J’Outer دومین سال پیاپی را لغو کرد


J’Ouvert ، رژه پر جنب و جوش سپیده دم که کارناوال کارائیب بروکلین را آغاز می کند ، برای دومین سال متوالی در پی ادامه نگرانی ها درباره ویروس کرونا لغو شد.

برگزارکنندگان گفتند که این مراسم که معمولاً ده ها هزار نفر را به خیابان های کرون هایتس و فلاتبوش می کشاند ، لغو می شود.

ایوت رنی ، رئیس J’Ouvert City International ، گفت: “این کار بیش از دو سال برای ما سخت بوده است.” “مایه تاسف است که ما باید یک سال دیگر کنسل کنیم. اما به ما زمان می دهد تا سازمان را بسیج کنیم تا همه سازمان ها بفهمند چه اتفاقی افتاده است و چرا ما این کار را انجام می دهیم. “

رنی با رویدادهای آموزشی کوچک ، از جمله پیاده روی در ساختمانهای تاریخی در طول مسیر رژه ، تا دفن آفریقایی ها در خیابانهای کلیسا و بدفورد ادامه می دهد.

این تصمیم تنها یک هفته پس از آن برگزار شد که سازمان دهندگان رژه روز هند غربی اعلام کردند قصد دارند جشنواره را با یک رویداد حضوری مجازی جایگزین کنند. رژه پری دریایی جزیره کونی نیز در این ماه لغو شد ، زیرا سازمان دهندگان از افزایش گونه های دلتا و عفونت های پیشگامانه یاد کردند.

شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که از رهبران جامعه برای تصمیم لغو “تقدیر” کرد. مشخص نیست که آیا شهر فعالیت های غیر مجاز مهمانی را همانطور که در سال 2020 وعده داده بود ، سرکوب می کند یا خیر.

تابستان گذشته جشن های غیورانه ای به خیابان ها آمد ، اما جشن ها آرام بود و مسیر رژه تا حد زیادی در طول شب خلوت بود.

در اعلامیه روز دوشنبه ، لنی قول داد که جشن “در سال 2022 بزرگتر و بهتر خواهد شد.”

وی افزود: “ما می دانیم که فرهنگ ما زنده است.” “مسئول ترین کاری که ما برای جامعه انجام داده ایم لغو است.”

دیدگاهتان را بنویسید