“او این همه است” Netflix و موارد دیگراستارباکس احتمالاً Pumpkin Spice Latte را راه اندازی کرده است. مسیر هنوز زود است ، اما ما هنوز به آخرین آخر هفته تابستانی که ترک کرده ایم می چسبیم. این آخر هفته فرقی نمی کند. بنابراین ، ما نیز مانند شما ، وقت خود را صرف معاشرت با دوستان و استراحت در تماشای برخی از بهترین و جدیدترین فیلم ها و نمایش های موجود در جریان می کنیم. صرف نظر از اینکه Netflix ، Hulu ، Amazon Prime یا همه موارد فوق را ترجیح می دهید ، بررسی جدیدترین مطالب نیز راهی فوق العاده برای گذراندن آخر هفته است. اما نگران این نباشید که وقت خود را برای بررسی گزینه های جدید درست جلوی چشم خود هدر دهید. ما در Decider خوشحال می شویم که کار سخت را انجام دهیم و به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آخر هفته کجا تماشا کنید و کجا پخش کنید.

فیلم ها و نمایش های جدید برای پخش این آخر هفته: او همه چیز است، دوستان تعطیلات و بازگشت پپ گربه به مدرسه اپرتا

طبق معمول ، بیایید با ضربه های شدید آخر هفته شروع کنیم. نتفلیکس بازسازی کمدی رمانتیک کلاسیک 1999 است. او همه چیز است آخر هفته ، آدیسون ری ، ستاره TikTok نقش یک دختر محبوب را بازی کرد که سعی می کرد یک پسر بی گناه را تغییر دهد. در هولو ، جان سینا و مردیت هاگنر برای یک زوج ملایم دیوانه می شوند ، با بازی لیل رل هویری و ایوون اورجی. دوستان تعطیلاتبه دیزنی+ بالاخره خلاقیت های اما استون را ارائه می دهد. کروئلا به مخاطبانی که مایل به پرداخت هزینه نمایش نیستند ؛ متأسفانه آمازون پرایم ویدئو با انتشار قسمت های ویژه برای ساعات مدرسه آماده می شود. پای گربهبه اما این گزینه ها تازه شروع کار هستند! بقیه فیلم ها و نمایش های برتر موجود برای پخش در زیر را بررسی کنید.

موارد جدید در Netflix در 27 آگوست: او همه چیز است

https://www.youtube.com/watch؟v=XqTPaRz8Nx8

Addison Ray ، ستاره TikTok در جدیدترین فیلم اصلی Netflix از صفحه نمایش موبایل به صفحه بزرگ منتقل می شود. او همه چیز است. این فیلم کمدی رمانتیک که یک تفسیر مجدد مدرن از یک فیلم کلاسیک دهه 90 است ، روی یک دختر مشهور در رسانه های اجتماعی متمرکز است (غیرقابل قبول نیست) که تصمیم می گیرد پس از وایرال شدن جدایی تحقیرآمیز ، برای دفاع از شهرت خود شرط بندی خطرناکی را انجام دهد. یک مرد غیر اجتماعی و دوست داشتنی در مدرسه به عنوان یک ماده پادشاه جشن. کبرا کایTanner Buchanan در این اقتباس تغییر جنسیت ، که اخیراً در Netflix آخر هفته منتشر شد ، به عنوان پروژه حیوان خانگی بازی خواهد کرد. و در حالی که تعدادی از آنها در عصر رسانه های اجتماعی معرفی شده اند ، بهترین قسمت آن رامکام یکسان خواهد بود. او همه چیز است یکی از بهترین فیلم های جدید در Netflix در این ماه.

نهر او همه چیز است در نتفلیکس

موارد جدید در هولو در 27 آگوست: دوستان تعطیلات

در تعطیلات چه اتفاقی می افتد ، و وقتی نوبت به تعطیلات می رسد… اشتباه! در این کمدی هیستریک و وحشی که اخیراً در Hulu این آخر هفته ساخته شده است ، زوج مارکوس و امیلی که به زودی ازدواج می کنند در حالی که در تعطیلات برای یک هفته فراموش نشدنی با دوستان جدید رون و کیلا آشنا می شوند. اما وقتی “دوستان تعطیلات” آنها ناخواسته در عروسی خود ظاهر می شوند ، مارکوس و امیلی وحشت می کنند که می فهمند تعطیلات بدون مزاحمت که آنها از آن لذت برده اند با واقعیت آنها روبرو می شود. وعده خالی یک زوج برای ملاقات در دنیای واقعی با آشنایان خود در تعطیلات هرگز جدی تر گرفته نشده است. دوستان تعطیلات، با بازی جان سینا ، لیل رل هویری ، مردیت هاگنر و ایوون اورجی.

نهر دوستان تعطیلات در هولو

جدید در Amazon Prime Video در 27 آگوست: بازگشت پپ گربه به مدرسه اپرا

این آخر هفته در Amazon Prime Video چه خبر است پای گربه: بازگشت به مدرسه اپرتا، یک موزیکال ویژه مدرسه که توسط پیت گربه و دوستانش نویل ، کالی ، غرغرو و دیگران میزبانی شده است. زمان بسته بندی آن کوله پشتی و رفتن به حالت مدرسه است ، پای گربه این آخر هفته ما به بچه ها در انجام این کار کمک می کنیم.

نهر بازگشت پپ گربه به مدرسه اپرا در ویدئوی برتر

لیست کامل فیلم ها و نمایش های جدید پخش شده در آخر هفته

گزینه های بالا فقط سطح را خراش می دهند ، بنابراین ترکیب کامل این آخر هفته گزینه های شگفت انگیزی برای دیدن در آخر هفته دارد! لیست کامل بهترین فیلم ها و نمایش هایی که می توانید در حال پخش داشته باشید را بررسی کنید ، یا اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که آخر هفته چه چیزی پخش شود ، لیست کامل زیر را بررسی کنید.

موارد جدید در Netflix – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 27 آگوست

او همه چیز است *فیلم Netflix
من قلب آلوئه *خانواده Netflix
عنوان شهر بالا *سری Netflix

شنبه 28 آگوست منتشر شد

آرایشگاه نان: فصل 2
زادگاه چا چا چا *سری Netflix

چه جدید در Hulu – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 27 آگوست

راه رفتن آشوب (2020)
دوستان تعطیلات (2021) (Hulu Original)

شنبه 28 آگوست منتشر شد

4 روز خوب (2021)

یکشنبه 29 آگوست منتشر شد

افق (2021)

موارد جدید در Amazon Prime Video – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 27 آگوست

بازگشت پپ گربه به مدرسه اپرتا (2021) *آمازون اصلی ویژه
بسته (2021)

شنبه 28 آگوست منتشر شد

آلفا (2018)

چه جدید در دیزنی+ – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 27 آگوست

کروئلا
دن در زندگی واقعی
شاهزاده خانم دیزنی بازسازی شد: جشن نهایی شاهزاده خانم
مخفف

موارد جدید در HBO Max – لیست کامل

شنبه 28 آگوست منتشر شد

Magic Mike XXL، 2015 (HBO)

چه جدید در Starz – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 27 آگوست

الیزیم

یکشنبه 29 آگوست منتشر شد

پاشنه – قسمت 103
Powerbook III: پرورش Canan – قسمت 106

چه جدید در BritBox – لیست کامل

منتشر شده در جمعه 27 آگوست

مارپل آگاتا کریستی: S6 | چه جدید در BritBox ، اختصاصی | 3 X 120

دیدگاهتان را بنویسید