ادوین دیاز جنجالی لوئیس روخاس در مقابل متس نتیجه عکس داد.


پایگاه 1 باز شد یک ضربه زننده داغ به بشقاب آمد و به دنبال آن یک ضربه زننده سرد وارد شد.

اما لوئیس روخاس تردید نکرد. مت ها به ادوین دیاز اعتماد کردند.

روژاس گفت: “شما همیشه به کسی که نزدیک شماست اعتماد می کنید.” چیزهای دیاز همیشه در مسابقات راست به راست کار می کند. من کسی نیستم که ضربه بزنم. “

این یک اشتباه بود که برای متس یک بازی بسیار مورد نیاز را هزینه کرد. برایان د لا کروز با یک ضربه سریع دیاز را از حصار زمین بیرون زد و مارلینز را در 10 نوبت به پیروزی 2-1 مقابل میامی رساند.

دیاز که سیو های متوالی را در مقابل ملی پوشان به ثمر رساند ، موفق شد یک ضربه را به ثمر برساند. دیاز پس از اینکه مگنوریس سیرا جاز چیشولم جونیور را به سوم رساند ، ژسوس سانچز را از بازی خارج کرد. سپس قاطع در خفاش آمد.

لوئیس روخاس اوایل این ماه دیده شد.
لوئیس روخاس اوایل این ماه دیده شد.
رابرت سابو

بازیگر تازه کار 24 ساله د لا کروز در حال گذراندن یک فصل قوی با OPS .342/.391/.479 و OPS از .869 است و چهارشنبه شب دو بازدید داشته است. پشت سر او لوین دیاز قرار داشت که تنها 37 ضربه در طول فصل در 37 ضربه خفا زد.

ادوین دیاز در سال جاری و در طول دوران حرفه ای خود در واقع اعداد مشابهی را در برابر ضربه گیران چپ و راست منتشر کرد. خمیر قبلی که او زد ضربه چپ دست بود. این تصمیم روژاس را تغییر نداد.

“زیرا [Diaz is] ما هیچ مشکلی با او نداریم که به هر کسی ضربه بزند زیرا او در هر دو مهارت بسیار خوبی دارد. ” او به لیگ های بزرگ نزدیک است و یکی از بهترین ها است. او اخیراً با مشکلاتی روبرو شده است ، اما به این دلیل نیست که ضربه سختی خورده است. من فکر می کنم بیشتر به خاطر دستورات اوست. “

ادوین دیاز در بازی امشب متس.
ادوین دیاز در بازی امشب متس.
گتی ایماژ

این تنها استدلالی نبود که او در دهم مطرح کرد. روخاس همچنین جیمز مک کان را با یک دونده در کرنر و دو ضربه بیرون زد. با این حال ، او به جای JD Davis نقش پاتریک مازایکا را بازی کرد. این به این دلیل است که آنتونی بندر کوزه دارای کشویی است ، بنابراین ضربه گیران راست دست و ضربه گیران Mazeica قوی تر از چپ دست ها هستند.

دیویس به مراتب بهتر بازی می کند و امسال به طور متوسط ​​.322/.413/.508. Mazeika با میانگین ضرب و شتم .196 در پارچ های راست دست ، زمین ضعیفی داشت.

او گفت: “این دوباره دعوا است.” “بندر مردی است که ترکیب مخروطی و کشویی دارد. واقعاً برای افراد راست دست سخت است. … این دقیقاً همان چیزی بود که ما با تصمیم کوچک برای بدست آوردن پنجه جنوبی می خواستیم. “

دیدگاهتان را بنویسید