US Open به هواداران نیاز دارد تا مدارک واکسیناسیون را ارائه دهندیو اس اوپن جمعه ، دو ماه پس از فروش بلیط ، اعلام کرد که هواداران برای ورود باید مدرک ایمن سازی را ارائه دهند.

چهار روز قبل از اولین توپ تنیس ، USTA مطلع شد که دفتر شهردار نیویورک برای ورود به ورزشگاه آرتور آش به مدارک واکسیناسیون COVID-19 نیاز دارد.

USTA در بیانیه ای اعلام کرد: “بر اساس تکامل مداوم مدل دلتا و قصد ما در اولویت قرار دادن سلامتی و ایمنی طرفدارانمان ، USTA نیاز بازار را به همه دارندگان بلیط US Open تا 12 سال افزایش می دهد.” – پیر و قدیمی. شرکت کنندگان در مسابقات اوپن آمریکا که بلیط ورزشگاه آرتور آش ، استادیوم لوئیس آرمسترانگ ، Grandstand یا ورزشگاه US Open را در دست دارند باید حداقل یک دوز واکسیناسیون COVID-19 را برای ورود به ورزشگاه اثبات کنند. “

USTA اعلام کرده است که اگر باران ببارد و سقف بسته شود ، رویداد سرپوشیده محسوب نمی شود ، اما ماسک برای طرفداران ورودی به فضای داخلی اجباری است.

در گذشته ، تنها سیاست بازگشت بلیط مربوط به آب و هوا بود. سخنگوی USTA گفت ، بر اساس قوانین جدید ، سخنگوی USTA دارندگان بلیط واکسینه نشده را تشویق می کند که یا بلیط را به مشتری واکسینه شده یا واکسینه شده بفروشند یا به گزینه بازپرداخت در وب سایت Ticketmaster مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید