اخبار کووید -19: امید به زندگی مردان بریتانیایی پس از 40 سال برای اولین بار کاهش می یابد


از
،
،
،
،
،
،
و

یعقوب واکرهاوزن / گتی ایماژ

آخرین اخبار درباره ویروس کرونا از ساعت 12:00 روز 24 سپتامبر آغاز می شود

مرگ ناشی از کووید -19 منجر به کاهش امید به زندگی برای پسران متولد انگلستان می شود

امید به زندگی مردان در بریتانیا برای اولین بار در چهار دهه گذشته به دلیل تاثیر همه گیری کووید -19 کاهش یافت. داده های جدید دفتر آمار ملی (ONS) نشان می دهد که پسری که بین سال های 2018 تا 2020 متولد شده است باید 79 سال زندگی کند ، در حالی که این میزان برای تولد بین 2015 تا 2017 به 79.2 سال می رسد. برای زنان ، امید به زندگی در 82.9 سال بدون تغییر باقی می ماند. برآوردها بر اساس میزان مرگ و میر فعلی محاسبه می شود ، که در سال 2020 بطور غیرمعمول بالا بود ، مخصوصاً برای مردان.

این ارقام به این معنا نیست که کودکی که در سال 2018-2020 متولد شده است عمر کوتاه تری خواهد داشت ، پاملا کاب می گوید: از مرکز سن و جمعیت شناسی ONS. “برای برآورد بهتر از این ، باید در نظر بگیریم که چگونه مرگ و میر و بنابراین امید به زندگی در آینده بهبود می یابد. چندین سال طول می کشد تا بتوانیم تأثیر احتمالی ویروس کرونا را در این مورد درک کنیم. “

اخبار بیشتر کروناویروس

بر اساس برآوردهای جدید ، واکسن کووید 19 از مرگ 123 هزار و 100 نفر در انگلیس جلوگیری کرد. داده ها ، محاسبه شده توسط Public Health England و دانشگاه کمبریج ، تا 17 سپتامبر را پوشش می دهد. برآوردهای قبلی این تعداد را 112،300 کشته اعلام کرده بود. همچنین از زمان راه اندازی واکسن از 23.9 میلیون عفونت جلوگیری شده است ، همچنین 230.800 بستری در بیمارستان در میان افراد 45 سال به بالا. بیش از 89 درصد از همه افراد 16 سال به بالا در انگلستان حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند ، در حالی که تقریبا 82 درصد کاملاً واکسینه شده اند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده (CDC) واکسن های تقویت کننده تایید شده برای افراد 65 سال به بالا و کسانی که دارای شرایط بهداشتی قبلی هستند ، پس از ترخیص از سازمان غذا و دارو در روز چهارشنبه. گروه مشاوران CDC از حمایت واکسن های تقویت کننده برای افرادی که مشاغل در معرض خطر بالای قرار گرفتن در معرض ویروس را انجام می دهند ، مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی ، خودداری کردند ، اما روشل والنسکی ، مدیر CDC تصمیم گرفت این دسته را در توصیه آژانس CDC قرار دهد. این توصیه برای افرادی صدق می کند که حداقل شش ماه پیش دو دوز واکسن Pfizer / BioNTech کووید -19 دریافت کرده اند.

از داشبورد کووید -19 ما استفاده کنید تا از مرگ و میر ، موارد و میزان واکسیناسیون در سراسر جهان مطلع باشید.

اطلاعات ضروری درباره ویروس کرونا

کرونا از کجا می آید؟ و س questionsالات دیگر در مورد کووید -19 پاسخ داده شده است

کووید -19 چیست؟

واکسن کووید -19: هر آنچه که باید درباره قهرمانان داستان بدانید

long covid: آیا من آن را دارم ، چقدر طول می کشد و آیا می توانیم آن را درمان کنیم؟

راه مناسب برای به اشتراک گذاشتن واکسن های کووید -19 در سراسر جهان چیست؟

Covid-19: داستان یک بیماری همه گیر

https://www.youtube.com/watch؟v=DVMht2wqEAo

درباره کرونا چه بخوانیم ، ببینیم و بشنویم

هفته نامه دانشمندان جدید به روز رسانی و تجزیه و تحلیل آخرین تحولات در همه گیری کووید -19 را ارائه می دهد. پادکست ما گزارشگران باتجربه مجله را می بیند که در مورد بزرگترین داستانهای علمی که هر هفته در سرتیتر خبرها قرار می گیرد بحث می کنند: از فناوری و فضا ، تا سلامتی و محیط زیست.

پرش یک مجموعه رادیویی بی بی سی است که نحوه انتقال ویروس ها از حیوانات به انسان را برای ایجاد همه گیری بررسی می کند. قسمت اول ریشه های همه گیری کووید -19 را بررسی می کند.

