Livwell Nutrition – پروتئین گیاهی برای سلامتی و تندرستی!

وگان ها گاهی اوقات به دلیل سبک زندگی سالم خود برای به دست آوردن تمام ماکروهای روزانه خود با مشکل مواجه می شوند. Livwell Nutrition پودرهای پروتئین گیاهی را ارائه می دهد که گزینه مناسبی برای مخلوط کردن اسموتی، کرم خوب، کاسه های آکای و قهوه صبحگاهی است. این پودرهای پروتئینی از منابع طبیعی تهیه می شوند و فقط با موادی ساخته می شوند که مردم واقعاً می توانند بخوانند و بدانند! Livwell ارگانیک، بدون GMO، بدون گلوتن، بدون سویا و وگان است. Livwell Nutrition از پیشرفته ترین تکنیک های جداسازی پروتئین استفاده می کند که مواد مغذی را حفظ می کنند، به صورت سرد ساخته می شوند و از مواد شیمیایی استفاده نمی کنند. همچنین با مواد بازیافتی بسته بندی شده است.

Livwell با استفاده از مواد گیاهی واقعی که من و شما با آنها آشنا هستیم، پروتئین تمیز را دوباره تعریف می کند، بدون مواد مصنوعی یا مصنوعی، پرکننده ها، “طعم دهنده های طبیعی” یا افزودنی ها. یک وعده حاوی 17 گرم پروتئین است که ماهیچه‌ها را می‌سازد و برای دستگاه گوارش آسان است. پروتئین Livwell همچنین حاوی تمام 20 اسید آمینه است، بنابراین دیگر نیازی به نوشیدن BCAA مصنوعی در حین / قبل از تمرین نیست. این به عضله سازی، لاغری و حفظ انرژی در همان زمان کمک می کند. پروتئین گیاهی لیوول همچنین 38 درصد پروتئین در روز برای زنان و 31 درصد پروتئین در روز برای مردان فراهم می کند.

Livwell Nutrition در حال حاضر چهار محصول شامل کاکائو خام – پروتئین گیاهی خام، دانه وانیل وحشی – پروتئین خام گیاهی، ساده – پروتئین گیاهی خام، نارگیل – پروتئین گیاهی خام را ارائه می دهد. این طعم های لذیذ حاوی مواد غذایی فوق العاده هستند و فواید سلامتی خاصی دارند. پروتئین کاکائو خام گیاهی دارای فراهمی زیستی پروتئین بالا، مشخصات اسید آمینه قوی، بافت صاف (غیر گچی)، پروتئین های سرد اختصاصی، دانه های وانیل ارگانیک واقعی و کاکائو خام اکوادور است. غلاف وانیل برای تقویت خلق و خو و کمک به کاهش وزن شناخته شده است. کاکائو خام در واقع به کنترل میل به شکر کمک می کند، که می تواند منجر به کاهش وزن شود و انرژی طبیعی و ثابتی را فراهم می کند. ناگفته نماند طعم فوق العاده ای دارد. پروتئین گیاهی لوبیا وانیل وحشی از برنج قهوه ای جوانه زده، نخود زرد، ساشا اینچی (از جنگل های بارانی آمازون)، پروتئین دانه کنف، دارچین سیلان و غلاف وانیل ساخته شده است. این مواد در بدن با هم کار می کنند تا ماهیچه های قوی و لاغر بسازند، عملکرد مغز را بهبود ببخشند و انرژی پایدار بدن را تامین کنند. این پروتئین گیاهی وانیلی طعم بیابانی دارد! پروتئین گیاهی خالص سبک و با طراوت است. همچنین می‌توان آن را به هر چیزی اضافه کرد تا پروتئین شما را تقویت کند، زیرا طعم غذا/نوشیدنی شما را تغییر نمی‌دهد، اما چهار غذای فوق‌العاده و اسیدهای آمینه لازم را اضافه می‌کند! ترکیب پروتئین گیاهی نارگیل دارای طعمی استوایی و آجیلی است که هر غذا یا نوشیدنی را تقویت می کند و هر چیزی را که ماهیچه های شما برای استراحت و نگهداری مناسب نیاز دارند، می دهد.

رژیم لاغری سریع