«Ocean Out the Window» برنده دو جایزه از جشنواره فیلم Kinolab لهستان شد


«اقیانوس بیرون از پنجره» برنده جایزه بزرگ بهترین فیلم و جایزه ویژه هیئت داوران برای مربیان فیلم در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان لهستان شد.


به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، جایزه بزرگ بهترین فیلم و جایزه ویژه هیئت داوران به مربیان فیلمسازی جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان «کینولاب» این دوره. فیلم «اقیانوس پشت پنجره» ساخته بابکا نبی زاده محصول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای فقر، ناکامی و نابرابری اجتماعی جایزه گرفت.


جایزه بهترین فیلم بلند توسط هیئت داوران حرفه ای بزرگسالان و همچنین جایزه ویژه هیئت داوران برای مربیان فیلم، انجمن صاحبان و معلمان فیلم لهستان انتخاب می شود.


هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان «کینولاب» از 20 ژوئن تا 2 ژوئیه 1401 (10 تا 23 ژوئن 2022) در شهرهای جنوب شرقی لهستان برگزار می‌شود.


فیلم 91 دقیقه ای “اقیانوس بیرون از پنجره” با فیلم “عجیب ترین دختر جهان”، دو فیلم کوتاه “رویاها و رویاها” و “در میان غریبه ها” و همچنین مجموعه ای شامل فیلم های کوتاه برای نوجوانان 11 گرم . والدین از 10 ژوئن تا 3 ژوئیه 1401 (10 تا 24 ژوئن 2022) نیز به صورت آنلاین در لهستان در دسترس هستند.


این فیلم سینمایی پیش از این جوایزی را از سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان، سیزدهمین جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان «زیروپلاس» روسیه دریافت کرده است.


انتهای پیام/