Uptown Finale: A Grubhub Guide to UWS


همانطور که هر نیویورکی می داند ، رستوران ها بخش مهمی از هر محله هستند. یکی از بهترین چیزها در مورد زندگی در اینجا این است که حتی در زمان همه گیری جهانی ، مکان های مختلفی وجود دارد که باید هر شب بخوریم.

اکنون که تابستان را پشت سر گذاشته ایم ، درهای شهر به گونه ای باز است که چندی پیش به سختی قابل تصور بود و نیویورکی ها می توانند این احساس را با وعده های غذایی عالی که با عشق به طور مستقیم از طریق Grubhub به خانه های ما تحویل داده می شود ، زنده کنند! علاوه بر این ، ناهارخورها می توانند تغییر ، سفارشات گردشی را به نزدیکترین دلار اهدا کنند و مابه التفاوت آن را برای حمایت از رستوران های محلی آسیب دیده از همه گیری به صندوق رستوران قوی تقدیم کنند. خوشمزه ترین راه برای حمایت از موارد دلخواه محلی یا امتحان کردن چیزهای جدید.

Gothamist و Grubhub با هم همکاری می کنند تا رستوران های شگفت انگیزی را جشن بگیرند که ما فکر می کنیم مورد علاقه نیویورک هستند ، چه چند بلوک از خانه خود فاصله داشته باشید و چه دوچرخه سواری. مورد بعدی UWS است.

واقع در بین دو مورد از دوست داشتنی ترین پارک های شهر (البته پارک باشکوه مرکزی و پارک ریورساید با گردشگاه زیبا و چشم اندازهای رودخانه هادسون) ، وست وست ساید بالا مدت هاست که به عنوان یکی از بهترین محله های شهر مورد توجه بوده است. برای حمایت از خانواده … یا در واقع ، انجام هر کار دیگری در زندگی.

ساختمانهای مسکونی زرق و برق دار قبل از جنگ ، برخی از پیشرفتهای جدید و زیبا ، بلوکهای زیبا با سنگ قهوه ای ، محصولات فرهنگی در سطح جهانی ، و مکانهای زیادی در بالا و پایین جاده برای غذاهای عالی وجود دارد.

تقریباً هر نوع آشپزی و هوس قابل تصور در جایی در منطقه وسیعی قرار دارد که از دایره کلمبوس تا دانشگاه کلمبیا کشیده شده است. این شامل گشایش های جدید هیجان انگیز و همچنین جاذبه های قدیمی است که همه تغییرات را در طول دهه ها خفه می کند. و آنها از اواخر دهه 1970 بسیار مهم بوده اند و بسیاری از چالش های دوران اپیدمی کنونی را پشت سر می گذارند.

غیرممکن است که همه رستوران هایی را که ارزش امتحان کردن در Upper West Side را دارند در یک لیست واحد قرار دهید ، اما در اینجا چند مورد از موارد مورد علاقه و بازدیدهای فعلی ما آمده است. ارسال از طریق Grubhub. این یک راه امن و آسان برای حمایت از مردم محلی است زیرا هر رستوران در نیویورک همچنان با واقعیت در حال تغییر همه گیری دست و پنجه نرم می کند.

فضای نشیمن در فضای باز Fuchsia خارج از رستوران جوجه

جوجه جوجه

تازه بهار گذشته در نبش آمستردام و خیابان نود افتتاح شد. جوجه جوجه سرآشپز و مالک جون پارک با افتخار دو غذای مورد علاقه خود را جشن می گیرد: مرغ سرخ شده و رامن. در اینجا سه ​​نوع مختلف الکترون وجود دارد. امضای پارک KSG یا خمیر فلفل قرمز شیرین کره ای ؛ دیدگاه وی از مرغ داغ نشویل با سس سفید. و مرغ ترد ، از بیرون ترد و از داخل هنوز آبدار است. شما می توانید ساندویچ ، پر از بال ، مناقصه بدون استخوان یا پرنده های کامل یا نیمی تهیه کنید. رامان مرغ نیز خوشمزه است و برنج سرخ شده کیمچی ترد با سوسیس مرغ عالی است. یک افزودنی عالی برای محله.

برای شام مرغ مدرسه ای قدیمی تر به دنبال پرنده کباب شعله نروید. جوجه جوجه زدن، از سال 1982 عرضه کننده وست وست ساید بوده است. آنها در حال حاضر دو مورد نیز در اینجا دارند. آمستردام نسخه اصلی و کلمبوس مدل جدیدتر را دارد. و پروهای کبابی به سبک پرو ممکن است گل دهد، همچنین دو عدد در همسایگی داشته باشید ، که همیشه با مقدار زیادی سس تند و تپه لوبیا سیاه و برنج زرد بهبود می یابد.

Chick Chick در خیابان 618 آمستردام است – اکنون سفارش دهید

مقطع ساندویچ pastrami در کنار ترشی سبز

پاسترامی ملکه

وست وست ساید از قدیم به عنوان بهترین غذای یهودی شهر و پیش غذا شناخته می شد. با این حال ، از تازه واردان این منطقه همیشه استقبال می شود. به خصوص اگر آنها عبارتند از: پاسترامی ملکه، در پایان سال گذشته در خیابان 72 افتتاح شد. Pastrami Queen به خودی خود چیز جدیدی نیست. ریشه های آن را می توان در سال 1956 در کوئینز جستجو کرد. اما ما مطمئناً هیجان زده بودیم که خانه قدیمی فاین و شاپیرو پس از بسته شدن این شیرینی تاریخی به دلیل همه گیری تحت کنترل قرار گرفت. به هر حال ، گوشت دودی به همین نام عالی است ، ساندویچ های دهان آور دیگر زیادی وجود دارد و سوپ ها و غذاهای جانبی همراهان خوبی هستند.

اگر وضعیت را بیشتر شبیه شیرینی و لوکس دوست دارید ، ماهیان خاویاری موری برادوی از سال 1946 مردم را با انواع ماهی های دودی شاد کرده است (ماهیان خاویاری در اینجا سزاوار شکل آن هستند). شیرینی زاکر در کلمبوس انتخاب نهایی برای هر نوع ساندویچ تخم مرغ ، ماهی یا گوشت و پنیر خامه ای است.

Pastrami Queen در 138 خیابان 72 غربی 72 واقع شده است – اکنون سفارش دهید

فضای نشیمن فیروزه ای در فضای باز با افرادی که از غذا لذت می برند

میتوت

ما همیشه می خواهیم تماس بگیریم میتوت، متخصص در آشپزی گوادالاخارا ، یک گوهر پنهان که صاحب کریستینا کاستاندا است. دلیل آن این است که من در مورد شهرهای زیادی که بیشتر به غذا علاقه دارند ، چیز زیادی در مورد آن نشنیده ام. با این وجود ، مکانهای پر جنب و جوش و تزئین شده جشن در نزدیکی مرکز لینکلن (بسیار نزدیک به سینمای بزرگ AMC لینکلن اسکوئر) قطعاً “پنهان” نیستند ، زیرا همیشه در زمان اصلی پر از افراد محلی هستند. تاکو ، کوئسادیلا و بوریتو همه عالی هستند ، پر از مواد تازه و پر از طعم ، و بشقاب “Comida Corrida” با ترکیبات بیشتری مانند کارنیتاس یا میگوهای سیر چیپوتل یا تینگای قارچ وحشی نیز بسیار رضایت بخش است. و در صورت سفارش تحویل از طریق Grubhub ، لازم نیست منتظر یک میز باشید!

بسیاری از دیدنی های خوب مکزیکی دیگر در اطراف این قسمت وجود دارد ، از جمله: شب مکزیکی آمستردام و 101 (Queso Fundido Burrito یک بمب پنیر خوشمزه است) ، تاکومبی، یک مکان جشن تاکو در نزدیکی خیابان 78 ، یکی از ده مکان زنجیره ای که به سرعت در حال رشد است ، همیشه در خدمت کلاسیک ساحل یوکاتان است که می توانید به آن اعتماد کنید.

El Mitote در خیابان کلمبوس 208 واقع شده است. اکنون سفارش دهید

شب تابلو نئون بیرون رستوران تام روشن شد

رستوران تام

مانند همه نیویورک هایی که به خود احترام می گذارند ، ساکنان Upper West Side غذاخوری های خود را دوست دارند و به نظر می رسد که اجتماع کوچک و کوچک محله دارای مکان های کلاسیک است که در حالی که بسیاری از رستوران های دیگر در شهر بسته هستند ، همچنان مورد علاقه خود هستند. دهه ها پیش ، مال تام در ابتدا ، برادوی یک توقف مکرر در اواخر شب بود تا اینکه سوزان وگا و سینفلد این مکان را به یک نماد فرهنگی تبدیل کردند. و طبق آخرین بازبینی های اخیر ، علی رغم اینکه تا حدی برای گردشگران بازسازی شده است ، تام هنوز یکی از منوهای وسیع غذاخوری خود را تکان می دهد و استانداردهایی مانند بشقاب های چیزبرگر و هش گوشت گاو انتخابی باقی می مانند و از طریق Grubhub غذا می خورند. خواه بازی کنید یا سفارش دهید برای تحویل ، می توانید با حمایت از یک افسانه محلی احساس خوبی در مورد خود داشته باشید.

بسیاری از غذاخوری ها و مکان های مشابه غذاخوری در UWS وجود دارد ، از جمله: کافه بینده در نزدیکی خیابان 75 در برادوی و 0.5 مایل در مرکز شهر کلمب واقع شده است ناهارخوری شهر دورتر از خیابان نود برادوی (Tuna Melt در صورت تمایل دارید) ، 10 بلوک بالاتر رستوران مترو، که بر طبقه همکف یکی از نادرترین ساختمانهای چوبی منهتن ، در میان ادعاهای دیگر ، حاکم است.

Tom’s در 2880 Broadway است. اکنون سفارش دهید

افرادی که روی میزهای خارج از طلوع ماه ایزاکایا نشسته و غذا می خورند

طلوع ماه ایزاکایا

اگر از حدود اکتبر 2019 در گوشه خیابان 98 و آمستردام قدم زده اید ، مطمئناً متوجه شده اید. طلوع ماه ایزاکایا، به لطف شیرو ، نقاش دیواری ژاپنی ، تقریباً هر قسمت از مکان را در داخل و خارج با شخصیت های برجسته خود به سبک مانگا پوشانده است. این امر به ویژه در محله هایی که عموماً امن تر و دوستدار خانواده هستند ، سرگرم کننده و هیجان انگیز است. اما باید بدانید که جذابیت واقعی این مکان غذا است ، که شامل برخی از ماهی های سفید به یاد ماندنی مانند ذرت پنیری و ماهی قزل آلا ترد می شود. ، ساندوهای کاتسو بزرگ ، ماپو توفو آتشین ، و شاه بلوط پر جنب و جوش آووکادو ، همه از طریق Grubhub به خانه تحویل داده می شوند. با اسپری آپارتمان خود را رنگ آمیزی کنید و از تجربه قابل حمل طلوع ماه لذت ببرید. اگر می خواهید یک جشن ژاپنی به سبک The Ramen داشته باشید ، جین رامن، واقع در برادوی در نزدیکی خیابان 82 در آمستردام و هارلم ، برخی از بهترین نودل های منطقه را ارائه می دهد (تونکوتسو تند مورد علاقه ما است). ناروتو رامن این نیز یک انتخاب محکم در برادوی است.

Moonrise Izakaya در خیابان 774 آمستردام واقع شده است. اکنون سفارش دهید

مردم در یک رستوران شلوغ ترشی جیکوب هستند

ترشی جیکوب

ما نمی توانیم به رستوران دیگری در Upper West Side فکر کنیم ، مانند Jacob’s Pickles در آمستردام در نزدیکی خیابان 85 ، که تقریباً یک دهه پس از اولین افتتاحیه محبوبیت پیدا کرد و فوراً محبوب شد. برخی از آنها مربوط به فضایی پر جنب و جوش و مهمان نوازی گرم است ، اما اکثر موفقیت ها چنین هستند ترشی جیکوب به لطف غذاهایی که در بخشهای عظیمی از لذتهای آرامش بخش مانند نان تست فرانسوی بیسکویتی ، دانه میگو و بیکن ، ماک و پنیر مرغ بوفالو ، و ذوب کباب بسیار عالی تخصص دارد. در واقع ، تنها نقطه ضعف این است که تهیه میز چقدر دشوار است ، بنابراین گاهی اوقات ایده خوبی است که این مورد را از طریق Grubhub سفارش دهید و در خانه استراحت کنید.

Jacob’s Pickles چندین اسپین آف دارد: جوجه تیکی واقعاً در مجاورت (ساندویچ مرغ عسل داغ و اسپم و پنیر خوشمزه با “سس موج صورتی” را امتحان کنید) ، کمی پر زرق و برق است. خانه ترشی در بین نقاط قوت متعدد ، در برادوی قرار دارد و یکی از بهترین ساندویچ های فرنگی فرانسوی شهر را سرو می کند. نزدیک به مرکز لینکلن. اسمیت منوی مشابهی وجود دارد که شامل همبرگرهای درجه یک بزرگ و غذاهای سیب زمینی سرخ کرده است.

Jacob’s Pickles در خیابان 509 آمستردام واقع شده است. اکنون سفارش دهید

نمای خیابان با عابران پیاده که کنار خاکستری در کنار پاپایا قدم می زنند

گریس پاپایا

گریس پاپایا از دهه 1970 ، یکی از شلوغ ترین گوشه های محله همیشه استقبال ، استقبال و سرویس دهی به برخی از بهترین هات داگ های نیویورک بوده است. مطابق شعار و بعد از این همه سال ، “رکود ویژه” که هنوز هم بی پایان به نظر می رسد ، به شما اجازه می دهد با سه سگ با قیمت کمتر از 10 دلار بنوشید. فراموش نکنید که به تحویل دهنده Grubhub اشاره کنید! و امیدوارم گریس تا 50 سال دیگر بماند …

برای سایر انواع رژیم های ضروری ، لرزش کلبه خیابان کلمبوس ، درست در مجاورت موزه تاریخ طبیعی ، همبرگرهای معتبر و خوبی ارائه می دهد (SmokeShack با بیکن و فلفل گیلاس به من پیشنهاد می شود) و تکان های شیرین و خوش طعم.. و برای پیتزا ما فریاد خواهیم زد. کنسرو کردن از آنجا که در نزدیکی کلمبیا ، آن قطعات به اندازه هیولا توسط بسیاری از اواخر شب ها حذف شد.

خاکستری پاپایا در 2090 برادوی واقع شده است. اکنون سفارش دهید

با باز شدن رستوران های بیشتر در سطح شهر ، نیویورکی ها می توانند با کاوش در مکان های جدید یا سفارش غذای مورد علاقه خود از Grubhub به حمایت از این موسسات ادامه دهند. حمایت از کسب و کار همسایه خود را در نظر بگیرید و از غذاهای خوشمزه ای که به خانه تحویل داده اید لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید