Netflix Seinfeld شانس می آورد و از اول اکتبر شروع می شود


Netflix دارای بیش از 15000 عنوان در کتابخانه خود و بیش از 200 میلیون مشترک است و درآمد سالانه این شرکت در سال 2020 نزدیک به 25 میلیارد دلار بوده است. این شرکت به وضوح احساس امنیت مالی می کند تا با کسانی که با محتوا کار می کنند ریسک کند. به همین منظور ، پلتفرم استریم روز چهارشنبه اعلام کرد که تاس را در یک وانت 9 فصل برای یک کمدی مبتنی بر نیویورک می ریزد. نمد سینوسی، ایجاد شده توسط لری دیوید و جری سینفلد کمدین “در حال ظهور” نیویورک.

همه 180 قسمت این سریال در 1 اکتبر 2021 در Netflix منتشر می شود. Netflix در سال 2019 حقوق این نمایش را به دست آورد ، اما هنوز تا ژوئن سال جاری با Hulu قرارداد پخش دارد.

تد ساراندوس ، مدیرعامل Netflix در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “این اولین بار است که ما این خطر را انجام می دهیم.” “اما جری با این سریال کمدی کار خاصی کرد که هیچ کس دیگری انجام نداد. من واقعاً فکر می کنم او و دیوید آینده بزرگی در پیش دارند و من هیجان زده هستم که Netflix می تواند مکانی باشد که بتواند طرفداران خود را افزایش دهد. “

این نمایش که جزئیات زندگی روزمره سینفلد را در تعاملات نزدیک با همسایگان نزدیک ، دوستان و دوستداران فعلی و سابق بررسی می کند ، تقریباً منحصراً در لس آنجلس فیلمبرداری می شود ، اما در نیویورک اتفاق می افتد و از بسیاری از آنها استفاده می کند. آپارتمان سینفلد در خیابان 81 وست ، رستوران تام (تغییر نام به کافه مونک) ، اچ اند اچ باگلز ، مغازه مندی کوشر ، ساحل روکاوی ، میخانه پیت ، پاپایا کینگ ، نکسوس جهان (1 و 1) و موارد دیگر.

خود سینفلد گفت: “من و لری از نتفلیکس بسیار سپاسگزاریم که این فرصت را در اختیار ما گذاشت. اعتماد به دو احمقی که به معنای واقعی کلمه هیچ تجربه تلویزیونی نداشتند ، نیاز به جرات زیادی دارد. “سینفلد گفت. “این دیوانه کننده بود. من نمی دانستم که ما اینقدر درآمد داشته ایم. بازپرداخت آن میلیون ها دلار هزینه می برد. اما اگر مردم آن را دوست داشته باشند ، ارزشش را دارد. پروژه دیوانه کننده.”

https://www.youtube.com/watch؟v=u_bArdgpin0

اگر می خواهید درباره این مجموعه آینده بیشتر بدانید ، ویژگی 30 سالگی ما را در Show Pilot ببینید. شروع نمایش و اینکه چگونه سریال “زندگی در نیویورک توطئه ها و تعبیرها بخشی از زندگی روزمره ما شده است. کمی بدبینانه و عاشقانه سورئال ، وسواس آداب معاشرت و پایبند به یک طنز مشخص یهودی در آن زمان یک ترکیب بسیار منحصر به فرد بود. “”. “

دیدگاهتان را بنویسید