Obaides نه تنها به درمان بلکه به سلامت عمومی نیز مربوط می شود


Obaides نه تنها به درمان بلکه به سلامت عمومی نیز مربوط می شود

داروسازی دکتر عبیدی رسالت و مسئولیت خود را ارتقای سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه می داند. درمان روزانه بیش از 4 میلیون بیمار مبتلا به بیماری های غیرواگیر و بهبود علائم بیش از 80 میلیون بیماری حاد در سال نشان می دهد عبیدی 76 سال است که در کنار بیماران و پزشکان بوده است.


عبیدی با اشاعه فرهنگ پیشگیری و ترویج بیماری ها و همچنین تولید مکمل های غذایی مطابق با استانداردهای دارویی به دنبال ارتقای کیفیت زندگی مردم در جامعه ای با حضور پررنگ در این عرصه است.


سبک زندگی در دنیای امروز باعث شده است که افراد از بدو تولد تا پیری همواره سلامت خود را حفظ کنند. به عنوان مثال، کمبود آهن برای کودکان بسیار مهم است. کاهش هوش، اختلال در یادگیری، کم خوابی، کندی رشد و ضعف سیستم ایمنی از جمله عوارض کم خونی در کودکان است. برای پیشگیری از کمبود آهن، قطره آهن بین 6 تا 24 ماهگی برای همه کودکان مورد نیاز است و پرداختن به این موضوع تاثیر زیادی در رشد نسل آینده ایرانیان باهوش خواهد داشت.


1249522_993


در این میان، سلامت زنان و مادران با سلامت خانواده برابری می کند; طبق آمار سازمان جهانی بهداشت، بیش از 3 میلیون زن ایرانی در سنین باروری (15 تا 49 سال) از کم خونی رنج می برند که بیش از نیمی از آن به دلیل فقر آهن است. بنابراین، متخصصان استفاده از آهن، فولات و ویتامین های مختلف را قبل، حین و بعد از بارداری به شدت توصیه می کنند. یکی دیگر از عوامل مهم در کم خونی کمبود فولات است. یک سوم زنان باردار کمبود فولات دارند و با ذخایر کافی آهن باردار می شوند. این عیوب می تواند باعث آسیب دائمی به جنین شود. شیوع کمبود فولات در برخی مناطق ایران حدود 6 برابر بیشتر از آمار جهانی برآورد شده است.


سلامت در میانسالی و سن منجر به افزایش امید به زندگی در بعد فردی و اجتماعی می شود. تقریباً 4 میلیون سالمند در ایران از پوکی استخوان رنج می برند، شیوع پوکی استخوان در بین زنان بالای 60 سال بیش از 63 درصد است و بیش از 16.3 میلیون نفر در جامعه در معرض پوکی استخوان هستند که با توجه به میانگین سنی بالا خواهد بود. بزرگتر اگر کمبود کلسیم و ویتامین D اصلاح نشود حتی بیشتر می شود. در حال حاضر 80 درصد مردم ایران به اندازه کافی کلسیم مصرف نمی کنند و بیش از 50 میلیون نفر در جامعه دچار کمبود ویتامین D هستند که نقش عمده ای در توسعه سلامت استخوان ها و بیماری های مرتبط با سیستم ایمنی دارد. دستورالعمل های ملی توصیه می کند که همه ایرانی ها حتی بدون هیچ آزمایشی ویتامین D مصرف کنند.


داروسازی دکتر عبیدی این بار با اتکا به اعتماد پزشکان، داروسازان و عموم مردم در تولید فرآورده های دارویی مطابق با استانداردهای دارویی، با حضور پررنگ و موثر در کاهش بیماری ها و فرهنگ سازی، در صدد است تا محصولات دارویی را در دسترس همگان قرار دهد. پیشگیری از بیماری گامی برای بهبود سلامت عمومی. این فرهنگ باعث کاهش تعداد بیماری ها و افزایش کیفیت زندگی مردم می شود. این امر می تواند هزینه های درمان را برای عموم مردم و نظام سلامت به میزان قابل توجهی کاهش دهد.


در راستای ماموریت خود برای بهبود سلامت جامعه و حمایت از سلامت کودکان، بزرگسالان و به ویژه زنان، دکتر. داروخانه عبیدی صبح امروز سه شنبه 30 خرداد ماه با حضور مدیران داروخانه ها از سایت جدید خود رونمایی کرد. سازمان غذا و دارو، اعضای سندیکای داروهای انسانی و مکمل های دارویی توسط گروهی از پزشکان، داروسازان و اعضای هیئت مدیره با تمرکز بر ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری ها معرفی شدند.


وب سایت جدید داروخانه دکتر عبیدی با بهره گیری از تجربیات گذشته، سابقه همکاری با شرکت های معتبر بین المللی و استفاده از تکنولوژی روز، با بالاترین استانداردهای بین المللی راه اندازی شد. سایت جدید در مدت 19 ماه توسط کارشناسان داخلی در زمینی به مساحت 5000 مترمربع در مجاورت سایت فعلی رونمایی شد و قابلیت تولید 75 میلیون جعبه دارو در سال را دارد و مجموعا دارای ظرفیت دارویی دکتر دکتر است. عبیدی به 190 میلیون جعبه دارو در سال تحویل می شود.


این ظرفیت تولید علاوه بر اشکال دارویی قرص و کپسول شامل اشکال جدید قرص جوشان در فاز اول و مایعات خوراکی، قطره و اسپری های گلو و بینی در فاز دوم می باشد. استفاده از توانمندی های داخلی، دانش بومی، جدیدترین فناوری ها و همچنین اشتغال زایی برای 220 نفر از هموطنان عزیز یکی از دکترین می باشد. امکانات سایت داروخانه جدید عبیدی.


داروسازی دکتر عبیدی از دیرباز به اهمیت پیشگیری از بیماری پی برده و از سال 1393 تولید مکمل های خانواده فورفورت سهم بسزایی در مبارزه با فقر آهن و حمایت از سلامت بانوان داشته و همواره به کیفیت پایبند بوده است. و مصرف بیش از حد آن را تایید می کند یک میلیون و دویست هزار نفر از هموطنان از جمله این مکمل ها هستند. ارائه انواع مکمل های فروفورف و روفولیک و راهکارهای جدید برای پیشگیری از کم خونی و پیامدهای آن و در آینده نزدیک با معرفی بیش از 70 محصول جدید و نوآورانه نیاز به مکمل ها برای تمامی گروه های سنی برای حفظ و بهبود سطح . سلامت عمومی را تضمین خواهد کرد.


درباره داروخانه دکتر عبیدی


داروسازی دکتر عبیدی اولین داروخانه ایران با سابقه درخشان هفتاد و شش ساله است و دارو با تولید افزودنی های دارویی نیز میراثی از کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور است. دکتر. داروخانه عبیدی همواره در کنار همه ایرانیان بوده و خواهد بود و عوامل موثر بر کیفیت داروها را رصد می کند و راهکارهای درمانی موثر و لازم را برای ارتقای سلامت جامعه ارائه می دهد.


پایان گزارش آگهی