HPP با تحقیقات آلزایمر انگلستان برای بررسی ارتباط بین ورزش و زوال عقل شریک می شود


مشارکت سیاست سلامت با خوشحالی اعلام می کند که یک همکاری جدید با تحقیقات آلزایمر انگلستان (ARUK) دارد. این همکاری باعث می شود که این دو سازمان بررسی دقیقی از پیوند بین برخی ورزش ها و خطر ابتلا به زوال عقل انجام دهند. یافته های این تحقیق در اواسط سال 2022 با هدف تغذیه استراتژی گسترده تر ARUK در مورد زوال عقل و ورزش راه اندازی خواهد شد.

این پروژه تحقیقاتی مشترک شش ماه طول می کشد و شامل بررسی ادبیات و مشاوره با ذینفعان بالینی، تحقیقاتی و ورزشی برای به دست آوردن درک بهتری از شکاف های دانش در این زمینه است.

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد ورزش بدنی ممکن است در کاهش خطر زوال عقل نقش داشته باشد. با این حال، تحقیقات کنونی همچنین نشان می دهد که برخی از ورزشکاران در معرض افزایش خطر ابتلا به زوال عقل هستند و قبلاً شواهد و درک کمی در مورد علت این امر وجود داشته است.

سازمان بهداشت جهانی گزارش می دهد که در حال حاضر حدود 55 میلیون نفر در سراسر جهان با زوال عقل زندگی می کنند که انتظار می رود این تعداد تا سال 2050 به 139 میلیون نفر افزایش یابد. درک بهتر از فعالیت های مختلف پیشگیری و کاهش خطر ممکن است نقش مهمی در کاهش تأثیر احتمالی زوال عقل ایفا کند. در آینده.

کریستین ریدوت، معاون مدیر تحقیقات و سیاست در HPP، گفت:

ما اغلب در مورد تأثیر ورزش و ورزش بدنی بر زوال عقل می شنویم، اما هنوز شکاف های زیادی در دانش ما وجود دارد که باید برطرف شود. با توجه به اینکه زوال عقل چنین تأثیر مخربی بر افراد و خانواده ها دارد، خوشحالم که بر این موضوع مهم تمرکز می کنیم.

رژیم لاغری سریع