My Rent the Runway Review + کد تبلیغاتی


آخرین نقد و بررسی اجاره باند من بر تجربه من با اجاره باند برای بارداری متمرکز شده است. اکنون که تقریباً دو سال از زایمان می گذرد (دیوانه وار ، زمان چقدر سریع می گذرد!) ، فکر کردم که بر اساس تجربیات اخیرم ، یک مرور به روز شده Rent the Runway بنویسم – و همچنین کد تبلیغاتی Rent the Runway را به اشتراک بگذارم.

ابتدا ، من می گویم وقتی چندین سال پیش برای اولین بار با Rent the Runway آشنا شدم ، نتوانستم آن را بفهمم. چرا می خواهم لباس هایی را که دوست دارم و پس می فرستم اجاره کنم؟ در آن زمان ، من یک تن خرید کردم و مفهوم آن برای من کاملاً منطقی نبود. اما اکنون ، من آن را کاملاً درک می کنم و نمی توانم تصور کنم که چگونه بدون آن لباس می پوشیدم!

اجاره باند چگونه کار می کند

  1. هنگامی که برای عضویت ثبت نام می کنید ، یک طرح 8 یا 16 مورد را انتخاب می کنید. من کد تبلیغاتی آهنگ ، RTRMARISSA را اجاره کنید، 40 discount تخفیف را در یکی از این طرح ها به شما ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید اجاره 8 یا 16 مورد در ماه (4 مورد در یک زمان) را انتخاب کنید.
  2. هنگامی که مایل به دریافت محموله جدید هستید ، برای انتخاب مواردی که می خواهید اجاره کنید و به چمدان خود اضافه کنید ، وارد برنامه شوید.
  3. چک کنید و منتظر بمانید تا اقلام شما برسد: تحویل همیشه سریع است.
  4. وقتی اقلام خود را دریافت می کنید ، آنها را امتحان کنید و تا می خواهید آنها را بپوشید!
  5. هنگامی که آماده ارسال مجدد اقلام خود هستید ، مواردی را که می خواهید برگردانید انتخاب کنید ، موارد جدید را انتخاب کرده و روند را از نو شروع کنید.

چیزی که من آموختم این است که هرچه بیشتر از برنامه استفاده کنید ، بیشتر برای شما کار می کند. وقتی چند دقیقه بی تحرکی دارم ، وارد برنامه می شوم و فهرست پوشاک را مرور می کنم تا اقلام جدیدی را برای اجاره پیدا کنم. من مواردی را که دوست دارم دوست دارم – می توانید بر اساس رویداد ، فصل یا نوع لباس ترتیب دهید تا همه چیز مرتب شود. آنچه بسیاری از مردم متوجه نمی شوند این است که هرچه تعداد عناصر “قلب” در برنامه بیشتر باشد ، الگوریتم عناصر بیشتری را بر اساس آنچه فکر می کند دوست دارید به شما نشان می دهد. این یکی از چیزهای زیادی است که من درباره اجاره باند دوست دارم.

در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد …

لباس بارداری صورتی |  بررسی آهنگ اجاره |  اجاره کد تبلیغاتی آهنگ |  ماریسا ویکار

آنچه در مورد اجاره باند فرودگاه دوست دارم

یکی // پایدار است. من در مورد شما اطلاعی ندارم ، اما در 20 سالگی من مد سریع خریدم و اگرچه مقرون به صرفه است و گزینه های زیادی را ارائه می دهد ، تأثیر آن بر محیط کمتر مطلوب است. مد سریع مسئول 10 of از انتشار کربن در جهان است ، یکی از بزرگترین مصرف کنندگان منبع آب جهان است و اقیانوس را با ریز پلاستیک ها آلوده می کند. امروزه ، من یک کمد دیواری ساده تر با چند قطعه سرمایه گذاری کلیدی را ترجیح می دهم که به من این امکان را بدهد تا خلاءها را با اقلام اجاره ای پر کنم – که همه آنها تأثیر کمتری نسبت به مد روز دارند.

دو // برای مادر شدن مناسب است. اجاره من در اجاره باند را بخوانید ، اما به طور خلاصه هر دو گزینه بارداری و غیر زایمانی را ارائه می دهد که ممکن است هنوز برای بارداری مفید باشد.

سه // من می توانم سبک ها و طراحان جدیدی را امتحان کنم. برای من بسیار سرگرم کننده است زیرا مجبور نیستم به هیچ چیزی متعهد باشم و بعد از چند بار پوشیدن چیزی ، می توانم چیز دیگری را امتحان کنم. همیشه یک گزینه برای خرید هر چیزی که دوست دارم وجود دارد و من آن را چند بار انجام داده ام. من طراحان بسیاری را که از طریق Rent the Runway دوست دارم مانند Ulla Johnson و Farm Rio پیدا کرده ام.

چهار // من یک کمد دوار لباس طراح دارم. قبلا فکر می کردم خیلی به اجاره هایم وابسته می شوم ، اما این طور نبود. من متوجه شدم که آماده هستم (و هیجان زده هستم) اقلام فعلی خود را به عقب ارسال کنم و اقلام جدیدی را برای امتحان پیدا کنم ، زیرا به معنای واقعی کلمه تعداد زیادی از آنها وجود دارد! دریافت محموله من از طریق پست مانند صبح کریسمس هر دو هفته است!

پنج // من همیشه چیزی برای پوشیدن دارم. به کمد پر از لباس خیره شده بودم که مثل پرتگاه سقوط کرده بود. انتخاب لباس برای من سخت بود و حتی در یک مرحله من یک استایلیست را استخدام کردم تا برای من یک “lookbook” ایجاد کند تا بتوانم راحتتر لباس بپوشم ، اما این کتابچه ها نمی توانند برای همیشه دوام بیاورند و در نهایت چرخه دوباره تکرار شد. من می دانم که من عاشق پوشیدن محصولات اجاره ای خود هستم و اغلب آنها را چندین بار می پوشم ، زیرا می توانم آنها را به روش های مختلف طراحی کنم ، لذت ببرم و با هر قطعه آزمایش کنم.

شما در حال صرفه جویی در پول هستید // من می خرم خیلی کمتر حالا دیوانه است! در واقع ، دیگر مانند قبل خرید ندارم. در عوض ، من واقعاً می توانم روی برخی از قطعات کلیدی جاودانه سرمایه گذاری کنم. از آنجا که خشکشویی با هر اشتراک Rent the Runway گنجانده شده است ، دیگر حتی قبض سرسام آوری برای خشک شویی یا اصلاحات ندارم.

کد تبلیغاتی آهنگ را اجاره کنید

اکنون که سه سال است از Rent the Runway استفاده می کنم ، از آن هیجان زده هستم و واقعاً نمی دانم چگونه می توانم بدون آن زندگی کنم. اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، از برنامه من استفاده کنید کد تبلیغاتی آهنگ ، RTRMARISSA را اجاره کنید، با 40 discount تخفیف در دو ماه اول اشتراک 8 یا 16 مورد. می توانید بعداً از من تشکر کنید!

برای دیدن آنچه اجاره کرده ام و به روز باشید ، من را در اینستاگرام دنبال کنید!دیدگاهتان را بنویسید