اوزاکا نائومی قبل از مسابقات آزاد آمریکا به پارک کوئین باز می گردد


نائومی اوساکا در زیر آفتاب سوزان نه چندان دور از خیابان هیل ساید در کوئینز جامائیکا ، نتوانست لبخندی بر لبانش بنشاند.

اوزاکا در کلینیک تنیس کارآگاه کیت ال ویلیامز پارک ، زمینی که در آن بزرگ شد ، به دهها کودک توپ می داد.

کودکان بین 5 تا 16 سال سن داشتند. هر ضربه ایستگاهی و مهتابی دور از دسترس اوزاکا ، لذت کامل او را به همراه داشت. اوزاکا عکس گرفت و با بیش از 150 نفر در پارک صحبت کرد.

اوساکا با حامیان BodyArmor ، یک نوشیدنی انرژی زا بدون قند ، در چند ماه گذشته بازسازی دادگاه را طراحی و تامین مالی کرده است.

پنج محوطه قدیمی و ترک خورده پارک اکنون در میان هنرهای تزئینی اوزاکا به رنگ آبی سلطنتی می درخشند. روز پنجشنبه ، نقاشی دیواری از گذشته اوزاکا که خط تنیس را احاطه کرده است ، به عنوان برجسته رونمایی شد.

نه ، این تابستان برای اوساکا آسان نبود. این به این دلیل است که او از مسابقات آزاد فرانسه کنار رفت و اعلام کرد که به دلیل فشار ، کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی را برگزار نمی کند.

او همچنین در میان بحث بین المللی درباره اینکه آیا قرار گرفتن در معرض مشکلات روحی و روانی اوزاکا توجیه کننده تحریم کنفرانس مطبوعاتی است ، از ویمبلدون خودداری کرد.

این دختر 23 ساله سومین قهرمان و مدافع عنوان قهرمانی دوشنبه اوپن آمریکا در فلاشینگ میدوز ، هشت مایلی دورتر است ، اما شتاب زیادی ندارد.

بنابراین ، این یک لحظه خارج از زمین است که اوزاکا برای آن ارزش قائل است ، زمانی که شهرت ارزش دیدن چهره های روشن کودکان راکت دار را دارد.

نائومی اوزاکا تابستان سختی را گذرانده است.
نائومی اوساکا تابستان سختی را گذرانده است.
AP

اوزاکا در اوزاکای ژاپن متولد شد و در سه سالگی به این منطقه از کوئینز نقل مکان کرد. کریس میچل ، ساکن محلی و داوطلب درمانگاه ، به یاد دارد که اوزاکا مدت ها پیش در این زمین بازی تنها با پدرش بازی می کرد.

اوزاکا سرانجام در هشت سالگی از شلوغی و شلوغی شهر خارج شد و به یک نقطه تنیس در جنوب فلوریدا رفت.

اوساکا در این پست از طریق ایمیل گفت: “این خاص است که بتوانم به این طریق معنادار به جامعه بازگردم.” “من می خواستم این کت نه تنها برای بچه ها بیاید و بازی کنند ، بلکه برای جامعه پیام الهام بخش باشد. من و خواهرم ماری بر روی نقاشی های دیواری که به زمینه های شخصی ما مرتبط است ، و همچنین مکانهایی که به ما انگیزه می دهد و انگیزه می دهیم بازی را ادامه دهیم ، کار کردیم.

فقط می خواهم همه به یاد داشته باشند که تنیس یک بازی است و به معنی سرگرمی است. “

نقاشی های دیواری دربار او دارای لوگوهای خیابانی از زمان تولد پدرش تا ژاپن ، لس آنجلس و هائیتی است. دارای حروف بنفش بزرگی است که روی آن نوشته شده است «ملکه» و تصاویری از توپ های تنیس در رنگ های مختلف.

نائومی اوزاکا
نائومی اوزاکا
گتی ایماژ

اوساکا می گوید: “من عاشق زندگی در ساحل شرقی بودم و به یاد دارم که بیشتر وقت خود را در دادگاه با پدر و خواهرم گذراندم.” “ما بسیار تمرین کردیم و من به یاد دارم که زمان زیادی را صرف یادگیری تکنیک ها با پدرم و بازی با بزرگسالان محلی می کردم. من همچنین به یاد دارم که مردم از تماشای آن لذت می بردند زیرا پارک واقعاً شلوغ بود و همیشه کارهای زیادی برای انجام دادن وجود داشت. “

اوزاکا دو بار برنده یو اس اوپن شده است ، از جمله یک رقابت بدون هوادار در سال گذشته. او از روز دوشنبه قهرمان شهر خود خواهد شد.

اوساکا گفت: “چیزی که من بیشتر در بازی اوپن دوست دارم این احساس نوستالژیک بازگشت به کوئینز است که همه چیز از آنجا شروع شد.” “وقتی شروع کردم به بازپرداخت به جامعه صحبت کنم ، احساس می کردم چیزی معنی دار است.”

اوزاکا اشاره کرد که دفتر مرکزی BodyArmor در کوئینز است. موسس آن مایک رپول از کوئینز است.

یکی دیگر از ستاره های مقیم نیویورک که برای اعلام حکم به اوساکا پیوست ، دونوان میچل ، جاز آل استار ، در شهرستان وستچستر و گرینویچ ، کانکتیکات بزرگ شد و همچنین سخنگوی BodyArmor است.

میچل ، که فصل غیر فصل را در گرینویچ می گذراند ، این هفته برای اولین بار در اوپن شرکت می کند و اوزاکا را تماشا می کند.

میچل به The Post می گوید: “من چیزهای زیادی درباره تنیس نمی دانم ، اما می دانم که او در دوران جوانی چه کرد و چه کرد.” “او یک ورزشکار بزرگ است. من طرفدار هستم من عاشق کارهایی هستم که او در زمین و خارج از زمین انجام می دهد. او الهام می بخشد به او گفتم 9 نفر دیگر هم با من روی زمین بودند. صحنه او و حریفش است. این من را به سطح دیگری از اعصاب می برد که حتی نمی توانم تصور کنم. اون شگفت انگیزه.”

سال گذشته ، مشخصات اوزاکا او را به اوج رساند ، زیرا او برای رفتن به فینال باز ماسک متفاوتی برای اشاره به قربانیان وحشیانه پلیس داشت.

اوساکا گفت: “سال گذشته واقعاً سال ویژه ای برای افتتاحیه بود. “من احساس کردم که این در مورد آنچه در زمین اتفاق افتاده نیست ، بلکه به برقراری ارتباط و الهام بخشیدن به دادگاه کمک می کند ، اما همچنین احساس واقعی اجتماع و ارتباط را به من القا می کند.”

اوزاکا نمی خواست درباره منتقدان اظهار نظر کند که برگزاری کنفرانس مطبوعاتی بخشی از کار او به عنوان یک ورزشکار حرفه ای است. اوزاکا قرار است روز جمعه رسانه رسانه ای آزاد ایالات متحده در روز جمعه برگزار شود.

اوساکا گفت: “مانند هر تورنمنت دیگری ، من بدون فشار روی خودم شرکت می کنم.” وقتی آماده باشم و در زمین مسابقه باشم ، تمام تلاشم را می کنم. “

دیدگاهتان را بنویسید