انتخاب های مورد علاقه برای اولین سال نوزاد: شیرین و قوی


واقعاً هیچ چیز نمی تواند شما را برای آوردن یک نوزاد جدید به خانه آماده کند ، اما برخی از عناصر وجود دارد که در این راه به ما کمک کرده است. من قبلاً نظرات و تجربیات خود را در این زمینه ارسال کرده ام اولین سال با Audrina مابه ممنون از همه کسانی که نوشتند یا نظر دادند چقدر از خواندن آن لذت بردید. هنوز باورم نمی شود که بچه ای یک ساله دارم. امروز من انتخاب های مورد علاقه خود را برای اولین سال نوزاد به اشتراک می گذارم.

مقالات بسیار زیادی وجود دارد که اینترنت به شما می گوید برای یک نوزاد جدید نیاز دارید. من اینجا هستم تا آن را به عناصری که باید از ابتدا وجود داشته باشد تقسیم کنم.

صندلی ماشین و کالسکه خوب

قبل از خروج از بیمارستان ، باید صندلی ماشین داشته باشید تا نوزاد تازه متولد شده خود را در آن قرار دهید. ما سهولت کار را دوست داشتیم صندلی ماشین Mesa زیرا دارای پایه ای آسان برای نصب است و با فلش های سبز می توان از تراز بودن آن مطلع شد. ما نیز داشتیم کالسکه ویستا که صندلی ماشین یا صندلی کالسکه را در خود جای داده است ، انتقال از ماشین به راه رفتن را بدون درز و فوق العاده آسان کرده است. خرید یک ست صندلی و کالسکه اتومبیل را به شدت توصیه می کنم. به علاوه یک پوشش برای آفتاب و یک سپر محافظ.

انتخاب های مورد علاقه برای اولین سال نوزاد
سربند و کت و شلوار شب

ما در سال اول تعداد زیادی هدبند و کت و شلوار شب را پشت سر گذاشتیم و این تنها مواردی است که من دوباره از آنها استفاده می کنم. در ابتدا استفاده کردیم محدوده SwaddleMe 0-3 ماه است آنها دارای روکش چسبی هستند و به راحتی می توانید با او بپیچید ، بجای اینکه خودتان سعی کنید یک پتو را بپیچید.

Swaddle و Sleepsuit باید برای نوزاد باشدسپس هنگامی که او کمی بزرگتر بود ، ما به یک تغییر دادیم هدبند کیسه خواب Haloکه بسیار عالی بود زیرا می توانستیم بازوهایمان را داخل یا بیرون نگه داریم. هنگامی که کودک شروع به چرخیدن می کند ، می خواهید بازوهای او از قندیل بیرون بیاید ، بنابراین ما به تدریج به یک بازو روی آوردیم ، سپس هر دو بازو با این قنداق بیرون آمد. آنها همچنین در اندازه های مختلف برای نوزاد در حال رشد شما وجود دارند.

وقتی آودرینا شروع به غلتیدن کرد ، من سعی می کردم او را در حالی که دستانش از گروه خارج شده بود به خواب برود ، اما او همیشه می خواست دست هایش را بجوید و او را بیدار نگه می داشت. بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم خود جادویی این کار بسیار عالی بود و او را به پشت در هنگام خواب نگه داشت ، اما هنگامی که او به اندازه کافی قوی شد تا بتواند در لباس خواب حرکت کند و غلت بزند ، مجبور شدیم دوباره حرکت کنیم. بنابراین حالا او یک لباس پوشیده است پتو پوشیدنی هاله و من قصد دارم او را در این دوران در دوران کودکی نگه دارم.

مورد علاقه خواب نوزاد

چهار سربند و لباس خواب متفاوت است ، نمی دانم؟!؟ اما این برای ما عالی بود و من دوباره همین کار را می کنم. اوه و در مورد لباس خواب ، هر چیزی را با دکمه کنار بگذارید ، حتی در نیمه های شب به خود زحمت نمی دهید ، فقط لباس خواب با زیپ!

سایر ملزومات برای خوابیدن

از آنجا که ما در مورد موضوع خواب هستیم ، هنگامی که اودرینا را به خانه رساندیم ، این را روی آن قرار دادیم گهواره قابل حمل در روز در اتاق نشیمن به او اجازه دهید چرت بزند و شب به اتاق ما برود. وقتی او برای بازی کردن بیدارتر شد و به یک فضای خواب آرامش بخش نیاز داشت ، من شروع کردم به خوابیدن در تخت کودک. می دانستم که به فضای بیشتری احتیاج دارد و پس از تحقیق در صفحات وبلاگ مانند https://www.safebabymonitor.com/safest-baby-cribs/ بهترین تختخواب ایمنی را خریداری کرده بودم.
دختر عاشق فعالیت است! ما از یک چرخش و Rock and Play استفاده کردیم ، اما او واقعاً خواب زیادی در آن نداشت. او به دلایلی گهواره و گهواره خود را دوست داشت.

