بهترین لحظه یانکی درک درک: اجرای سری جهانی Leadoff Home


درک جتر در 8 سپتامبر به تالار مشاهیر ملحق می شود. پست 10 بهترین لحظه او را تا روز بزرگ کاپیتان در کوپرستون شمارش می کند.

بازی خانگی Jeter’s Game 4 سری جهانی در سال 2000 اجرا شد

چه طرفدار مت یا یانکیز باشید ، شهر نیویورک این لحظه را به خاطر خواهد آورد.

درک جتر
درک جتر
گتی ایماژ

سری جهانی 2000 اولین سری مترو از زمان ملاقات داجرز و یانکیز در سال 1956 بود. این فصل قبل از رفتن به لس آنجلس در بروکلین داجرز بود.

در سال 2000 ، یانکی ها یک سری 2-1 را در چهارمین بازی مهم خود در ورزشگاه شی انجام دادند و جتر می دانست که یانکی ها باید تعداد تماشاگران وجد زده متس را کم کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=OHX8mmuodew

جتر گفت: “ما در ورزشگاه شی بازی می کنیم. ما طرفداران یانکی را در اینجا داریم ، اما می خواهیم جمعیت را از بازی خارج کنیم.” هنگام بازی در این نوع بازی ها ، گل زدن دشوار است. “

جتر که پیشتاز بازی 4 بود با دیدن اولین زمین بازی تردید نکرد. او با فرستادن بازیکن پرتاب کننده متس ، بابی جونز ، به سرعت در زمین چپ ، 1-0 پیش افتاد.


گزارش پست در مورد استقبال تالار مشاهیر درک جتر را دنبال کنید.


وقتی دیدیم او در یک بازی خانگی در اولین زمین بازی به میدان رفت ، می دانستیم که همه چیز خوب پیش می رود. ما می دانستیم ، “لوئیس سوزو ، بازیکن پایه دوم گفت.”

این شانزدهمین مسابقه خانگی پیشرو در سری مسابقات جهانی بود. با این ضربه ، جتر ضربات سری جهانی خود را به 13 بازی افزایش داد. تصمیم جو توره ، مربی تیمش برای رهبری برتری به جای شکست دادن جتر مهاجم در جایگاه معمول دوم ، سود فوری را به همراه داشت.

“او نمی باشد. [classic] ضربه زن سرب او توپ را می بیند ، توپ را می چرخاند و کار می کند. من می دانم که تنها حدود 5 سال از این ماجرا می گذرد ، اما من ویژگی های زیادی دارم که می توانم از آنها الگو بگیرم و مثال بزنم. ” توره گفت.

یانکی ها در پنج بازی رقیبان خود را شکست دادند تا سومین بازی متوالی خود را به عنوان قهرمان سری های جهانی به پایان برسانند. این عنوان همچنین چهارمین عنوان در پنج سال گذشته بود.

دیدگاهتان را بنویسید