چرا کووید افراد رنگین پوست را می کشد؟ یک مستند بی بی سی است که در مورد میزان بالای مرگ و میر ناشی از کووید -19 در بیماران اقلیت قومی در مورد نابرابری سلامت در انگلستان تحقیق می کند.

پانوراما: عجله واکسن یک مستند بی بی سی در مورد تاریخ داخلی توسعه واکسن آکسفورد / آسترازنکا علیه کووید -19 است.

مسابقه با ویروس: شکار واکسن مستندی از شبکه 4 است که داستان همه گیری کروناویروس را از چشم دانشمندان خط مقدم بیان می کند.

مجله نیویورک تایمز در حال ارزیابی پیشرفت در زمینه توسعه داروهای بالقوه دارویی برای کووید -19 و رتبه بندی آنها برای اثربخشی و ایمنی است.

انسانهای کووید -19 پروژه ای است که تجربیات کارگران کلیدی در خط مقدم مبارزه انگلیس با ویروس کرونا را از طریق رسانه های اجتماعی برجسته می کند.

Belly Mujinga: در جستجوی حقیقت تحقیقات پانورامای بی بی سی در مورد مرگ کارگر حمل و نقل Belly Mujinga از کووید -19 است ، پس از گزارش هایی که نشان می دهد او در ایستگاه ویکتوریا لندن توسط مشتری سرفه و تف کرده است.

کرونا ، توضیح داد در Netflix یک مجموعه مستند کوتاه است که به بررسی همه گیری ویروس کرونا ، تلاش برای مبارزه با آن و راه های مدیریت آسیب های روانی آن می پردازد.

COVID-19: همه گیری که هرگز نباید اتفاق می افتاد و چگونه می توان بیماری بعدی را متوقف کرد توسط دبورا مکنزی در مورد چگونگی وقوع همه گیری و چرا که اگر در آینده کارها را متفاوت انجام ندهیم ، دوباره اتفاق می افتد.

قوانین سرایت این در مورد علم جدید سرایت و شیوه های شگفت انگیز است که زندگی و رفتار ما را شکل می دهد. نویسنده ، آدام کوچارسکی ، اپیدمیولوژیست در دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن در انگلستان است و در کتاب نحوه گسترش بیماری ها و علت توقف آنها را بررسی می کند.

به روز رسانی های قبلی

تصویر پیش فرض دانشمند جدید

ویال های شیشه ای حاوی واکسن BioNTech ، Pfizer.

بن هستی / گروه MediaNews / خواندن عقاب از طریق گتی ایماژ

23 سپتامبر

رگولاتور ایالات متحده به افراد مسن اجازه افزایش می دهد ، اما عرضه گسترده تر را رد می کند

تنظیم کننده داروهای ایالات متحده واکسن های تقویت کننده کروناویروس را برای افراد 65 سال به بالا ، افرادی که در معرض خطر بیماری های جدی هستند و افرادی که به طور مرتب در معرض ویروس قرار می گیرند ، مانند متخصصان بهداشت ، مجاز اعلام کرده است. این تصمیم به این معنی است که این گروه ها می توانند دریافت دوز سوم واکسن Pfizer / BioNTech را 6 ماه پس از دوز دوم شروع کنند. کسانی که واکسن های دیگری تزریق کرده اند باید منتظر تأییدات بعدی باشند.

فایزر از سازمان غذا و دارو (FDA) خواسته بود که دوزهای اضافی را برای همه افراد 16 سال به بالا مجاز کند ، اما تیم FDA به این نتیجه رسید که شواهد کافی برای حمایت از تقویت کننده ها برای جمعیت بیشتر وجود ندارد. فراتر از گروه های پرخطر. انتظار می رود که یک کمیته مشورتی جداگانه برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، که سیاست واکسن ایالات متحده را تعیین می کند ، امروز دستورالعمل هایی صادر کند که می تواند توصیه هایی در مورد گروه هایی که باید دارای ریسک بالا باشند ، ارائه دهد. ایالات متحده در حال حاضر واکسن اضافی به بیش از 2 میلیون نفر مبتلا به نقص سیستم ایمنی داده است.

اخبار بیشتر کروناویروس

رئیس جمهور جو بایدن در اجلاس همه گیر همه گیر اعلام کرد که ایالات متحده 500 میلیون واکسن دیگر کووید -19 را به دیگر کشورها اهدا می کند و مجموع کمک های کشور را به بیش از 1 میلیارد دوز می رساند. تحویل بخش جدید در ماه ژانویه آغاز می شود. دیروز در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، رهبران کشورهای در حال توسعه ، از جمله فیلیپین ، پرو و ​​غنا ، ثروتمندترین کشورها را به دلیل عدم تقسیم عادلانه واکسن ها محکوم کردند.

قوانین جدید سفر برای انگلیس که مسافران برخی از کشورها را ملزم به قرنطینه می کند ، حتی اگر کاملاً واکسینه شده باشند ، خشم و سردرگمی را برانگیخته است. روزنامه گاردین روابط طبق قوانین ، مسافرانی که به انگلستان واکسن واکسن Oxford / AstraZeneca ، Pfizer / BioNTech ، Moderna یا Janssen را در ایالات متحده ، استرالیا ، نیوزلند ، کره جنوبی یا کشورهای اتحادیه اروپا واکسینه کرده اند ، از قرنطینه معاف هستند ، اما افرادی که واکسنهای مشابه را در کشورهای دیگر دریافت کرده اند باید 10 روز پس از ورود به قرنطینه بمانند. پزشکان و سیاستمداران هند ، برزیل و نیجریه از جمله افرادی هستند که از قوانین ابراز خشم کرده اند.

جدیدترین اخبار مربوط به کرونا از دانشمند جدید

پیش بینی زمستان: یک هیئت مشاوره علمی دولتی اعلام کرد که تعداد افرادی که در انگلیس به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری می شوند در ماه های آینده بین 2000 تا 7000 نفر افزایش می یابد. آنجا چرا پیش بینی های زمستانی بسیار تیره است؟با وجود نرخ بالای واکسیناسیون

تصویر پیش فرض دانشمند جدید

دانش آموزان در راه بازگشت به مدرسه دست خود را در یک درس بالا می برند.

آنتونی دولین / گتی ایماژ

22 سپتامبر

بیش از یک نفر از 100 دانش آموز در انگلستان مبتلا به کووید -19 هستند ، اما غیبت ها کمتر از ماه ژوئیه است زیرا کل کلاس ها دیگر خود را منزوی نمی کنند

بر اساس داده های جدید انگلستان ، حدود 1.2 of از دانش آموزان در انگلستان به دلیل تایید یا مشکوک به کووید 19 در 16 سپتامبر غایب بودند. اداره آموزش و پرورشبه این در مقایسه با 1.0 درصد در ماه جولای قبل از تعطیلی مدارس برای تعطیلات تابستانی است. اکثر مدارس در ماه سپتامبر بازگشایی شدند برخی محدودیت های مربوط به فاصله گذاری اجتماعی را حذف کرد، از جمله پوشیدن ماسک و نگهداری کودکان در “حباب” – گروه های کوچکی که معمولاً از یک یا چند کلاس تشکیل شده اند. در صورت مثبت بودن تست یک عضو ، کل حباب به خانه فرستاده می شود تا منزوی شود. در حال حاضر ، کودکان زیر 18 سال نباید در خانه بمانند و در صورت تماس با فردی که آزمایش آنها مثبت بوده است خود را منزوی کنند ، تنها در صورت بروز علائم یا نتیجه آزمایش مثبت.

قوانین جدید به این معناست که در حالی که در حال حاضر میزان بیشتری از ابتلا به کووید -19 در بین کودکان زیر 18 سال وجود دارد ، کودکان کمتری به دلیل قوانین انزوا مجبور به ترک تحصیل می شوند. میزان غیبت کل مربوط به کووید -19 در 16 سپتامبر 1.5 درصد بود ، در حالی که در ژوئیه 14.3 درصد بود. پل وایتمن ، دبیرکل انجمن ملی معلمان سرپرست ، گفت: “این چهره های ملی برخی از مسائل مهمی را که در سطح محلی ظاهر می شوند ، پوشانده و ما قبلاً مدارسی را می شناسیم که به دلیل شیوع بیماری در تلاش برای باز نگه داشتن کلاس های درس هستند.” روزنامه گاردینبه

اخبار بیشتر کروناویروس

استرالیا حداکثر تا کریسمس مرزهای خود را برای سفرهای بین المللی باز می کند وزیر گردشگری دان تهان امروز گفت:به در همین حال در ایالت ویکتوریا ، معلمان و دستیاران مراقبت از کودکان به آنها گفته شد که قبل از بازگشت به کار ماه آینده باید کاملاً علیه کووید -19 واکسینه شوند.

واکسن “تک دوز” جانسون و جانسون “کووید -19” پس از دو دوز م mostثرتر است. دوز دوم واکسن که هشت هفته پس از تزریق اول تزریق شد ، منجر به این شد که افراد 94٪ کمتر از افرادی که واکسینه نشده بودند دچار عفونت علامتی شوند. یک دوز واحد در اولین ماه پس از واکسیناسیون 66 مثر بود. دوز دوم را شش ماه پس از اولین مورد منجر شد حتی افزایش بیشتر آنتی بادی هابه

به روزرسانی های قبلی را از ژوئن تا جولای 2021 ، مه 2021 ، آوریل-مارس 2021 ، فوریه 2021 ، ژانویه 2021 ، نوامبر / دسامبر 2020 و مارس تا نوامبر 2020 مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد این موضوعات:دیدگاهتان را بنویسید