مورد علاقه خواب نوزاد

او همچنین با سر و صدای سفید خوابید ، من عاشق آن هستم دستگاه صوتی هچ زیرا می توانم صدا ، نور و صدا را از تلفن خود کنترل کنم. ما هم دوست داریم این مرطوب کننده، آرام است و قطعاً به نظر می رسد که به کیفیت هوا کمک می کند ، به ویژه در زمستان با گرمای شدید.

آودرینا در چند هفته اول از پستانک استفاده نمی کرد تا بتوانیم به او شیر بدهیم. سپس هنگامی که من یکی را امتحان کردم ، پستانک دریافت نکرد ، بنابراین یکی از دوستان به من توصیه کرد؟ پستانک های بی بیبه من آنها را یک خواب ضروری می دانم زیرا او عمدتا از آن برای آرامش هنگام خواب استفاده می کند. اما ما پستانک را با خود به جاهایی مانند آن بردیم این گیره های پستانک آنها یکی دیگر از موارد ضروری هستند مگر اینکه بخواهید آن را مرتباً از روی زمین بردارید.

رژیم غذایی

در مورد شیشه شیر بچه ، لیوان ، بشقاب ، زیرانداز و غیره واقعاً ترجیحی ندارم. اما موارد تغذیه ای وجود داشت که من در سال اول به شدت آنها را توصیه می کنم.

در صورت شیردهی به الزامی است هاکا، یک پمپ سینه دستی است که به سینه دیگر متصل می شود که نوزاد از آن تغذیه نمی کند و شیر را که معمولاً می چکد جمع می کند. من فقط صبح وقتی سینه هایم پر است از آن استفاده می کنم ، اما این ساده ترین راه برای ایجاد منبع اضافی شیر بدون نیاز به پمپاژ بود. در ابتدا وقتی او کوچک بود من همیشه از من استفاده می کردم بالش مناسب سینه که باعث می شود شیردهی بسیار راحت تر باشد.

اگر در مورد آخرین سال ما در آخرین پست من مطالعه کرده باشید ، می دانید که آئودرینا دچار رفلاکس شده و خیلی تف کرده است. این پارچه های آروغ دار مشین آنها در جذب آب دهان بهترین بودند و من هنوز هم گاهی اوقات از آنها برای تمیز کردن صورت خود استفاده می کنم زیرا بسیار نرم هستند. و حالا که دندان می گیریم و آب می افتیم ، همیشه مقداری لباس می پوشم بندنا بیب در مورد آودرینا

هنگامی که او شروع به خوردن غذاهای جامد و تغذیه کرد ، من واقعاً اینها را دوست دارم حوله های ضد آب زیرا مقداری از مواد غذایی را که می ریزند می گیرند و به راحتی تمیز می شوند.

موارد ضروری برای تغذیه نوزاد

ما این را داریم صندلی راحتی 6 در 1 که خوب است زیرا می توانیم از آن در هنگام رشد استفاده کنیم و تمیز کردن آن نسبتاً آسان است. اگر فضایی برای این کار دارید ، داشتن یک صندلی ایستاده خوب است تا بتوانید آنها را در آشپزخانه جابجا کنید.

آودرینا بیشتر غذای خود را به تنهایی می خورد ، اما من مقداری پوره تهیه شده در a را امتحان می کنم ربات آشپزخانه با او تا بتواند تغذیه با قاشق را تمرین کند. اینها قاشق GooTensils آنها عالی هستند زیرا من می توانم غذا را روی آنها بارگذاری کنم ، به آنها منتقل کنم و وقتی آنها را به دهان خود می آورند ، از بین نمی رود.

بازی

فریدی کرم شب تاب این اولین اسباب بازی ای بود که به نظر می رسید Audrina به آن علاقه داشت. او آن را با چشم دنبال می کرد ، سعی می کرد آن را بگیرد یا بجوید. هر جا می رفتیم می بردمش.

به محض اینکه او بیشتر بیدار شد ، شروع به خواندن کتاب کردیم. همه کتابهای ثبت عالی هستند ، اما قله یک کیست و خرس قهوه ای خرس قهوه ای احساس می کنم آنها مورد علاقه او هستند. اینها نابود نشدنی آنها همچنین سرگرم کننده هستند زیرا می توانند قبل از اینکه بفهمند چگونه صفحات را بیابند ، وقتی کوچک هستند با آنها بازی کنند.

کتاب های تخته ای مورد علاقه کودکان

در چند ماه اول او عاشق بازی در این زمینه بود تشک پیانو و حتی وقتی به تعطیلات رفتیم آن را با خود بردیم. هنگامی که شروع به حرکت کرد ، بسیار کوچک بود ، اما ما هنوز با قسمت پیانو می نوازیم و مطمئناً از آن به خوبی استفاده کرده ایم.

تشک فعالیت پیانووقتی آودرینا شروع به غلتیدن و حرکت کرد ، من واقعاً از این کار لذت بردم بشین منو تا در جای خود نگه داشته شود. این خرید فوق العاده ای بود زیرا او بیشتر دوست داشت بنشیند تا دراز بکشد و خوب بود که او را از سر دور نگه داشت. من هنوز هم گاهی اوقات از آن استفاده می کنم اگر نیاز دارم او فقط چند دقیقه در محل بماند زیرا قبل از اینکه بدانید شما در حال تعقیب نوزادی هستید که در حال خزیدن است.

عزیزم منو بشین

وقتی کمی بزرگتر شد ، آن را گرفتیم این جووی واکر که به او اجازه می داد به تنهایی حرکت کند. خانه ما بسیار کوچک است بنابراین فضای زیادی برای جابجایی ندارد ، اما روزانه چندین بار در اطراف جزیره آشپزخانه پرواز می کند. من این واکر را دوست دارم زیرا به راحتی می توانم اسباب بازی های مختلف را روی آن قرار دهم. شما به سرعت می آموزید که محدوده توجه کودک بسیار طولانی است ، بنابراین خوب است که بتوانید اسباب بازی هایی را که با آنها بازی می کند عوض کنید ، حتی اگر نیمی از زمان آنها روی زمین باشد. حالا که او به تنهایی راه می رود ، ما هنوز او را در واکر می گذاریم وقتی که من یک دقیقه می خواهم کارها را انجام دهد یا از آن استفاده کنم یادگیری واکر تمرین.

واکر

برای اولین تولدش این را به او دادیم دوچرخه اسباب بازی سواری کنید او هنوز در تلاش است تا بفهمد ، اما به نظر من این یک قدم بالاتر از واکر است.

دوچرخه سواری برای کودک

اسباب بازی های بچه گانه زیادی وجود دارد که می توانید خریداری کنید و وسوسه انگیز است که همه آنها را بخرید تا از آنها لذت ببرید. مایلم بگم این لیوان های قابل جمع شدن 5 دلاری و اینها بلوک های مرتب کننده شکل هنگامی که او شروع به نشستن و خزیدن کرد ، آنها بهترین سرمایه گذاری برای ما بودند.

دیگر:

برای اتاق خواب آودرینا دوست داشتم یک کشو بزرگ با میز تعویض داشته باشم. توصیه می کنم این روکش های پد تعویض شده برای تصادفاتی که اتفاق می افتد خوب است فقط روکش را در لباسشویی بیندازید و مجبور نباشید کل ورق را عوض کنید.

مهد کودک دختر کوچک

همچنین روی میز تعویض من انواع کرم ، لوسیون ، روغن و غیره دارم. برندی که من عاشق آن هستم حمام تادی تاد برای پماد و کرم رویایی آنها. هر دوی آنها به آکنه نوزادان در ابتدا کمک کردند و شیوع اگزما را برطرف کردند.

مورد دیگری که من دوست داشتم و می خواستم زودتر از آن استفاده کنم این است باربری کودک Ergobaby. ابتدا عصبی بودم ، اما حالا به راحتی آن را برای پیاده روی یا رفتن به مغازه با او می پوشم.

برای مامان

خود را در سال اول فراموش نکنید. این به معنی رزرو نوبت برای مو و ناخن ، برنامه ریزی برای شب دختران و خوابیدن تا زمانی که می توانید است. شما به آن نیاز خواهید داشت! اما علاوه بر وسایل ضروری ، در خانه معمولاً لباس راحتی می پوشیدم و سوتین یا تاپ پرستاری از Objective و من عاشق داشتن این بودم لیوان قهوه فولادی چون قهوه من را گرم نگه داشت و من نمی توانستم آن را روی آودرینا بریزم در حالی که من در حال شیردهی بودم. همچنین من هرگز تشنه تر از دوران شیردهی نبوده ام ، بنابراین این را دوست دارم بطری بزرگ Hydro Flask تا آبم سرد بماند و به من یادآوری کند که به نوشیدن ادامه دهم. و شراب ، قطعاً هر از گاهی یک یا دو لیوان شراب میل کنید.

و این همه موارد مورد علاقه من را برای اولین سال نوزاد خلاصه می کند. مهمتر از همه ، بیش از حد به چیزی وابسته نشوید ، آنها دائماً تغییر می کنند و قبل از اینکه بدانید سال اول به پایان رسیده است و شما صاحب فرزند می شوید ، ق.

سال اول بچه

سوالات روز:

بچه های مورد علاقه شما چه کسانی بودند؟

به من بگویید فرزندان مورد علاقه شما برای آینده ما کدامند؟

دیدگاهتان را بنویسید