مالوما سگ دوبرمن پینچر را برای صرف شام در تائو داون تاون می بردچه کسی سگ را بیرون گذاشت؟

هنگامی که خواننده کلمبیایی مالوما برای شام در دوشنبه شب حاضر شد و دوبرمن در اطرافیانش حضور داشت ، این همان چیزی بود که رستوران های تائو داون تاون در حال تعجب بودند.

یک جاسوس به صفحه شش از قلب دوست لاتین گفت که با دوست چهارپای دیگر مشتریان را شگفت زده کرد: “وقتی با جزئیات امنیتی ، گروهی از دوستان و دوبرمن شکوهی شکل رنگی روی میز خود ظاهر شد ، ورودی خوبی ایجاد کرد.” در نقطه مهم منطقه Meatpacking.

به ما گفته می شود که دوبرمن پینچر سگ راهنمای وی بودا بود. این سگ در پایان با تیم امنیتی خود منتظر بیرون بود تا قبل از شام به داخل خانه برود و خدمه را بیرون ببرد.

جاسوس ما گفت: “برخی از مهمانان ابتدا از اندازه سگ شگفت زده شدند.”

مالوما که برای انجام تور “پاپی خوانچو” در نیویورک است ، دو سگ دیگر به نام های بانی و کلاید دارد ، اما بودا “رفیق تور او” است.

“او به سگهای خود وسواس دارد. او آنجا با اعضای تیمش جشن می گرفت. ”

این ستاره پاپ که سال گذشته دو آلبوم منتشر کرده بود ، جمعه یک نمایش تمام شده در مدیسون اسکوئر گاردن اجرا می کند.

او همچنین در حال حاضر بر روی جلد صدمین سالگرد شماره مجله L’Officiel Hommes ظاهر می شود که در آن شایعاتی مبنی بر اینکه با کیم کارداشیان رابطه دارد را باز می کند.

“ما در نمایشگاه دیور با هم بودیم. او در مورد ستاره رئالیتی می گوید: “من اولین بار او را آنجا ملاقات کردم.” نمی دانم چرا آنها از او س askingال کردند. شاید به این دلیل که او در حال طلاق بود و همه چیز. ” “اما نه ، ما دوستان خوبی هستیم. ما اغلب اینطور صحبت نمی کنیم ، اما بله ، ما دوستان خوبی هستیم و همیشه برای یکدیگر بهترین ها را آرزو می کنیم. “

او همچنین درباره فیلم بعدی خود با جنیفر لوپز با عنوان “با من ازدواج کن” صحبت می کند که قرار است سال آینده اکران شود.

“شما چنین معلم هستید. او نظم و انضباط زیادی دارد. او دوست دارد همه چیز سر جایش باشد. من چیزهای زیادی آموخته ام … این یکی از بزرگترین رویاهایی است که در زندگی داشته ام. ”

دیدگاهتان را بنویسید