NeNe Leakes ویدئویی را برای ادای احترام به همسر متوفی خود گرگ به اشتراک می گذارد.


یک ویدیو هزار کلمه ارزش دارد.

NeNe Leakes از زمان مرگ همسرش Gregg Leakes هیچ صحبتی نکرده است ، اما آنها خاطرات شیرینی را از با هم بودن در روز پنجشنبه به اشتراک گذاشتند.

ستاره سابق “خانه داران واقعی آتلانتا” ، 53 ساله ، کلیپی از این دو نفر در آستانه رقصیدن در آهنگ “این تو خواهی بود” جانی گیل منتشر کرد.

او ویدیو را با عنوان “❤️💔❤️💔❤️💔” منتشر کرد.

گرگ چهارشنبه گذشته در سن 66 سالگی پس از مبارزه با سرطان روده درگذشت.

این سرمایه گذار املاک ابتدا در سال 2018 با این بیماری تشخیص داده شد ، اما پس از شش ماه شیمی درمانی ، او راحت شد.

اما اوضاع در ماه ژوئن بدتر شد وقتی NeNe تأیید کرد که سرطان گرگ بازگشته است.

مجری سابق “پلیس مد” در ویدئویی که در سالن اوت در آتلانتا ، Linnesia ، از او بیرون رفت ، در اواخر ماه اوت فاش کرد که شوهرش “به سمت دیگری حرکت می کند”.

وی افزود: “شما نمی دانید که ما در حال حاضر با چه چیزی سر و کار داریم.”

NeNe Ricks و Greg Ricks
ازدواج NeNe Leakes و Gregg Leakes از فصل 1 در “خانه داران واقعی آتلانتا” نشان داده شده است.
تصویر سیم

در 29 آگوست ، NeNe با فالوئرهای خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که او در حال مرگ با شوهرش است ، به همراه یک ایموجی دست دعا کننده و یک ایموجی قلب شکسته ، همراه با تصویری که به سادگی “شکسته” روی آن نوشته شده است.

طرفداران و دوستان مشهور ، از جمله خواننده رپ ترینا ، نظرات دلگرم کننده ای را همراه با عبارت “من بی سر و صدا برای شما و خانواده شما دعا می کنم” گذاشتند.

تاد کریسلی افزود: “من همیشه برای شما دعا می کنم و دوستت دارم.”

برنت ، پسر نی و گرگ نیز پیام های احساسی را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که منجر به مرگ پدرشان شد.

او در استوری اینستاگرام که اکنون منقضی شده است می گوید: “هر زمان که فرصت داشتید با عزیزان خود وقت بگذرانید.” زمان واقعاً … سگ ارزشمندی است. من نمی توانم آن را توصیف کنم. من با تماشای مبارزه پدرم هر روز سخت یاد می گیرم روز “.

ننی و گرگ اولین بار در سال 1997 ازدواج کردند اما در سال 2011 طلاق گرفتند. آنها در سال 2013 ازدواج مجدد کردند. آنها یک پسر به نام برنت دارند ، اما گرگ پنج فرزند دیگر از رابطه قبلی دارد.دیدگاهتان را بنویسید