بازی هایی که بهترین بازیگران جریان می توانند تماشا کنند


MLB Sand بین تیم های رقابت کننده برای پلی آف و تیم های حوله پرتاب خط تیز می کند. تماشای بازگشت تیم هایی مانند متس ، دزدان دریایی و رویال در ماه اوت برای طرفداران می تواند وحشیانه باشد ، اما اگر شما یک بازیکن بیس بال فانتزی هستید ، ایده پخش یک پارچ شروع کننده در پایین بیس بال تکان می خورد. تو هستی تغذیه کننده.

با نزدیک شدن به ماه سپتامبر ، اهتمام شما بر روی سیم وبر مهم خواهد بود ، بنابراین زمان آن رسیده است که یک قلم و کاغذ بردارید و سلاح های احتمالی خود را که طی چند روز آینده مورد هدف قرار خواهید گرفت ، یادداشت کنید.

یک دزد دریایی یک علامت آسان است. آنها در ماه آگوست بدترین تیم مهاجم لیگ بودند و زمانی که یک گروه منظم بود ، افزایش ضربات ضربات آنها باعث می شود بازیکنان حریف در رادار شما قرار بگیرند.

جک دیویس
جک دیویس
گتی ایماژ

پس از دو بازی سریع مقابل White Sox ، دزدان دریایی در ماه سپتامبر با Cubs and Tigers روبرو می شوند. هیچ یک از دو باشگاه نمی توانند جالب به نظر برسند ، اما آنچه ما به آن علاقه داریم یک سلاح بالقوه در اختیار ما است.

زک دیویس ، بازیکن راست دست بچه ها در مبارزه با تیم های بهتر متحمل شده است ، اما در بازی های اخیر او را در اختیار یک باشگاه سبک تر قرار داده است. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که او کسی را بیرون بکشد ، اما 23 حمله او در 18 نوبت اخیر/₃ توجه شما را برای اهداف پخش جلب می کند. اگر به دنبال یک برد ارزان و ضربات اضافی هستید ، شروع از او به ویژه در پلی آف تک به تک مفید خواهد بود.

تاریک اسکوبال و تایلر الکساندر از دیترویت باید نامزدهایی باشند که با رویارویی دزدان دریایی و ببرها به فهرست اضافه خواهند شد. 29th .293 wOBA پیتسبورگ در این فصل در مقابل Southpaw وحشیانه بوده است و میزان حمله آنها از ماه جولای از 19٪ به 22.2٪ رسیده است. در صورت امکان ، هر دو پارچ با ممیزی برای موقعیت های چرخشی در فصل آینده موفق خواهند شد.

زمان زیادی طول نمی کشد تا برنامه سپتامبر را از دست بدهید و نرم ترین مسابقه را پیدا کنید. متس و مارلینز برای شروع شش ماه برای شروع ماه مبارزه کردند و هیچکس آتش بازی های آن بازی ها را ندید. رویال و اوریولز از آخر هفته روز کارگر به مدت چهار بازی با یکدیگر درگیر شده اند و مراقب شروع بازی های فرشتگان و دایموندبک ها هستند که شروع می شود و رنجرز ماه آینده برگزار نمی شود.

با نزدیک شدن به مرحله پلی آف فانتزی و بسته شدن لیگ لوتو در ماه پایانی خود ، باید فعال باشید. در صورت امکان سه قدم جلوتر از هم تیمی های خود باشید. فقط چرخش این هفته را تنظیم نکنید. برنامه های بازی خود را برای ماه سپتامبر تهیه کنید و تا قهرمانی ادامه دهید.

هوارد بندر معاون عملیات و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید rotobuzzguy و او را در برنده جایزه SiriusXM Fantasy Sports Sports “Fantasy Alarm Radio Show” روزهای هفته 6-8 بعد از ظهر ببینید. برای همه توصیه های ما در مورد فوتبال فانتزی ، به FantasyAlarm.com بروید.دیدگاهتان را بنویسید