بهترین مکمل اسید چرب برای سال 2021


تقریباً برای همه ، چربی یک کلمه منفی است. چربی چیزی است که ما سعی می کنیم از خوردن آن اجتناب کنیم و هنگام انجام آن احساس گناه می کنیم. چربی چیزی است که ما معمولاً امیدواریم ، دعا و عرق می کنیم تا از افزایش حتی یک گرم جلوگیری کنیم! هر از گاهی رژیم های مدرن به ما امکان آزمایش چربی سوزی را می دهند ، اما حتی در این صورت نیز برطرف کردن انگ بر روی هر چیزی که حاوی “چربی” است ، دشوار است.

با این حال ، خانم ها و آقایان ، زمان در حال تغییر است. مکمل های اسید چرب می توانند دنیایی خوب را به ارمغان بیاورند و به ما کمک کنند تا در جهت اهداف سلامتی که می خواهیم به آنها برسیم کار کنیم. برای آشنایی بیشتر با بهترین ها به ادامه مطلب بروید مکمل اسید چرب برای سال 2021

این مکمل ها چگونه کار می کنند؟

چربی های اشباع شده برای ما مضر هستند. اما وقتی پای علم به میان می آید ، اسیدهای چرب اشباع شده را می توان به دو دسته تقسیم کرد: زنجیره زوج و زنجیره فرد ، که به دلیل تعداد اتم های کربنی که حمل می کنند ، نامگذاری شده است.

چربی های اشباع شده با زنجیره یکنواخت با التهاب ، بیماری های قلبی ، دیابت و موارد دیگر مرتبط است. به برگرها ، پیتزا و غذاهای سرخ کرده فکر کنید … اما چربی های اشباع شده با زنجیره عجیب ایمنی را متعادل می کند ، سلامت قلب ، کبد و گلبول های قرمز خون را تقویت می کند و به متابولیسم قوی کمک می کند.

اسید چرب ضروری چیست؟

C15 یک اسید چرب ضروری است که به تازگی کشف شده است و از سلامت خوبی پشتیبانی می کند. غشای سلولی را تقویت کرده ، میتوکندری را تقویت کرده و سلامت ذهن و بدن را ارتقا می بخشد. می پرسید اسید چرب ضروری چیست؟ اسید چرب ضروری چیزی است که سلامت ما را بهبود می بخشد ، اما به طور طبیعی توسط بدن تولید نمی شود. این بدان معناست که شما باید آن را به تنهایی مصرف کنید.

احتمالاً در مورد مکمل های اسید چرب امگا 3 و همه مزایایی که آنها ارائه می دهند ، شنیده اید. C15 شبیه به امگا 3 است ، اما با برخی تفاوت ها:

  • امگا 3 از روغن ماهی تهیه می شود که بوی ماهی و اقیانوس را به آن می دهد. C15 از مواد بی بو و بی مزه تشکیل شده است ، که اکثر مردم آن را یک ویژگی مثبت می دانند!
  • امگا 3 سلول های ما را انعطاف پذیر می کند ، در حالی که C15 سلول های ما را قوی می کند
  • امگا 3 نیاز به دوز زیاد 2000-3000 میلی گرم در روز دارد ، در حالی که C15 فقط دوز کمی 100 میلی گرم برای سودمندی نیاز دارد.

C15 اساساً نسخه پیشرفته تری از امگا 3 است. به سلول های خود کمک کنید تا قوی شوند ، بنابراین می توانند با پیری و انواع افراد بد که می خواهند سلامت ما را مختل کنند ، مبارزه کنند. به علاوه ، گیاهخواری است!

چند وقت یکبار باید مصرف کنم؟

مطالعات نشان داده است که مصرف تنها یک کپسول پودر چربی C15 در روز به بدن کمک می کند تا مقاوم تر شود و از سلول ها در برابر تجزیه زودرس محافظت می کند. برخلاف بسیاری از ویتامین ها و مکمل ها ، طعم آن بد نیست و نفس شما را عجیب نمی کند ، بنابراین علاوه بر لذت بخش و بدون عوارض جانبی ، به برنامه روزانه شما اضافه خواهد شد.

چگونه از این موضوع مطلع شدیم؟

C15 دارای زمینه جالبی است. این مفهوم برای اولین بار توسط دانشمندان در حال مطالعه دلفین ها کشف شد. بله درست خواندید! این تحقیق در ابتدا ربطی به انسان نداشت. دانشمندان ، دامپزشکان و محققان دلفین های شنا را که در نزدیکی کالیفرنیا شنا می کردند با آنهایی که در نزدیکی فلوریدا شنا می کردند مقایسه کردند و دریافتند که دلفین های فلوریدا شرایط پیری کمتری دارند.

پس از تجزیه و تحلیل رژیم غذایی هر دو گروه ، محققان دریافتند که این دو گروه انواع مختلف ماهی می خورند. رژیم غذایی دلفین های فلوریدا شامل ماهی هایی با سطوح بالای اسید چرب C15 بود. این امر سرانجام به این نتیجه رسید که انسانها نیز می توانند از سطوح بالاتر C15 بهره مند شوند و این مکمل متولد شد.

نتیجه

سلامت سلولی بهتر در نوک انگشتان شماست ، بنابراین منتظر چه هستید؟ با همه این مزایا ، C15 مطمئناً یک افزودنی عالی برای رژیم درمانی 2021 شما خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید