امکان لغو قوانین کاباره برای قانونی شدن رقص نیویورکی هاهمه از کفش های گشاد ، پای باز و رقص استفاده می کنند.

سیاستمداران مختلف نیویورک پیشنهاد لغو بقایای قانون تحقیر شده کاباره را داده اند ، که از سال 1926 تا لغو آن در سال 2017 رقصیدن در اکثر اماکن منطقه غیرقانونی شد. مقررات جداگانه منطقه بندی کاباره هنوز در کتاب موجود است ، اما مدت بیشتری دوام نخواهد آورد.

در 26 آگوست ، لایحه ای که توسط اریک آدامز ، رئیس بروکلین و اعضای شورای شهر نیویورک ، کیث پاورز و مارک لوین پیشنهاد شده بود ، “قوانین منطقه ای شهر را برای رقص و سرگرمی به پایان می رساند تا مقررات توسط مکانهای قابل قبول تنظیم شود تا مناطق.” به بیانیه مطبوعاتی شورای شهر نیویورک

به عبارت دیگر ، جایی که می توانید در شهر نیویورک رقص کنید ، بحثی نیست ، فقط این موضوع است که چند رقصنده می توانند در محل مسابقه جا بیفتند.

همانطور که رابرت بوکمن ، وکیل قدیمی صنعت زندگی شبانه ، در یکی از دو مقایسه فیلم کوین بیکن در سال 1984 نوشت ، “روزهای نیویورک که مانند شهر کوچک Footloose رفتار می کند به پایان می رسد. مدت زیادی گذشته است” گفت. رهایی

جاستین هریسون گفت: مشاور سیاست گذاری اتحادیه آزادی های مدنی نیویورک پیشنهاد 2017 را به عنوان “تئوری” برای لغو قانون کاباره و پیشنهاد جدید را به عنوان “عمل” لغو کرد.

سایر مخالفان ، که در بیانیه مطبوعاتی ذکر شده اند ، خاطرنشان کردند که اکنون زمان بهتر از هر زمان دیگری است و صنعت مهمان نوازی و سرگرمی شهر تحت تأثیر همه گیری شدید قرار گرفته است.

آدامز گفت: “ما نمی توانیم اجازه دهیم مقررات منسوخ باعث بهبود اقتصادی ما از COVID-19 شود.” “امکانات غذایی و آشامیدنی ما تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته است و بسیاری از آنها با مشکلات مالی جدی روبرو هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید