NFT ها دنیای هنر را مختل می کنند ، اما لازم نیست محیط را تخریب کنند.


NFT ها ابزار جدید مبادله و مالکیت هستند. نحوه استفاده NFT ها از فناوری واقعاً انقلابی در دنیای هنر و فراتر از آن است.

با این حال ، مانند همه فناوری های جدید ، بسیاری از مشکلات حل نشده و فرصت های فوق العاده وجود دارد که هنوز کشف نشده است. شاید بیشترین معضلی که امروزه پیرامون NFT ها مورد بحث قرار می گیرد ، تاثیرات منفی محیطی است. اکثر NFT ها در حال حاضر در بلاک چین اتریوم قرار دارند که از نظر مصرف انرژی مخرب است.

معضل اخلاقی که این امر برای بسیاری ایجاد می کند ، NFT ها را به عنوان وسیله ای برای ایجاد و مالکیت حذف می کند.

صدا

By Way of Water ، مویرا بتمن ، 2019.

Moira Bateman ، هنرمند می گوید: “خشکسالی و آتش سوزی های جاری در منطقه من به وضوح نگران کننده است” و نشان می دهد که چرا هنرمندان از NFT برای رسیدگی به تاثیرات آب و هوایی درخواست می کنند. “به معنای واقعی کلمه ، من خود را در محیط فیزیکی کار خود غوطه ور می کنم. به دریاچه ای خلوت در شمال مینه سوتا در امتداد منطقه قایق رانی Boundary Waters دسترسی پیدا می کنم و پارچه هایی را که در آثارم استفاده می کنم خیس می کنم تا به مرور زمان رنگ آمیزی شود. در ژست ، کار من فراهم می کند صدا برای محیط زیست ، همراه با ارتباط BWCA با رفاه و زندگی انسان. “

Bateman یکی از اولین سازندگان Voice است که از بلاک چین سازگار با محیط زیست برای NFT ها استفاده می کند. EOSIO می تواند Voice carbon را تولید کند. منفی مصرف انرژی کمتر برای اجرای پلتفرم به معنی جبران بیشتر کربن است.

NFT دنیای خلقت را زیر و رو خواهد کرد. وقتی این کار را می کنند ، لازم نیست محیط را در طول مسیر خراب کنند.

این پست توسط کارکنان The Voice و Gotham Mist حمایت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید