنم که چرا وقتی به جتر فکر می کنم به Flip فکر می کنم. زیرا نیاز به زمینه دارد.

در سال 2001 ، یانکی ها به طرق مختلف اجرا کردند. در بیشتر آن فصل ، آنها احساس می کردند که با حافظه عضلانی و وسواس خود در پیروزی پیروز شده اند (آنها 4 مورد از 5 سری قبلی قبلی خود در جهان را به دست آوردند و 3 بار پیاپی). در پایان آن سال ، من احساس کردم که می خواهم به سراغ بازیگری بزرگ بروم. به عنوان مثال ، اسکات بروزیوس و پل اونیل پس از آن فصل بازنشسته شدند. گاو باز پشت ماریانو ریورا فاقد عمق و برتری بود.

یانکی ها دو بازی اول خود را در پنج بازی برتر خود با برانکس شکست دادند. حتی گروه مغرور (و گروه مغرور) قابل تسلیم ذهنی و قدردانی از پایان یک دوره تاریخی است. اما Jeter به طور خاص چنین ساخته نشده بود.

به یاد دارم در بهار 2005 از جتر پرسیدم آیا آنها فکر می کنند که وقتی یانکی ها در بازی هفتم ، زمانی که یانکی ها پدرو مارتینز را در بازی 7 از ALCS 2004 برطرف کردند ، بازهم 8-1 را به 8-3 کاهش دادند ، دوباره تجمع خواهند کرد. برد سریال چشماش برق زد و گفت: البته. و من می دانستم که منظور شما آن چیزی نیست که شما باید بگویید ، بلکه منعکس کننده اعتقاد راسخ جتر به این بود که او در نهایت برنده خواهد شد.

بنابراین در نوبت هفتم بازی 3 از سری AL 2001 2001 ، مایک موسینا درخشش فوق العاده ای داشت اما وقتی لانگ توپ را از کرنر به ثمر رساند و جیامبی پیش افتاد ، برتری 1-0 را حفظ کرد. شاید شما جتر را می بینید و می گویید: “کجا می روی؟” معلوم شد که او برای پیروزی به جایی می رود.

خورخه پوسادا ، یارکی گیر ، جرمی گیامبی را بعد از تلنگر بازی درک جتر از صفحه اصلی برچسب می زند.
خورخه پوسادا بعد از “درک بازی” از درک جتر ، جرمی گیامبی را برچسب گذاری می کند
رویترز

با عبور از اولین خط پایه ، توپ را با شتاب به طرف دوگوت مهمان پرتاب کرد. تنها بداهه ای که او می تواند بپذیرد یک تلنگر دستی است (که به عنوان یک مدافع وسط اختیاری مناسب است) ، پای بدون لغزش جیامبی را به سمت دوستش خورخه پوسادا پرتاب می کند ، که صفحه را تکان داد. آیا در حال حاضر بحث خوبی خواهید داشت ، ایمن یا بیرون؟ داور كروین دانلی حذف شد. اینینگ تمام شده است. بازی همانطور بود که ریورا قصد داشت در دو نوبت به زمین برسد. این سریال نیز همینطور است ، زیرا یانکی ها دیگر هرگز به اوکلند باختند.

آنها به دلیل بازیگری یا حافظه عضلانی و برتری پایدار به سری 7 بازیهای جهانی راه یافتند. اما اگر جیامبی گل می زد ، احتمالاً سری دیویژن در بازی 3 به پایان می رسید. یانکی ها در آن زمان به سلسله خود پایان می دادند.

اگر جتر چهارشنبه به تالار مشاهیر ملحق شود ، من قطعاً در نمایشنامه تجدید نظر می کنم. در ابتدا من لحظه ای را می بینم که جتر از گوشه چشم من می پرد و به سمت بالا می رود. فکر می کنم او روی آن تریبون بود و به دلایل مختلف پلاک و جاودانگی دریافت می کرد. اما بیش از هر چیز دیگری به این دلیل:

مکان مناسب ، زمان مناسب ، افراد مناسب.

دیدگاهتان را بنویسید