Gene Wize Life Sciences – یک فرصت منحصر به فرد MLM یا فقط یکی از بسیاری از آنها؟

به نظر می رسد فرصت های بازاریابی چند سطحی جدید در حال رشد هستند و تصمیم گیری برای بسیاری از افراد را دشوار می کند که بهترین معامله برای آنها چیست. GeneWize Life Sciences یکی از تازه واردان این بلوک است، اما نگاهی گذرا به آنچه که آنها ارائه می دهند نشان می دهد که اتفاقات خوبی برای این شرکت می تواند بیفتد.

چگونه شروع شد – امروزه بسیاری از سرمایه گذاری های بازاریابی چند سطحی تازه شکل گرفته توسط شرکت های تثبیت شده ای حمایت می شوند که در همان عرصه بازاریابی پیشرفت کرده اند. GeneWize، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Gene Link Incorporated، یک شرکت علوم ژنتیکی، تفاوتی ندارد.

GeneWize خود را به عنوان یک شرکت سلامت، زیبایی و تندرستی متخصص در محصولات با کیفیت عالی که بر اساس آزمایش ژنتیکی مبتنی بر DNA برای مناسب سازی آنها برای کاربران خود متکی است، معرفی می کند. برای GeneWize، ارائه راه‌حل‌های شخصی‌سازی شده برای سلامت، زیبایی و تندرستی تنها هدف تجاری آن‌ها است و هدف نهایی آن‌ها کمک به مردم است که احساس بهتری داشته باشند و ظاهر بهتری داشته باشند و زندگی سالم‌تر و طولانی‌تری داشته باشند.

سلامت شخصی و تنوع ژنتیکی – هر فردی در این دنیا مجموعه DNA مخصوص به خود را دارد – یک طرح ژنتیکی که ما را همان چیزی که هستیم می سازد. اخیراً مشخص شده است که شیمی بدن ژنتیکی است و با هدف قرار دادن این ژن‌ها می‌توان به یک تغییر فوق‌العاده دست یافت، نه تنها در نحوه هضم غذا و استفاده از مواد مغذی موجود در آن، بلکه در نحوه واکنش بدن ما به فعالیت‌های فیزیکی. شرایط داخلی، تنش های محیطی و عوامل دیگر.

با در نظر گرفتن این موضوع، GeneWize Life Sciences به دنبال استفاده از دانش و فناوری در اختیار خود برای توسعه محصولات مراقبت های بهداشتی شخصی برای بازار خود بود.

چگونه کار می کند – هر محصولی که توسط GeneWize Life Sciences ایجاد می شود بر اساس یک اصل ساده است: آنها نه تنها برای دیگران، بلکه برای هر کاربر بهتر طراحی شده اند زیرا با توجه به شیمی بدن منحصر به فرد یک فرد طراحی شده اند.

LifeMap Nutrition System – GeneWize Life Sciences خالق مفتخر اولین سیستم جامع مکمل های غذایی سفارشی یا شخصی سازی شده در جهان است. سیستم تغذیه نقشه زندگی بر اساس آزمایش‌های اندازه‌گیری ژنتیکی Snips – یک اصطلاح کوتاه‌شده برای پلی‌مورفیسم‌های تک نوکلئوتیدی – موجود در DNA است.

تحقیقات پیشگامانه این شرکت به زودی در فرآیندهای ثبت اختراع مختلف مانند استرس اکسیداتیو و پیری سالم قابل مشاهده است. هنگامی که ارزیابی این روش ها موفقیت آمیز بود، شرکت می تواند یک گزارش ماتریس تیتراسیون برای بازار تهیه کند. همه اینها ممکن است برای بسیاری بیش از حد علمی به نظر برسد، اما فقط یک چیز دارد: Gene Wize Life Sciences قادر است محصولاتی ایجاد کند که مزایای تغذیه ای را ارائه دهد که به طور خاص برای کاربر طراحی شده است.

بهبود تغذیه تضمین شده است زیرا همه محصولات برای جبران کمبودهای احتمالی که ممکن است در طول فرآیند ظاهر شوند طراحی شده اند. مواد مغذی مختلف و ترکیبات ژنتیکی انتخاب شده، که Gene Wize Life Sciences آنها را SNPboosts می‌نامد، سلاح‌های اصلی سیستم تغذیه نقشه زندگی هستند که در یک ترکیب خاص استفاده می‌شوند.

سیستم مراقبت از پوست Dermagenetics – در نهایت، Gene Wize Life Sciences سیستم مراقبت از پوست Dermagenetics خود را به بازار ارائه می دهد. پوست بزرگ‌ترین عضو بدن انسان است، اما از آنجایی که روزانه در معرض عناصر متعددی قرار می‌گیرد که بسیاری از آنها آلاینده هستند، پوست نیز یکی از پرمصرف‌ترین اعضای بدن است. با در نظر گرفتن این موضوع، سیستم مراقبت از پوست Dermagenetics برای ارائه یک درمان مبتنی بر ژنتیک دیگر ایجاد شد. در این مورد، SNPactives، نوع دیگری از ترکیبات ژنتیکی انتخاب شده، دفاع اصلی محصول در برابر مشکلات پوستی است.

این دو محصول قدرتمند GeneWize Life Sciences را به یک فرصت باورنکردنی MLM تبدیل می کند که همه می توانند از آن بهره مند شوند. با GeneWize، موفقیت برای شما نیز طراحی شده است!

در اینجا درباره GeneWize Life Sciences بیشتر بیاموزید.

رژیم لاغری سریع